TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • pirka: ja mam tieniky z avonu 4-paletka, s podkladovou bazou ich pouzivam (bez tej sa nehnem pri akejkolvek znacke tienov)+dobre su vysuvacie konturovacie ceruzky, na spiralu Supershock nedam dopustit 😉

• ahojte, dneska sa planujem vrhnut na kupu podkladovej bazy od Lorealu, tusim je to Studio Secret... na nete som si nasla celkom pozitivne ohlasy, tak idem to skusit aj ja...
    uz ste ju niektora z vas mali? 🙂

• pirka - ak sa velmi nemalujes, je asi zbytocne investovat do drahych znaciek, dobre vecerne licenie je aj tak skor o zrucnosti a skusenosti, aj s drahou a kvalitnou znackou to moze dopadnut katastrofalne 🙂 ak sa chces nalicit len prilezitostne, postaci aj Avon, len si licenie dopredu vyskusaj a nacvic, ale najlepsie by bolo sa zverit do ruk vizazistke, alebo popros aspon kamaratku s vacsimi skusenostami 😉

z Avonu mam aj ja 4paletku a s bazou je vyhovujuca, dobry je aj ich prispôsobivy korektor a ceruzka na obocie 😉

• Sponzor fóra
  • riana12: podklad od Lorealu mam aj ja, plet je po naneseni velmi jemnucka, hladucka 🙂 malinke balenie, ale minies na 1 pouzitie z teglika velmi malo.

• baby a ta baza od lorealu je pod mejkap alebo pod tiene? 😬 lebo mne tiez pomaly dochadza baza pod mejkap a dnes sa chystam na nakupy, ze by som skusila aj nieco nove 🙂

• ta baza od lorealu je pod mejkap, alebo si uz makeup davat nemusis...ja sa rano umyjem a natriem dennym kremom. potom ranajkujem a az potom si nanesiem tu bazu a na to mapeup.
    Tiene nepouzivam ale na svadbu by som chcela a tak si chcem kupit aj tu bazu pod tiene. Poradite kde? link?

• louisiana - vdak 😉 chystam sa navstivit DM-ku, takze popozeram, ci ju tam najdem...och to bude zase.. penazenka tras sa 😃

• Já si tu bázi Loreal koupila předevčírem a je skvělá 🙂 Kupovala jsem v DM za tuším 399.

• domika007: je to presne ta baza, urcite sa oplati vyskusat 🙂

• super, aspon viem co mam hladat 😃

• domi, presne je to ta 😉 a idem dneska na vec 😃 😵 predpokladam, ze to bude za tych okolo 17,-€, idem do DM... snad to tam budu mat, lebo niekedy su tie stojany katastrofalne vybrakovane 😠

• riana - ja som na tom rovnako 😃

ta cena je vyssia ako ta co si kupujem od dermacolu, ale tak urcite je kvalitnejsia a ma asi aj vacsi objem...ale tak ja zase nie som zgrlos a na sebe zasadne nesetrim 😃 😛

a o tych vybrakovanych stojanoch mi ani nehovor, to sa mi stava velmi casto 😠

• Bellada, dik za radu, to je samoska že sa nebudem malovat sama lebo to by som sa asi hned dovydávala 😃 , ale bude ma malovat velmi sikovna babenka, len ona robi s tymito značkami tak som chcela vediet vase skusenosti.
    este raz dik

• Sponzor fóra
  • ria - presne tu 😉 ako ja som s nou fakt spokojna, nie je draha a mne sadla

• domi, mam ju aj ja doma, ale nejako extra ma neoslovila... tato od Lorealu vyzera byt lepsia, pred casom som ju skusala na ruke a uplne iny pocit, ako ked som to skusila hned vtedy aj s bazou od Dermacolu (na porovnanie)

• no, je mozne, ze kazdemu ine sadne 🙂 ale tak rozmyslam, ze teraz skusim tuto a mozno budem este spokojnejsia...inak este otazocka : tato od lorealu ma viac druhov, ci tiez je len jedna?

• no maju tuto v "kelimku", ta by mala byt na vyplnenie a "zahladenie" nedostatkov... a potom maju este take farebne, ale to su skor uz len take korektory... aspon teda podla mna...

• ta "kelimkova" bude asi lepsia...skusim pozriet, hadam aspon nejakych par kuskov budu mat na porovnanie...

• u mna to nateraz jednoznacne vyhrala ta kelimkova.. este som rozmyslala aj o zelenej, ale tu si este musim vyskusat, zatial som sa k testeru nedopatrala... 😠

• baza Loreal vo flakoniku taka biela je zmatnujuca napr., som si vsimla v DM ked som ich pozerala, zelana je na cervene miesta na pleti a tie ostatne su rozjasnujuce 😉

• a u kelimkovej pozor na zmenu v konzistencii, moze sa zacat oddelovat (kazit) ked sa do nej strkaju prsteky 😉

• bell - tak potom ako nanasat tu bazu ked nie prstami? 🤔

• domi, tak potom ju nabrat z kelimka nejakou malinkou spachtlickou, nie? 🙂
    inac, uz ju mam a dokonca som ju zohnala v DM za necelych 14,-€ 🤔 😵

• ria - tak, ale to tu spachtlicku budem musiet najprv kupit 😃 😛
    to vazne? super, tak snad sa ju podari aj mne zohnat 🙂

• domi, aj ja 😃 mala som taku suprovu malicku z oriflamu a niekde som ju zapatrosila, lebo som pre nu nemala vyuzitie 😦 😛 😛
    ja som bola teraz v Poluse, brala som poslednu 😬

• 😃 😃
    no ja urcite do polusu nepojdem, pojdem do SC 😉 ale dakujem za info

• tak to info o Poluse mozu vyuzit ine baby 😃

• Co řikate na řasenky od lorealu Volume Million Lashes a Extra Volume Collagene? chystam se je vyzkoušet, ale nemužu se rozhodnout, kterou první... 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.