TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • bell - zase si olejcekovala? 😮 😛 ja som zistila, ze ta pletova voda od nich mi nerobi dobre 😴 sa mi normalne plet vysypala...a taak som sa tesila, ze nieco nove a este aj prirodne 😢

• veru hej, penazenka sa mi zase zatrasie 😃 ja som len rozne oleje objednala na telo aj tvar a odlicovaci...s tou kvetinovou vodou nemam skusenosti, ono s prirodnou kozmetikou je to uz tak, ze na vela prave prirodnych zloziek uz ma nasa moderna generacia, zvyknuta na chemiu nejaku alergiu 😞

• akoze olejcek je ok, len ta voda ma desne sklamala 😒 aspon, ze som si objednala len taky maly objem, lebo neviem co by som robila povedzme s tou 500 ml...

a pravda, my sme uz zvyknuty na chemiu, prirodne veci robia sarapatu 😞

• Sponzor fóra
  • mne tam napr vadil ten nazov ze kvetinova...mam alergiu na pele a som sa bala, ze v tej vode budu nejake znamky pelov, tak pre istotu som do toho nesla a este maju aj nejake to % alkoholu a to ja tiez nemozem 😞
    ale olejceky su fajnoveeee, teraz mi pride kokosovy, sipkovy, nimbovy a konopny 😃 aj nejake masky som si objedanala JV Natur, tak potom poreferujem.... 😉

• ako ja som doteraz nevedela, ze mam na nieco co sa tyka kvetov alergiu, tak ale aspon do buducna viem, ze nic kvetinove...

kokosovy? 😮 ten musi byt mnam 😃

• a inak co hovorite na znacku l´occitane? ja rozmyslam, ze od nich vyskusam nejaku toaletnu vodu pripadne aj nieco ine, len fakt nemam ziadnu skusenost...

• zdravim vospolok 😉

• Domi - L'occitane je super... ja by som od nich vsetky blbosticky, ale ked som mala hrozne citlivu pokozku na ruky, tak mi to krasne zabralo.

• skoda ze tu nieje Monikac, ta kupuje skoro vsetko a casto od L'occitane, ta by ti hned vedela vsetko poradit presne... maju krasne vyrobky 😉

• radli - dik aj za tychto zopar info 🙂
    rozmyslam nad touto toaletkou : http://img.loccitane.com/P.aspx?l=&s=265&e=jpg&id=24ET075P0

• no vyzera super, neviem nevonala som, spytam sa Moniky, ta vsetko od nich nakupuje, mozno bude vediet a potom ti napisem. 😉 Ja milujem od nich kremiky a mliecka... 😃 Ale teraz mam uplne obycajne Nivea Q10 a som s nim spokojna 😃 Snad cez vikend pojdem po centre, tak si zozeniem nejaky dobry self tan a mozno aj mliecko, uvidime, ako vyda cas... 🙂

• s Occitane mam bohate skusenosti 😵 cim zacat? 😃

Slamienkovy odlicovac oci - velmi dobre, pre mna druhy najlepsi aky existuje hned po fialovom Clinique;

Krem na ruky bambucke maslo - OK, trochu mastnejsi, ale inak prijemny

Mandlovy spevnujuci telovy krem - neviem ci spevnujuci, v kazdom pripade zvlacnujuci, prijemne vonia, super sa roztiera - velmi dobry

Denny mandlovy krem mandla-jablko - skvely, uzasna konzistencia, lahky ale zaroven vyzivujuci, jemna vona, proste paradny

Olivovy denny sampon - trochu sklamanie, nebol zly, ale ziaden zazrak, v porovnani s inymi vyrobkami Occitane nic moc...

Medovy krem na telo - velmi dobry, skoda, ze sa nedal jest 😃 lebo vonal priam nebesky a rovnako dobre sa nanasal a hydratoval

Levandulovy cistiaci sampon - skvely, mala som s nim super pocit "lahkych" vlasov (co s mojimi rychlo mastiacimi nebyva vzdy)... a krasne vonia, zboznujem levandulu

Balzam na pery Med a citron - mnamka, velmi dobra vec, pekne vyzera a je prijemna na pery

no a potom som mala od nich vselijake mydielka, hlavne jedno peelingove s verbenou bolo obzvlast vyborne, ale mozem odporucit aj s bambuckym maslom ci levandulou 🙂

vyborne bolo telove olivove mlieko, ale to uz sa nevyraba 😞

a moj tato ma od nich toaletnu vonu l`Occitan, on si na take veci inak nepotrpi, ale tuto uplne zboznuje, a my tiez, hrozne sa mu hodi...

ufff... na viac hriechov sa nepamatam 😃

• Baby...tak ja mam dneska dilemu...hodte mi sem nejake super spevnujuce telove mlieko, co aspon viditelne zabera... s tym ze cvicim a vhodne sa stravujem, chcem nieco pre peknu a pevnu pokozku...takze beriem vsetky skusenosti....od Nivey az po Diora napriklad 😃

Lalee - wowww....idem si to vsetko precitat... vyzera to dobre 😃

• lale - fuuuha, tak idem ja pekne poctivo citat 😃
    a dakujem 😉

radli - s tym mlieckom ti neporadim, ja sa neviem donutit kremovat sa normalnym mliekom, nieto este spevnujucim 😶 😶

• radli 😃 este som chcela, ze v BA pod Michalskou v tej predajni boli take zlate baby, nemali problem dat vzorku, dve, tri 😃 teraz je predajna prestahovana do Eurovea, este som v nej nebola...

• Sponzor fóra
  • hej aj ja som pocula, ze je predajna Loccitane prestahovana do eurovei, sa tam budem musiet zbehnut pozriet a poskusat co sa bude dat 😎

• takze radli, nech sa paci:
    http://spevnujuce-pripravky.heureka.sk/top-produkty/

dufam, ze to pojde otvorit.
    ono doktori tvrdia, ze je to len reklamny oblbovak, vsetky tieto kremiky spevnovacie a tak, ale ja som vyskusala
    loreal paris - modelacni gel - velmi dobry aj spevnujuce mlieko na cele telo 🙂
    dermacol - intenzivna nocna starostlivost - najlepsi z pouzitych (doteraz)
    lirene - nocne serum
    mne tieto zabrali najviac....nie som ochotna zatial vrazat viac bubakov do takychto kremikov, takze tieto su cenovo tak akurat🙂

a este som objavila, normalne ze lacny balea peelingovy sprchac s "ihlickami" na konci...perfektne prekrvi a pripravi pokozku na dalsie napatlavanie mliekom...
    a dalsi objav: Pupa - vitamin A, specialne spevnujuce🙂) len tento este musim kupit a vyskusat, vsetky ostatne skusane osobne 😃

• ja som mala od znacky balea tento telovy peeling a ten mozem teda odporucit 😉
    http://www.beauty-mania.rs/censura/images/product/38/600/c0d02ee0.jpg

hlavne, teda ked som pouziva samoopalovak, aby som pred natretim odstranila vsetko nepotrebne a aby sa krem lahsie vstrebal

• kocice dakujem za zaujimave tipy na opalovanie aj po, urcite nieco nove vyskusam 🙂

eryykah: prosim ta aky bol ten lanceser, stoji za tie peniaze? kde si ho kupovala?

laleeta: mne to nevadi, ze sa neda decleor zohnat na sk, ja na sk uz kozmetiku ani nekupujem vsetko cez net 🙂) (hroza so mnou), len som chcela vediet aka je vona lebo ja mam rada ak to vsetko tak krasne vonia

od lorealu som mala toto:
    po opalovani a velka spokojnost
    http://www.loreal-paris.fr/soin-de-la-peau/solaires/solar-expertise/soin-intensificateur-de-bronzage.aspx

a na opalovanie toto: a takisto spokojnost plus pekna vona
    http://www.loreal-paris.fr/soin-de-la-peau/solaires/solar-expertise/lait-frais-et-leger-FPS-20.aspx

• vidim,ze sa tu rozobera Loccitane.... (radlinka asi som tu zapocula moje meno...hihih 😃 )mozem vsetko len odporucat...jedine co sa mi od nich moc nepaci je ocny krem,ale sampony stoja ozaj za to, krem na ruky a na nohy uplne super,odlicovac na oci super a aj mydlo na umyvanie tvare...dominika s vonavkami od nich nemam ale vobec skusenosti....takze v tom ti moc nepodarim...

• slnenko - to telove mlieko ako som pisala je dost sladke a nie kazdemu to musi vyhovovat... naopak tie veci na tvar su svieze, ich vona mi pripomina vychladeny matovy caj... take mozem 🙂

• Lalee - no ked doletim, snad aj v BA sa zastavim, dobre vediet 😃 : D 😃

Monika - no vidis, ty si pripad a to som ta nemusela ani lanarit, si tu ako na zavolanou 😃DDD

Lucyka - no idem kumstovat, co mi najviac sadne, dakujem za rady :

Domi - zeny po 30tke potrebuju uz len spevnujuce 😃 😃 😃 alebo fitko kazdy den 😃 😃 😃

• monika - dik aj tebe 😉 a maju aj nejake sampony povedzme na sucho -mastne vlasy? prelozim : korienky rychlo mastiace + konceky suche 😃

radli - tak ja mam do 30 -tky este daleko 😬 ale aspon budem vediet, co ma caka a neminie 😃

• netreba sa bat, "thirty is the new twenty" 😃 (ja mam zhodou okolnosti tridsat prave dnes a citim sa skvele 😎 )

• ja sa nebojim, ja sa len pripravujem 😉 😃

• slnienko: ja som s nim bola spokojna kupim ho aj tento rok 😉
    objednala som ho odtialto: http://www.beautique.com/hairandbeauty/brands.aspx
    -zaroven tip pre ostatne kocky, maju obrovsky vyber z roznych znaciek u nas trochu exotickych 😃
    Inak este tip na poopalovaciu kozmetiku, neskusala som, len citala chvalu na Yves Rocher...

• laleeta: vsetko najlepsie k narodkam 🙂
    otazka: ktory fialovy odlicovac od clinique ti vyhovuje v kreme alebo to zlozenie pol na pol /voda-olej/?

• jeej lale som si to neuvedomila...zelam vsetko naj k narodkam 😵 😵
    tak ja sa pre dnesok lucim...zajtra docitam, ake dobre tipy ste napisali 😎

• diiik, babulky 🙂

ery: ten pol na pol... Take the day off sa vola... ten tyrkysovy ma naopak hrozne stipal 😐 a ten kremovy som neskusala...

• laleeta: zaujimave, este ho mam doma vobec nie som spokojna ako odlicoval-to sa mi zdal este aj ten zeleny lepsi 😐 rozmyslam nad kremovym, teraz som odlicovala vodou bioderma abc derm, ale velmi vysusuje ocne okolie-aspon mne, tak hladam...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Bratislava