TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • mne minule vichy teta povedala, ze na noc mam hydratovat a na den zmatnovat 🤔
    vichy teta bola asi aj mladsia ako ja a neviem, ci to nemala iba nejake naucene formulky 😒

a ze si mam teda na noc kupit Vichy aqualia thermal a na den Vichy zmatnujucu emulziu
    no ale nedam predsa pomaly € 30 za krem, ktory mi mozno nebude vyhovovat 😠

inak dobre kremiky su Eucerin
    pripadne este Avene 😉
    treba ist pytat vzorecky a poskusat --- tazko sa radi takto 😐

napr. mne ta bioderma hydrabio voooobec nevyhovovala 😞 --- ale na noc som ju teda neskusala
    ja trubka som ju mala aj v zime a popraskali mi z nej cievky na tvari (je to vodnate a ked boli mrazy, mi to trosku na ksichtiku asi primrzlo) 😠 😠 😠 😠

• a este ma napadlo ze ked si si Domi objednala ten Biotherm, tak oni maju super hydratacne kremiky aj dobre sera
    Aquasource Non Stop krem, Aquasource Superserum , Aquasource Skin Perfection
    pozri tuto stranku http://www.biotherm.co.uk/_en/_gb/women/index.aspx je tam aj eshop 😉

• bell - no je to mozne, ale tak ja som doteraz pozivala len eucerin, la roche a naposledy som mala prave avene 😐

dnes sa asi zastavim v lekvarni a popytam si nejake vzorecky 🙂

bioderma mi tiez velmi nesadla, som mala zopar vyrobkov a pre mna nic moc...skusim si popytat na eucerin pripadne avene...

dakujem za rady 😉

• Sponzor fóra
  • vidis, ten biotherm, tiez nie je zly napad 🙂

• tak vela stastia, lebo zohnat vzorky v lekarni je umenie, nic nechcu dat 😠

• ruzovy je na suchu plet a zeleny na normanu az zmiesanu este si pozri aj ten treti co som pisala skor, pripadne to serum 😉

• no teda, mne sa pozdavaju vsetky, mozno viac sa mi paci tento :
    http://images.productserve.com/preview/2041/105120428.jpg

len ono by to chcelo skusit vzorku najskor...

• baby a s eucerinom nemáte žiadna skúsenosti?

• luci - ja som mala s eucerinu zopar vyrobkov a z mojej strany spokojnost, a rovnako je na tom sesterka, pouziva od nich hydratacne kremy, odlicovacie mliecko a je spokojna

• jej domi ďakujem, tiež mám od nich krém, som si ho kupila minulý týžden a teraz rozmýšlam či doplniť "zbierku", aj tento mi nerobí zle, ale ja nezvyknem mať problémy s kozmetikou, len som chcela či je s nou niekto iný spokojný 😉

• na Biotherm by si v parfumerke aj mohla zohnat vzorky, pripadne ti odoberu do prinesenej nadobky

Domi a ked pozivas ten olejcek zo Saloosu na noc, tak ten pocit suchosti by ti mal zmiznut a plet by sa mala casom vyrovnat, prave na to je to velmi dobre, ze sa zjednoti mastna a sucha cast pleti

Eucerin ma dobre mlieka na opalovanie, aj celkovo telovu kozmetiku a mala som aj pletovu vodu na mastnu plet taku zelenu a bola dobra, chcela by som vyskusat ich ocny kremik Hyaluron Filler

• ja mám od nich teraz ten nový aqua porin active, a chcem z neho aj očný krém, nemajú síce v tejto rade nočný krém, ale to si chcem kúpiť výživný lipo balance a ten budem používať ako nočný. ony sú tie krémiky vlastne univerzálne na deň aj noc, teda aspon tak som to pochopila z príbalového letáku

• hej biotherm maju, to som si vsimla, skusim sa nan popytat...

a ad olejcek, no ja neviem, praveze mam pocit, ze to on mi tak vysusil tu plet 😐 ale mozno je to len moj pocit...tak neviem

• a aky mas? mozno si si zle vybrala, niekedy si myslime ze mame mastnu plet a tak robime vsetko aby sme toho zbavili, ale to tiez nie je dobre, vsetkeho vela skodi a hlavne prilisneho odmastovania v tomto pripade

• Sponzor fóra
  • domi ale veci s tea tree olejom sú na mastnú pleť, možno aj toto ti ublížilo

• luci - ja viem, ale ja som mala fakt mastnu plet a tento olej mi zase osusil 😒

• tak asi si budeš musieť nájsť nejaký zlatý stred 😉 skús radšej použiť niečo na dehydrovanú pleť, nie súchú, aby ti to zase nazačalo mastiť pleť ale niečo čo by jej dodalo vlahu, čo tak laroche?

• no jedine, lebo takto sa mi to teda vobec nepaci 😃 od la roche som uz mala cistiacu vodu aj gelik, a aj krem...

• alebo si proste nechaj poradiť v lekárni, mal by tam byť kvalifikový personál 🙂

• ja čo mám teraz ten krém tak som si zobrala hydratačný na normálnu až zmiešanú pleť, aha tento http://www.eucerin.sk/sensitive_skin_face_care/aquaporin-light.asp

• tea tree veru vysusuje, je to vyslovene ak mas problemovu plet s vyrazkami, treba nieco ine...skor by sa ti hodila ruza, levandula, santal, medovka

• sestra má tiež od nich nejaký olejček, len teraz neviem aký, ona ho používa na masáž tváre zákazníčkam

• luci - ten eucerin nie je teraz nejaka novinka?

bell - no pekne, takze olejcek moze ist tak in da smetny kos 😦

• áno

a k olejčeku - porozmýšlaj či ho nemáš komu darovať, možno ním aspon potešíš niekoho iného 😉

• luci - a ten kremik od eucerinu je mastny ci nie?

no neviem, ci ho bude chciet niekto pouzivat 😬

• nie je mastný a mne sa hned vstrebe, to sa mi páči že nemám ho xichte dlho ale hned zmizne v pleti 😎

• fakt? to je superny krem potom, ja mam tiez rada tie rychlovsakujuce 🙂

• ale to mám možno len ja takú dehydratovanú pleť 😃 na každého to môže zaberať inak

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov