TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • dneska ráno mě můj chlap zničeho nic pochválil, že se mi viditelně zlepšila pleť- nikde ucpaný póry či pupínky 😵 . Testry od LRP zafungovaly a vyhovují mi. Jsem spokojená 🙂

• vsimla som si, ze zalezi aj trochu od tienov, ako drzia, nielen od bazy. vcera som mala take lacne obycko tiene a okolo tretej poobede uz bol problem, co pri inych nemam😐

• pavlysek - to je super, ze ti to LRP sadlo a aj pomohlo 😉

ciatko - ja mam nejake tiene od avonu, tak som to dnes skusila na nich...ale zatial drzia,uvidime co to bude poobede

• Sponzor fóra
  • ja ked dam na bazu aj nejake lacakove tieniky, tak mi tiez dobre drzia, u mna vobec nie je rozdiel ci pouzijem nejake fajnovejsie, ci no name, drzia az do vecera a ak by to bolo potrebne, tak aj do rana 😎

• dneska mám stíny z kazetky Ruby Rose a vydržely a ani se nerozmázly po 5 km joggingu 😃 😎

• mne tiene drzia, ked si dam trolinku make-upu, prepudrujem, pretriem oko gosh ocnym tienom v tycinke a potom nanesiem tiene
    ale ja mam trosku zahyby na viecku, takze podvecer sa mi to uz dava do pasikov 😠 😠 😠
    na oku mozem mat aj neviem aku podkladovu bazu, tie zahyby aj tak urobia svoje

ale serioznu bazu aj tak potrebujem 😃 😃 😃

• Gosh ma v tej tycinke uz aj origos bazu a nielen ten waterproof tienik, je v ciernom obale, ja ju mam a je super 😉

• heeeej....no to musim ist omrknut teda 😵

• tak kocky, ja si Artdeco bazu uz nekupim, robi mi hnusne viecka- dam si tienik a uplne mi zvraskavie viecko ako keby som mala davno po 60-tke, tieniky sa nenanasaju dobre, radsej budem priplacat za drahsie UD alebo TF.

• ery - a teraz teda ako bazu pod tiene pouzivas?

a baby, tie tiene od gosh su mono ci viac paletkove? 😬

• domi: prave teraz mam Artdeco, skusala som stetcami tienik naniest- mam origo MAC- aj aplikatorom, vystriedala som od Dior cez Estee Lauder az po avonacke tieniky a vzdy je to rovnake 😠 Vobec sa neda na tej baze tienovat a vrstvit, 1 farba je ok,ale ak ich je viac je to uplne o nicom.

• tak ja som zatial spokojna, ale mam ju len par hodin, uvidime vecer...snad budem spokojna

• domi, Gosh ma tiene mono, trio, quatro 😃 ja mam od nich najradsej sypke tieniky Effect Powder, maju krasne farby, mozes pozriet na ich stranke 😉

• erykah, nemas to po zaruke🤔alebo nedavas si jej prilis vela? staci tenulinka vrstvicka.
    ved dalsi tien vrstvis uz na ten prvy, s tym baza nema co spolocne, ci?

• bell - ahaaaa 😃 😃 no ja, ze ci nie su len mono noo 😃 😛 ja mam sypky od avonu, je celkom fajn, a teraz s tou bazickou je este lepsi 😎

• Sponzor fóra
  • gosh sypke tieniky su super, mam aj duo, tie su perfis v hnedej kombinacii a tie iste v ruzovo-fialovej vobec nefarbia🤔

• Holky, tak jsem vyzkousela dvouslozkovy odlicovac na oci od Dermacolu, a pokud to mam srovnat s dvouslozkovym odlicovacem od Balea - Dermacol mi prijde trochu mastnejsi, prijemne voni ruzovym olejem. Tam ale nejak klady konci 😐 Odlicovaci schopnost mi prijde u obou stejna, ale u Dermacolu me dost casto pali oci, kdezto u Baley se mi to jeste nestalo... 😐

• nuun - mne Dermacol tiez stipal 😦 cic moc u mna a navyse ten Balea ma aj super cenu, Dermacol je uz drahsi

ciatko - aj duo? to som zamerne vynechala v mojom skorsom prispevku, lebo tie som ja nevidela a ani na webe ich nemaju uvedene 😕

• jaaaj, mylis sypke duo? tie nie su, som ta zle pochopila😃

• bellada: jj, cena je vic jak o polovinu lepsi. Asi se k nemu vratim, a kdyz si budu chtit polepsit, koupim nejaky drazsi jiny... 🙂

• ciatko, nie sypke, to viem ze len mono, ale normalne....ja som ani tie duo nevidela len tiro a quatro

• ja mam tiez baleacky odlicovac oci a som spokojna 🙂 predtym som pouzivala na odlicovanie oci aj pleti to nivea mliecko, teraz pouzivam na tvar len niveu a na oci ten balea odlicovac 😛

• a este ad Gosh, ten by mali mat aj v DM- kach, ale iba v niektorich ich naozaj fyzicky maju 😦

• vo Fann maju Gosh komplet 😉

• baby, aky mate nazor na make up od la roche ten toleriane? lebo sestra ho ma, este nie je stary, ale ked som ho isla skusit, tak mi z neho vysla nejaka tekutina a v nej trocha farby, akoby sa oddelili zlozky. na druhej strane jej ho odporucil kozny, ma pre mna celkom dobry odtien a bol v poho aj na mojej alergickej pleti. nemali ste ho niektora?

ozaj domi a kde si zohnala bazu artdeco? rozmyslala som, ze ju skusim. niekde si ju objednala? dakujem

posledna otazka, mate niekto skusenost s Bio-24 internetovym obchodom?

• lillianx
    LRP make up som mala a bol uplne v pohode, ja som s nim bola spokojna, zlozky sa oddeluju ked je uz stary alebo pokazeny, mohla ho mat niekde na svetle alebo v teple a tak sa rychlesie pokazil...to sa moze stat u kazdej znacky

• bell - viem, ze vo fann maju vsetko, ale dik za info 😉

lilianx - ja mam bazu tu od ciatka, sa ponukla, ze mi ju kupi, nakolko bola nedavno vo viedni 😉

• jj, maju ju v sieti Douglas

• inak Douglas uz na SVK kompletne zrusili? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.
    VANDA PIGMENTS
    Bratislava
    Líčenie a tvorba účesov je moja vášen, a mojim cieľom je Vaša spokojnosť a úsmev.