TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • ciatko: ee je uplne cerstva, kupovala som ju deutschlande nedavno, ja som prave tiez myslela,ze to je tienikmi- dost dlho som pouzivala christmas paletku od EL,ale tak ma napadlo, ze idem odskusat ako sa zachovaju aj ostatne znacky a bohuzial je to uplne rovnake 😒
    Dokonca obycajna ELF mineralna baza je lepsia v tomto (ale tiene nedrzia taky dlhy cas)

• Douglas som uz dlho nikde na svk nevidela🤔

ery, tak to netusim, v com je problem😴 si tu jedina, ktorej zvraskavuje viecko.
    mozno to je tak ako napr. so spiralami, mne snad 50 bab vychvalilo max factorku spiralu a ja co mam uplne v pohode riasy, tak ta spirala mi ich tak dorichtovala, ze letela vzdusnym oblukom do kosa a nikdy viac😃

• Douglas veru u nas nie je nikde, to je na slaktrafenie a to iste Sephora😠 musim chodit do raichu alebo ciech 😠

a s tou bazou je asi problem v tom ze je pomerne husta a moze vytvorit u niekoho taky hrubsi nanos....

• Sponzor fóra
  • ciatko: no mozno je problem v tom, ze mam velmi suchy typ koze, takze mozno ta baza je na mastnejsie viecka alebo neviem... inak MF spirala mi nesedela ani jedna, s Rimmel a Astor jedna hroza 😃

• aha, tak baza zatial nic, pockam si na najblizsiu cestu za hranice. a ten LRP vravite, ze je OK. no este mozno skusim zohnat dake vzorky make upov inych znaciek z lekarne a rozhodnem sa. diky moc

• ale to tak byva, vsetko co je dobre u nas stahuju z trhu 😦

noo MF, rimmel a spol, take uz nepoznam 😎 😛

• douglas nebol nahodou v avione? ci to sephora? 🤔

• blond - douglas bol v ba v palace na zlatych a v auparku, a sephora bola v avione 😉

• sa uz tesim, ako urobim zase najazd na tieniky nejake.....nie ze by som ich mala malo, ale tienikov nie je nikdy dost 😃 😃 😃 😃 😃

• a mas nejake vyhliadnute? 😃 ja tiez premyslam nad nejakymi novymi, tak daj tip

• inak v l´occitane som dostala vzorku nejakeho teloveho mliecka myslim mandloveho, tak ho dnes otestnem

• no asi to zase vyriesim goshom......maju pekne farby a su na tom fajn aj cenovo
    mam doma aj paletku 6 tienov dior, ale asi sa vooobec neoplati do toho investovat 😒 😠
    samoska, ze slintam nad dior, alebo lancome, ale asi to radsej ostane iba pri slintani

• blondiatko -konstatujem, ze mas pravdu, ale skor syslim ako patlam som zistila, ulakomila som sa na letnu kolekciu Dior 5 colour Crush Glow a zatial len 2x mala na sebe 😠 z Artdeca sa mi paci system vytvorenia vlastnej paletky, takze zajtra tvorime🙂

• mam nejake artdeco tieniky, ale nemam tu kazetku 😐
    nechce sa mi za nu davat tolko penazi, ako za dalsie 2 tieniky 😠 😠 😠 😠 😠 ...takze radsej som si kupila o 2 tieniky viac a mam to take rozhadzane 😒

• som v pomykove 😮 vcera som vyskusala mandlove telove mliecko od loccitanu a ja ho proste milujem 😵 a teraz rozmyslam, ci ho kupit alebo nie...predsa len ta cena je trosku vyssia ako bezne mliecka...

• Sponzor fóra
  • domi to mas to spevnujuce? malo by byt nejake trblietave...a 29€ je teda dost, ak je to to 🤔

• domi - aj aj ho milujem, ale len zo vzorky ho milujem. radsej ani neskusaj mandlovy olej😞😞 to je vraj jeden z ich top vyrobkov.
    http://www.loccitane.sk/telo-ruky/spev%C5%88uj%C3%BAci-telov%C3%BD-olej,14,2,5967,91477.htm

• bell - ono to bol skor krem sa mi zda 😬
    http://images.beautybridge.com/lalfismmico.jpg

ciatko - myslis cisty mandlovy olej? lebo toto je mliecko, co by som chcela ja

• ja cisto oleje moc nemusim 😐

• fuuu tak to stoji az 41€, na 200ml to je teda dost, muselo by mat zazracne ucinky pre mna 😃 skoda ze maju take drahe veci, ja tam mam tolko toho vo vyhlade... 😃

• zelala by som si to mliecko na najblizsi sviatok, napr. 😉 .....manzel aspon nebude musiet vymyslat darecek a ty budes viac, nez spokojna

• ty si kupila tuhy parfem od nich? ktory?

• v loccitane tiez vzdy slintam, ovoniavam,...
    ale tie sumy by jedneho zabili 😐

• nooo blond ja som mu to uz navrhla, ale bavili sme sa o cene okolo 20€ a teraz pozeram, ze cena je 41€, tak neviem neviem 😃

bell mam od nich tuhy parfem vona zeleny caj, je super 🙂

• myslela som, ze ked sa ti paci to mlieko, tak by sa ti pacil aj olej. ale nie je to cisty 100% olej, nejaka zmeska na sprchovanie, strasne dobre vonava.

domi - vystavila ti zakaznicku kartu? vzdy maju na nieco zlavy, ked ju vystavovala mne, boli vsetky vonavky -25% - potesi.
    alebo ja som si kupila nieco, ked boli Dni marianne, kedy boli v casaku Marianne zlavove kupony, asi -30%. inak na to tiez nemam, aby som sa tam komplet zasobila a osobne si myslim, ze tie ceny su premrstene, ze napr. sprchac nie je hodny 15€ a mlieko 22€😬
    a vyhodou su aj minivyrobky, sprchaciky, mliecka a kremiky na ruky, stoja 5€, perfektny je krem na ruky s bambuckym maslom alebo na leto s vonou ceresnovy kvet😵

• ten ceresnovy kvet milujem... 😵 😵 😵 😵 😵
    taka prijemne sladka vona

• jaaaaj som ta zle pochopila 😶 ja som tohoto smaila 😞 pochopila, ze tie oleje nie su moc dobre...

nevystavila, sa ma ani nepytala ci ju chcem 🤔 tak, ale mozno je to od urcitej sumy nakupu, ja som kupila len ten tuhy parfem za 8€...

noo ved to, ze je to hodne drahe, som aj pozerala, ci nemaju nejake minivyrobky, ale vtedy ku mne priskocila teta a zacali sme sa bavit o tych vonach a ja som uz na to potom zabudla

• na vianoce mali urobene balicky z tych minivyrobkov, mohla si si aj nakombinovat, co do nich chces.

• to mandlove, co som myslela, je sprchovaci olej, tento
    http://img.loccitane.com/P.aspx?l=&s=265&e=jpg&id=29HD250A6
    to je ten ich bestseller. maju toho mandloveho nejako moc😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    svadobné líčenie v Žiline, na každú príležitosť, poradenstvo v oblasti krásy
    konzultácia a výber líčenia.
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Certifikovaná make-up artist - MASTER BEAUTY v Make-up Institute Prague.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov