TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • vo FR maju trosku lepsie ceny tak jedine ze by mal niekto cestu...by nas mohol zasobovat 😃

• ciatko - ty si zakaznicku kartu dostala hned? 🤔
    jaaj sprchac, nooo nepozerala som...ale zaujali ma aj tie kremy na ruky, uz dlhsie pouzivam neutrogenu, ta jedina zabera na moje suche ruky 😦

bell - super napad 😃

• haloo, kto ide do francuzska😃😃

kartu mi dala az v Eurovei, vraj za kazdy nakup. ked som chodievala do auparku, tak mi nic nedali🤔
    na kartu sa zbieraju body a ked dosiahnes nejaku hranicu, tak mas nieco bud zadarmo alebo v zlave

• Sponzor fóra
  • no ja som bola tiez v Eurovei, tak nechapem potom...ale ked tam budem nabuduce urcite sa na nu spytam 😃

• len pri tych cenach kym nazbieram nejake body...to nevydrzim cakat na zlavu 😞 mohli by mat lepsi system, ako fann aspon -10% a hotovo 😛

• tiez si myslim😐
    mam tam nakup za 16 €😃 ked je hranica nejakych 100€, tak sa vidime o 5 rokov😃

btw. fann nejako zmenilo narodeninove kuponiky, uz tam je 15€ zlava za 50€ nakup🤔 alebo 40€

• domi, spytaj, v penazenka sa dobre vynima, pekna je😃😃😃😃
    idem sa tam asi zaregistrovat, nech ma informuju o akciach mailom

• ciatko a dovtedy aj Loccitane zrusia, ako vstko zaujimave na SVK 😃 a bude po radosti

• ad fann, mne prisla ta poukazka na 15€ s tym, ze musim nakupit nad 40€...

myslela som, podobne ako vsetky ostatne zakaznicke karty 😃 😎

• a myslite ze na ich eshope maju lepsie ceny ako v predajni?

• bell, presne, ako napriklad lush😠

v loccitane e-shope su tie ceny take iste😐mrkla som aj do kamenacov v prahe a viedni a tiez to iste

• aj v budapesti😐

• myslim, ze rovnake, teda mne to tak pride, aspon podla toho mojho tuheho parfemu 😬

• lush je tusim teraz v prahe a je aj vo viedni ci?

• jaaj tak nam ostava len nadalej slintat 😃

• Sponzor fóra
  • alebo pilne setrit, aby sme mohli minat a nepozerat pritom na tie horibilne sumy 😛

• hej😃😃 tak podme hopky supky pracovat a zarabat na loccitane😃

• problem je v tom, ze su tu este aj ine znacky... 😃 a to by som sa musela v robote zodrat, aby som na vsetko nasetrila 😃 😃 😃 nehovoriac o inych potrebnych veciach, ako handry, dovca a tak 😃

• bell - si to zaklincovala 😃 😃
    alebo by sme mohli vyhrat loto...

inak ta baza od Pupy je tiez super 🙂

• domi - som rada ze sa ti pozdava, ja uz mam polku fuc, nabuduce asi skusim tu fialkovu 😉

• od pupy sa mi osvedcila ceruzka na oci, mam zelenu multiplay, s hubkou na rozotieranie na jednom konci
    http://robyberta.files.wordpress.com/2010/03/multiplay.jpg
    krasne pise, taka je makucka

• inak ja som nabehla do tej Pupy, teta ma poriadne nestihla ani pozdravit a ja, ze potrebujem toto ( prstom som ukazala na bazy) a bolo to 😃

a nie je trosku vacsi objem ta baza? lebo ta od lorealu mi prisla mensia, ale tak mozno to je tym, ze toto je v tej flasticke...

• aj mne sa zda byt velka, ale asi je ten flakon z hrubeho skla

mne sa v Pupe pozdava vela veci, puder je fajn, uplne super je tien na obocko, aj ocne tiene, akurat maskara je taka priemerna

• asi, lebo aj tety som sa na to pytala, ale povedala, ze je to klasicky objem...

mne sa z Pupy paci aj ta "mliecna sada" Miss Milkie 😎

• Dievčatá môžem Vás poprosiť o tip na nejaký super dobrý kvetinový parfém, ktorý vydrží od rána do večera. Dík.

• grizly66: kukla by som na web arome.cz, tam urcite najdes odpovede 😉
    Na mne drzi velmi dobre Chopard Wish Turqoise Diamnond aj Estee Lauder Pleasures

• baby, bavili ste sa tu o tych narodeninovych kuponoch z Fann, ja som myslela, ze to zrusili... mne nic neprislo, aj ked po minule roky ano... a to som mala narodeniny uz pred 10dnami...

• casy - to vazne? 🤔 mne to prislo este pred narodkami...a myslim, ze aj luko spominala, ze jej prisli, asi to niekto na poste vzal...

• kupony mi prisli az 2 tyzdne po narodeninach, dali si nacas

• mi hovorte o tej kozmetike......kebyze spocitam len to, co mam doma, tak sa to akurat vyrovna tomu, co este bezpodmienecne "potrebujem" 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    teraz sa uz snazim mierne krotit (ale skor stylom, ze kupim jednu kvalitnejsiu vec a SNAZIM sa dominat)....nie ako kedysi, ze mam doma 4 pletove vody
    casto-krat to ostava iba pri snazeni sa
    loccitane mandlove telove mliecko nejdem radsej ani skusat (pekne ostavam pri mojej neutrogene za € 8 😬 )

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova na území celého Slovenska.
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.