TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • len neviem aky efekt to robi, musim ist vyskusat 😉

• dala som si sem foto nech sa lepsie "vidime" 😃

• Sponzor fóra
  • pimpul 😃 😬

• bell myslis ze tieto pudre plnia funkciu ligotačof? 😉 ja neviem,treba kuk..ale podla mna skor to doda len prijemny pocit na dotyk...a fixaciu...ktoho vie? 🤔

• nato maju v sebe az prilis vela trblietok ci perlete, alebo co to je, som skusala len tak na ruke a bolo to ligotave, neviem co to urobi na tvaricke 🙂 mne to pripominalo take tie trblietkave ocne tiene

• no kuknem ich teda raz....iste to bude vyzadovat nejaku prax pri nanasani, aby som pak nevyzerala jak majka z gurunu 😃

• jeziskuuu...ten nars ale ma odtienov
    no konieeeeeeec ---- moct to aspon testnut niekde v parfumerke, tak hned objednavam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• pimpulka: ja som objednala taky univerzalny, normalne prstami alebo statcom-uvidim co bude lepsie, Becca ma viac odtienov, tu je trebars v ruzovej http://xovintagelove.blogspot.com/2010/02/becca-shimmering-skin-perfector-rose.html, ja mam objednany odtien pearl-vid video

Inak nemam rada tie trblietkove, vyzera to ako diskogula potom...

• potom su este velmi dobre rozjanovace - Benefit High Beam a Nars Multiple odtien Copacabana, http://www.narscosmetics.co.uk/color/multiuse/the-multiple.html
    Jemma Kidd ...

• fuuu baby hodte nejaky super tip, potrebujem zahnat zlu naladu 😉 😃

• domi, este vidim na jedno oko 😉 ...druhe uz spi 🙂 ...na co su dobre tie fluidy?

• pimpul toto som nasla k tomu 😉 nechce sa mi to vypisovat, tak len kopirujem, lebo tiez ledva vidim 😛

*Mandľový pleťový fluid
    Táto hydratačná, skrášľujúca a svieža starostlivosť o pleť pre ženy sa okamžite vstrebe a pomáha efektívne chrániť pleť proti prvým známkam starnutia. Fluid má unikátne zloženie, ktoré kombinuje aktívne ingrediencie:
    - Mandľové proteíny a kremík pomáhajú spevniť pleť, zvýšiť jej pružnosť a zjemniť prvé vrásky
    - Výťažok z organického jablka pomáha vylepšiť štruktúru pleti a chrániť pleť proti škodlivým vplyvom životného prostredia
    - Ocot z organického jablka pomáha sťahovať póry
    - Mandľové mlieko zjemňuje
    - Prírodné mikroperličky rozjasňujú pleť
    Ihneď po použití je vaša pleť hydratovaná*, svieža a žiarivá. Pri pravidelnom používaní je pleť jemnejšia, pružnejšia a chránená proti vzniku vrások.
    *vrchné vrstvy epidermis

*Matujúci ryžový fluid
    Hydratuje* a vyrovnáva. Okamžite po aplikácii je pleť matná a zostáva takou po celý deň (dokázaný 8-hodinový matujúci efekt). Póry sú stiahnuté, pleť je viditeľne čistejšia

-------------------------------------------------
    takze pre mna asi skor ten ryzovy....

• jeeej to je dobre...supis...pre mna uz jedine ten mandlovy..ja 30+ 😒 ...ale tebe este ryzovy 😵

• Sponzor fóra
  • ja som mala obe vzorky, testovala som dva dni po sebe, a ten ryzovy bol fakt lepsi, tak si ho asi zaobstaram 😶

• 😬 😬 jezisiiii, ja musim akutne zbalit nakeho bankara 😃 😬

• trosku z ineho sudka: kupila som si pre zmenu telove mlieko DOVE, predtzm som pouyivala GARNIER - tonovacie mlieka, nadhera. Garnier krasne vonia, ale nemohla som zohnat tmavsi odtien, tak som kupila DOVE, ten tak pekne nevonia, ale ani nepachne, skor taky neutralny a nadhera. Pokozku mam krasne akoby opalenu..co je u mna uspech, inak som uplna bledula. 🙂

• domi - mam z tej ryzovej rady cistiaci krem v minibaleni (pribalili mi ho ako darcek k vacsiemu nakupu), to je vyslovene na plet, co kypi mastou. skus najprv vzorku
    mandlova rada mne tiez nevyhovuje, ale tebe by mohla, ked mas zmiesanu plet, mna to tiez susilo.

• ciatko - ja som mala praveze vzorku z toho ryzoveho aj mandloveho,obidva boli v celku ok, ale ten ryzovy mi prisiel lepsi 🤔

• mna strasne susil. ale bol to cistiaci prostriedok, mozno krem tak nevysusuje.
    a krasne ten ryzovy vonia 😵

• mozno, lebo tak som to ja mala s tym zelenym eucerinom, pletovka a cistiaci gel ma susili, ale krem mi vyhovoval...hej superne vonia 😎

• domi - na leto ti asi bude aj vyhovovat ten ryzovy, plet sa poti a viac leskne, tak to mozno pomoze 😉

eryy - si ma navnadila na ten Nars celkovo ako na znacku, make up sa mi velmi paci, by som aj prijala nejaky 😃 a priamo z ich webu sa neda objednat? nevies ako je to tam s postovnym? skoda ze maju zastupenie v malo krajinach 😞

• bell - tiez sa priklana skor k tomu ryzovemu, uz som aj rozhodila siete a hladam, kde ich zozeniem za lepsiu cenu 😎

mne sa tiez ten Nars pozdava, takze tiez cakam na info 😉

• domi z loccitane je tazko najst nieco za vyhodnejsie ceny, lebo ako sme minule pisali, aj v zahranici su take ako u nas a aj ne eshopoch co som pozerala sa ceny moc nelisia 😐

• noo to hej, ale nasla som, ze niekde sa da aj trosku z ceny polavit, ale tak uvidim este 🙂

• mam napad 😃 kozmeticky vejlet do USA!!!! 😉 hlasim sa!! 😃

• berem, takze pimpul platis letenky 😃 😛

• bellada: koci, da sa objednat priamo z ofi webu nars-http://www.narscosmetics.eu/, ja rozmyslam, ze sa odhodlam na zimu na make up odtien Fiji-ked nasadne, nemam problem ho pomiesat s inym 😃 , z narsu este veeelice chvalena blush Orgasm-ta je doslova kultova, mam aj tieniky-no ale tie ma voobec nenadchli-vlastne su uplne o nicom 😠
    No ale lepsie je objednat z usa-este stale je pomerne "vyhodny" kurz usd/euro a maju ovela nizsie postovne ako ofi web a naviac je tam kopec supernej kozmetiky ako Mario Badescu a Kiehls a Smashbox, Laura Mercier atd.
    http://www.kissandmakeupny.com/
    Ja som este nasla 1 make up, ktory musim dnes odskusat
    http://www.shiseido.co.uk/#/makeup/shiseido-the-makeup/face/new-advanced-hydro-liquid-compact
    "lustrous and radiant finish, while minimising visible skin imperfections such as dullnes, dark spots, fine line and conspicouous pores" znie to velice dobre"

• domiiiiii.....by si sa cudovala ale ak by sme sa k tomu dokopali aj realne a zratali vsetko dokopy-naklady a ich ceny a kolko usetrime, tak zistis ze napr. take Chorvatsko na 10dni je luxus 😃 😃
    minuly rok som bola na 2tyzdne a naklady smiesne....ta foto co tu mam je z FL..mne len by trebalo vizazovu poradkynu bo som v tych kozmetickych shopoch stratena...v MAC-u ma sice carbala taka pani, venovala sa,ale vies,to je take no 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov