TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • a co sa ide ojednavat? 😃

• fuha no ani neviem...vlastne chcem sa spytat...co to je za kozmetiku ten elf? bo tam vsetko maju za 1,5€ 😃 😃 ..to sa mi dajak nezda uz

• to nepoznam, ale to bude jedna z tych americkych super lacakov, oni tam toho maju plno...

• Sponzor fóra
  • jj akoze zazraky necakaj, ale par stetcov je tam velmi dobrych - rada "Studio", potom aj ta baza mineralna pod ocne tiene sa da prezit, ale tieniky nedrzia 12h ako trebars pri udpp alebo TF
    pimpulka: kup si toto a mas vybavene😃 http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~163.htm
    ostatne ma nejako extra nenadchlo

• eryykah no tu paletku som veru kukala

• tie stetce ma teda zaujali (potrebujem obnovit)aj nejake tie mineralne veci , laky...za tie ceny by sa to oplatilo risknut 😉

• bell presne, tie stetce sa naozaj daju...tak ked sa rozhodnete dakto tak mozme daco vymysliet spolu

• ako je to s postovnym?

• myslim okolo 7libier

• a tak ked nas bude viac, nie je to postovne take hrozne ... pipul tak hod taku hromadnu Ip- cku a daj nas tam vsetky , ktore by sme daco chceli 😉

• ja vam necham cas na podumanie co vsetko chcete...pak sa ozvem po vikende ci tak nejak...a vybavim

• 3,95Ł alebo 7,95Ł neviem teraz ktore plati pre nas

• jezkove voci 😃 😃 😃 to zas bude.....cez vikend budem intenzivne lustrovat 😃

• bell - podobne 😃

ok pimpul tak potom mozme tak hromadne vytvorit jednu Ip, kam ti napiseme, co by sme chceli, nech sa to zbytocne nepomota 😉 baby suhlasite? 🤔

• Sponzor fóra
  • neviem ci sa lisi posta od poctu kusov, ja som platila okolo 5 euro

• tak uz som to pochopiloooo, dodavka do 7-14 dni 3,95Ł a 3-5 dni 7,95
    tak nejak asi...to je potom parada, ved nam to nesuri nie?

• mne sa celkom pozdava aj tento stetec :
    http://pics.drugstore.com/prodimg/156871/200.jpg

• no mne teda urcite nie 😉

• inak ja by som aj nejaky lesk skusila, ako za tie peniaze 😃

• mne tez nic nesuri

• domi: to je stetec na make up vsak??-nic extra nie je... Inak som si vsimla na youtube.com, ze casto nanasaju make up aj s tymto powder brush
    http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~136.htm

• hmm z feel-u som si objednala minule obycko stetec za 4,8€ a to som sa tesila ze jaky supis obchod som spravila 😃 😃 ..tu by to bolo za menej..no neva
    okis jasne po vikende sa hlasim....

• ery - hej mal by byt na mejkap...ja som praveze myslela, ze ten ktory si teraz vlozila ty je skor na puder 😬

ok pimpul 😉

• dievcata, mozem sa aj ja votriet?😃😃
    s tymi mineralnymi tienmi od elf mate skusenost? mne sa tie ceny nejako nezdaju, kabuki stetec za 3,50 lib.? 😬😬😬

• jasne kludne sa mozes ciatko pridat
    eryy plati sa creditkou hned pri objednavke?

• pimpulka: ano 😉
    domi: on je na pouder, ale kocky ho casto pouzivaju aj na make up 🙂

• ery - tak super, potom by som isla skor do nho ako do toho co som vlozila ja...

ciatko uz sme ta cakali 😃

• ciatko, ceny su normalne na kozmetiku z USA, tam maju na drogerkovu take ceny, ved aj nyx je lacak napr 😉

• domi😃😃😃😃😃😃
    este nahovorim blondiatko, nech sem mrkne, co sa ide diat 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov