TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • ciatko a potom uz budeme kompletne 😃 😎

• baby a vsetky ste z BA? abo s pristupom ku BA? 🙂

• ja som z okolia BA 😉

• Sponzor fóra
  • aj ja BA, len ciatko a blond asi nie...

• inak mam uz z toho elfa nejaky bordel v hlave 😃 neviem co skor 😃

• aj ja som mešuge uz... 😃

• ja som okolie BA a pracujem priamo v BA, blondiatko nie. zajtra sme spolu, tak sa jej spytam, ci nieco nechce

• kokso maju aj powder puffs 4ks za 1,5...hmmm

• ok vlastne vsetky sme v realnom dosahu BA..domi tebe to na stanici vyhodim z vlaku cestou domov 😃

• kokso ja mam z tej stranky pocit jak keby som nakupovala v "libraci" 😃 😃 to je obdoba nasich eurovych shopov 😃

• ja to s tymi studio stetcami risknem, nebudu horsie ako tie no name, co mam

• pimpul - na stanici? akej stanici? 🤔 😃

• ja tiez idem jednoznacne do tych stetcov, a rozmyslam nad nejakym blystokom na pery aaa neviem co este

• sak v senci 😃

• Sponzor fóra
  • jaaaj, tak ok, to nie je problem, je to blizsie ako BA, sice som tu denne, ale tak doma je doma a mozno aj bell to bude stacit na stanici 😃

• musime sa spolocne zmestit do nejakej sumy? ci je to v tomto pripade jedno?

• ciatko ktore studio stetce? to su nejake ine jak tie co baby sem davali?ci tie si myslela?

• ja senec alebo BA, to asi jedno...
    kto je zdatny v AJ nech nastuduje podmienky 😉
    a inak co hovorite na http://www.eyeslipsface.co.uk/product~prodID~165.htm to by som bola vybavena 😃
    ale stetce urco beriem aj ja 😉

• http://www.eyeslipsface.co.uk/category~catID~13.htm
    tam dole, je to sekcia Studio

lebo vidim tam este aj ine stetce v sekcii brushes - ten, co chcela dominika

• ja beriem stece aj obyc aj nejake studio, nakombinujem nejak to... v tom studio aj ine fajn veci su...ako tie paletky 😉

• fuuu ciatko toto si nemala poslat, som teraz na pochybach 😃

bell - tak ta paletka nema chybu 😉

• jejda baby, ja sem sice nestiham velmi pisat, ale vzdy si vas poctivo precitam po case. a myslim, ze tie ceny by zvladla aj moja uboha penazenka, nakolko plat ziaden a chystam sa na matersku. tak si ma pridajte do zoznamu ak to nie je problem.

inak vcera som mala stastie, nasla som v fann v tescu jedinu bazu pod tiene od gosh, na kt. inspirovala bell. dnes odskusam 😃

• lillianx, dufam ze budes teda spokojna 😉

baby, my ake maniacky 😃 ja zomrem 😃 😃

• jemineeee, vypnite mi internet v praci prosiiiim 😃 😃 😃

• to ano, sak mam normalne tep 100😃😃

• este ze je ten vikend, tak si k tomu sadnem a povyberam...mame nejaky limit, ze kolko veci mozeme objednat? sa mozno na to uz niekto pytal, tak sorry potom

• netusim ci tam je limit,hlavne ak sa plati hned creditkou, nemal by byt problem..snad

• inak vsimli ste si, ze pri kazdom produkte, je aj moznost oznacit, ze sa vam to paci na FB? 😃

• vsimli domi 😉
    limit tam asi nie je, tereba nastudovat customer services...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov