TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • aaa som uz naspat z fannka, tak dnesna kupa bola velmi vyhodna 😎 maju akcosku, kup jednu vec a druhu dostanes s 34% zlavou, takze mam novy mejkapik od EL a novu gosh paletku, taku modru 😵 😵

• dominika u vas vo fann maju EL? lebo u nas su tri a ani v jedno nie je

• a uz slubujem s tienikmi si davam pokoj 😶 😃

kamilka - o tej znacke ziaja som este nepocula, nevies o nej nieco viac? 🤔
    a ja na ruky pouzivam neutorgenu a celkom mi pomaha, predtym som mala ruky straasne suche, ale teraz su jemnulinke...mozno skus na noc robit zabaly, pripadne skus klasicku indulonu :
    http://img.ihned.cz/attachment.php/280/18670280/auv458CDEFHJKLMNj6QWcfrxTU29ARVm/indulona.jpg

bell - dik za report, idem sa pustit do citania 😉

• Sponzor fóra
  • casy - hej v BA v palace na zlatych pieskoch maju EL, ci aj v ostatnych fannoch v BA to neviem, nakupujem zvacsa tu, kedze to mam po ruke

• ziaja je polska znacka z kozieho mlieka, predava aj tesco
    http://www.ziaja.cz/

bell, ako aplikujes ten sipkovy pod oci? na vlhky tampon? obavam sa opuchov. ale mam nan uz davno zalusk😵

• kozie mlieko 😕

• no jo, ved to je zdrave🙂neboj, oni tam fuknu kopec parfumov, ziadny kozi smrad nehrozi

• jaaaj tak este aj vo fannku akcoska? to zas budu nakupy, slahne ma..... 😕 😃
    a EL maju v kazdom vacsom fanku v BA myslim (nakupne centra)

ciatko - sipkovy davam jednu kvapku na navlhcenu plet s mineralkovym sprejom a pekne vklepkavam, myslim ze ziadne opuchy nehrozia, tie sa robia ak plet zadrziava vodu, cize skor z nejakych kremov to moze byt, alebo alergia potom, ale na sipky nemam, tak v pohode 😉 inak on bude vyborny aj po opalovani na telo, vyborne regeneruje a asi bude aj predlzovat opalenie, ked je taky oranzovy...

• no ja neviem, az ma striaslo, ale tak netreba dat len na prvy dojem, ze? 🙂

• bell - som to radsej ani pisat nemala 😬

• ziaja mam pletove mlieko...akoze neublizi, ale nic prevratne - na cenu asi 4eura super - v 101 drogerie to mavaju

• ziaja vonia skor nijako...

• bell - tak super, mne puchnu oci z dvojfazovych olejovych ocnych odlicovacov, to nemozem vobec pouzivat.
    ale sipkovy skusim, doteraz som pri olejovani vynechavala ocne okolie.

• tak ja do fann v Ba mam riadne daleko... smola... u nas su tri, ale ani v jednom EL nie je...

• caveski babule...dlho som tu nebola ale kukaam, ze idem prave vcas - lush 😉

inak ciatko mojik to je jedna z atrakcii, ktoru v prahe odporucam 😬 😃 😃
    takych kozmetickych veci mam viac, hned by som ta nasmerovala do kr studia k veronike...jak na nechtiky tak na kozmetiku 😵 😵

http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20367-blonde.html?katID=31
    http://www.lushcz.cz/e-shop/produkt/20379-ultimate-shine.html?katID=31

na vlasky rozhodne 😉

a olejiky from saloos mam na poste tak vam napisem, ze co ako 🙂 😵

• Sponzor fóra
  • ati - tak porad nieco od tvojho oblubeneho korresu, tusim v palladku v sephore som to videla

• ciatko - ved skus dat doma nejaky iny olejcek okolo oci a uvidis....u tych odlicovacov to moze byt aj s podrazdenie oka mozno....

• ati - vitaj, si sa tu hoodne dlho neukazala 😉 🙂

nooo, to by bolo nieco na moje blond vlasky 😎

• casy - tak to ano, mozno, ze tam u vas nie su tie fanny take zasobene...

• jaaj na boldiaka samponik od Lush som zabudla, ten mam tiez, je fajny len malo peni, ale po nom jedinom nie su ani vlasy az take tvrde a ani kodicioneru nemusim davat tolko 😉

ciatko a Korres v Prahe urcite nevynechaj, ja som to uz nestihla ked som bola, lebo MM uz gulal ocami ze neprezije dalsi obchod s kozmetikou 😃 😃 😃

• korres ja lubim masky ich, vsetky a potom cokolvek s olivovym olejikom od nich 😉

na leto fajnova vec - Korres Red Vine hair sun protection - ochranná péče na vlasy s červeným vínem 150 ml
     a toto sa hodi furt Korres Shea Butter nourishing mask - maska na vlasy s bambuckým máslem a vitamíny 150 ml 😉

z masiek na mastnejsiu plet Korres Pomegranate and Olive stones scrub - peeling pro mastnou pleť s granátovým jablkem 40 ml, ja pouzivam cas od casu i do dekoltu 🙂

• blondiaka som chcela napisat 😃 jaaaaj

• bell - ja som citala, ze bodliaka 😃 😃 😃

• som mrkla na ten elf a uz maju na sklade nejake veci co som len tak namatkovo pozrela...este chceme objednavat?

• ja si uz asi stetcovo pockam na iny zdroj, tie som chcela najviac

• ja som na to prave vcera pytala, ale nikto nic 😐

• mne islo tiez hlavne o tie stetce, ale ani som si nie ista ci su dobre, vyzeraju dobre ale ktovie...

• ciatko - a odkial mas stetce?

inak uplne som zabudla pozriet tie gosh stetce, co chvalila vcera blond 😒 a to som pri tom gosh pultiku, chvilocku postavala...

• ja pozriem aj Pupa stetce, ked uz tam budem...sa mi celkom pozdavaju, Gosh uz nejake mam

• akoze s goshom som spokojna - ale na jahode sa daju kupit v podobnej cene aj lancome
    nateraz mi ale tie 2 stacia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov