TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • Ahoj bell, mohla by si napisat odkial si objednavala to serum z morskych rias a kolagenu,o ktorom si tu pisala?

• mne aj preto chyba Sephora, oni maju dobre tie svoje stetce

• na jahode vravis? 😃

• Sponzor fóra
  • a kde bola vlastne predtym v BA sephora, v avione tusim ci?

• domi - EDM (everyday minerals), ale este ich nemam, len mam plan🙂
    pozor, velmi nakazliva stranka
    http://www.everydayminerals.com/store/makeup/brushes.html

• barcelonka - vola sa to AK profi cosmetic - Sérum z morských rias a kolagénu, ak das do googlu vyhodi ti viacero predajcov, mozes si vybrat podla vyhodnejsej ceny 😉 ja mam z jvnatur

• EDM ma dlho laka, len som este nic neobjednavala z USA a neviem ani vyberat tie odtiene tam, co je naco a tak...

a Sephora bola niekedy veru v Avione a na slaktrafenie zrusili 😠

• jj, je to dost zlozite vybrat, maju makeupy podla 4 typov pleti + dalsie odtiene pleti + ci chces matovat alebo shimmerovat...

• ciatko - vdaka, teraz mozem ist opat slintat 😃

• a ono ked uz EDM, tak by to chcelo komplet sadu vsetkeho, od primeru, cez make up az po fixator a samozrekme stetce... 😃

• 😃 😃 😃
    ano, ved len jedna vec je nanic

• EDM nie je az tak komplikovany ako vyzera... zaklad je vyznat sa trosku v svojej pleti a predstavach... ja mam od nich makeupy, licka, korektory a su fajn

• bell - no ved, planujem mineralny makeup + k nemu stetec
    tiene + stetec
    concealer mam, ale nemam nan stetec (len obyc.)

a davaju aj free samples roznych druhov

• a hlavne treba nasetrit vela euracov, lebo ja by toho isto naobjednavala viac, ved niekedy treba matovat inokedy zase shimmerovat... 😃 no neni to len tak....

• a ako to tam s postovnym vlastne?

• Sponzor fóra
  • tie podmienky nemam az tak natudovane. aj som to uz vedela, ale zabudla som. ale tusim to nie je limitovane vyskou objednavky

• inak baby mate niekto( asi skor blondiatko 😃) z goshu tuto modru paletku?
    http://eshop.fann.sk/images/uploads/products/10903_thumb.jpg

sa mi pozdava, tak som si ju kupila,sice mam zelene oci, ale tak ...

• Dominika k zelenym ociam tyrkysova velmi pristane,aj ja mam zelene oci 😃

• domi pekna, len mne by nesla, ale u teba v pohodicke 😉

• ta akcia vo Fann je len dnes? lebo asi dnes nestiham 😞

• kati - dik 😃

bell - noo, ono to nie je az take vyrazne ako na fotke, lebo aj tie co mam doma, maju podla fotky na webe byt ovela vyraznejsie, ale nie su 😉

myslim, ze nie, to ma nenapadlo sa spytat...ale urcite ked tak aspon tyzden to potrva...skusim kuk na nete...

• bell - takze ta akcoska plati na cely jul 😉

• no tak je super 😃

hej aj ja co mam tie Gosh tiene, tak nie su az take vyrazne ako vyzeraju na prvy pohlad 😎

• kopirujem priamo z webky 😉

Kúpte si jeden výrobok a druhý získajte za 66% z ceny.
    Akcia platí počas celého júla pri jednorazovom nákupe dvoch výrobkov. Pri prvom, drahšom výrobku môže zákazník využiť zľavu vyplývajúcu z jeho členskej karty, druhý, lacnejší výrobok získa za 66% z predajnej ceny. Zľavu je možné použiť len na neakciový tovar. Cena po zľave je konečná.
    Akcia platí od 1. 7. 2010 do 31. 7. 2010 na celý sortiment výrobkov v parfumériách FAnn.

• teraz neviem, ci som to radsej nemala zatajit 😃

ale tak to je fajn, ze nie su take vyrazne, to ani nie je moj styl 😉

• domi, si nas chcela usetrit od minania, ale asi sa to nepodari 😃 😃 😃

• no jo, nevyslo mi to mozno nabuduce 😛
    inak skoda,ze to neplati ta akcia opacne,ze na drahsiu vec ta vacsia zlava 😐

• domi, modre nemam doma nic.......ak sa nerataju rifle 😃 😃 😃 😃 😃
    som modrooka blondinka a mat (teraz uz nie, ale origis ano) a s akymkolvek odtienom modrej by som vyzerala asi akoby som prave usla z ustavu 😃 😃 😃 😃
    som na hnede, zlate, zelene, sede + do toho vyraznejsi detajl napr. oranzova s fialovou, alebo trosicku bordovej
    nie som chopna kupit si ani len modre spodne pradlo
    a baby blue uplne ze nenavidim (este ze teraz mali chlapci nemusia nosit modru, inak by ma porazilo) 😬 😬 😬

aaa...tmavo-tyrkysovu ceruzku bourjois (ale tu tiez pouzivam sporadicky .... ako detajl do toho mojho zemiteho zakladu na ozivenie)

obzerala som tiez gosh 4-paletku (tu taku novu, co maju iba 2 verzie).....a tam su napr. nadherne modre tieniky (ale nie na mne 😐 )
    taka tmava kralovska modra je uzasna farba, ale ja si v modrej pridem ako debil

• blond - 😃 😃 😃

tak ja som ich aj otestla a vyzeraju celkom dobre, takze kupa sa zdarila, ked som ich pekne nakombinovala s tymi striebornymi ci sivymi, je to eno nuno 😎

ja mam praveze zelene oci a zelene tiene mam tusim len jedny, aj to je tusim 4paletka a je tam len 1 zeleny odtien, takze sa to da celkom prezit 🙂

• inak ty si spominala, ze mas aj nejaku oranzovu paletku od gosh, nevies mi hodit link?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    svadobné líčenie v Žiline, na každú príležitosť, poradenstvo v oblasti krásy
    konzultácia a výber líčenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov