TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • taku tehlovu mam v tej 4-paletke - vyzera to ako kopky zmrzky...a nad tou druhou stale uvazujem - su tam totiz 2 modre kopceky...cize by som vyuzila iba oranzovu a zelenu

• aj ja mam tu paletku ako blondik,ale tu,kde je siva,fialkova,hneda a oranzova,dam si najprv bazu,tiez gosh,odtiene su krasne a drzia mi az do vecera bez zmeny 🙂

• Sponzor fóra
  • dik moon, taku paletku som vo fannku ani nevidela 🤔

• to maju v dmku domi 😉 u nas vo fann nebola,ale v dm maju taky stojancek a tam maju aj tie bazy a este nejake novinky 🙂

• moon - u nas v DM -ke zase stojan s Gosh nemaju 😠 takze kupujem jedine vo fannku 😒

• nechcem byt pokusitelka 😎 ,ale ani u nas nebol,ale ako prisla tato nova kolekcia sa objavil 😉
    takze by mal byt aj u vas 😉

• tie gosh paletky maju aj v DM, v ktorych nemaju gosh stojan. aspon ja nemam poruke ziadnu dm s goshom, ale tieto 3-4 novinky tam maju, zboku regalov 😉

to je aka dobra fann akcia 😵 asi to bude spiralka a gosh sypky 😵

• ja som sa zle vyjadrila 😬 to nie je samostatny stojan ako napr.loreal,to je na polickach oproti tym osvetlenym velkym stojanom(aspon u nas) v takom samostatnom malom stojanceku len v policke 🙂

• dik baby, tak skusim nazriet, zajtra sa do DM -ky zhodou okolnosti chystam ( nie do tej nasej) , tak to vsetko poobzeram 😉

jasne super akcoska 🙂

• moon v pohode, pochopila som 😉

• zajtra sa chystam do polusu, tak teraz premyslam ake drogerky ci parfumerky su tam 😃

• polus - marionnaud, fann, a taka mala drogerka cez pult, ktoru neznasam. ale je tam vyborna pechadzacia sa lekaren, kde ta nechaju na svatom pokoji a mozes vyberat, tovar nie je za sklom

• a YR

• a tusim je tam aj yves rocher 😵 ten obchodik zboznujem...
    ano tu lekaren poznam, ta je super, tam som si aj tu bioderma micelarku kupila

• Sponzor fóra
  • domi, keby si videla ceny v rocheri vo viedni, tak skolabujes, tak to je o vyse polovicu lacnejsie, nechapem tie ceny tu...som sa tam vysantila, sprchace ze 1, 60€...mali este -50% na vsetko a dlhodobo, ziadne vymyslanie, ze toto sa nevztahuje na akciu, ani toto nie..na svk uz do rocheru nepachnem, lebo toto nie je mozne, aby sme to takto preplacali, nech sa uvedomia 😠

• moon, ved mas tu istu paletku ako ja 😃 😃 😃 😃 😃
    nad tou druhou zatial iba slintam.....vadi mi tam ta modra 😠 😠 😠 ...keby bola jedna kopka, prezijem --- ale dve? 😠

• ciatko - cooo? to mi ani nehovor! to su desni zdieraci tu 😠 tak to sa YR radsej vyhnem velkym oblukom, aby mi ani luto nebolo 😞

• ozaj blond? 😬 😵 ja som myslela ze mas tu druhu,neviem preco,myslis ze by ti modra nepristala?prillezitostne by si ju mozno vyuzila(aspon jeden z odtienov) ja si ju viem na tebe predstavit,aj napr.v kombi so sivou z prvej paletky

• presne tak, mam pocit, ze zijeme niekde na okraji sveta, ze su tu take ceny a vyber ziadny...
    ak by si tam predsa len strcila nos, skus ovonat tento letny ovocno-koktailovy sprchac, teraz na nom ficim
    http://img.dooyoo.de/DE_DE/175/Mode-beauty/hautpflege/yves-rocher-aquarelles-vegetales-frucht-cocktail-dusch-shampoo.jpg

• vonia uplne ako dovolenka 😵

• nooo , sprchac by mi bodol, tak tam mozno predsa len vbehnem 😬 oni maju take mensie balenia, ak sa nemylim

• to su pre mna chladne farby.....mne ani fialova moc ee na ociach (kedze je to mix modrej a cervenej) 😐
    ved este poskusam, uvidim 😃 😃 😃 😃

• ja asi prestanem navstevovat tuto temu, lebo v blizkej buducnosti asi zbankrotujem 😬 😃

• z mensich maju minibalenia z rady plaisirs nature, tie su tiez dobre - malinove, cernicove, jahodove... aj mliecka.
    a mam rada hamamelisovu radu, taka vona cistoty
    http://www.yves-rocher.cz/catalog/show/cid/109

• domi 😃 😃 😃
    ja som este nevyuzila tu oranzovu,ale o tom sme uz kecali u "nas" 🙂
    a v yr som este nebola,asi pojdem na prieskum 😬 aj mliecka a deodoranty maju fajn?

• domi....ja pojdem asi kvoli vam do debetu
    no vsetko by som chcela 😃 😃 😃 😃 😃

• deo som mala z tej hamamelis serie, ten bol dobry, ale vyslovene tazku zataz uz nezvladal. ale plusom je vona ako cisto vyprate pradlo 😵
    http://staticcz.yves-rocher.cz/prod/public/uimg/katalog_produktow/81358_95x101.jpg
    a este tento
    http://www.yves-rocher.cz/product/show/pid/236
    ucinnost podobna, k veceru treba pretriet este raz. lotosova prijemna vona

• ja som bola v YR len dvakrat, ale laska na prvy pohlad 😵

no co si budeme klamat, fakt ked o tom tak rozpravame, hned po tom zacnem tuzit 😬

• uz sa tesim, ked pojdem okolo YR 😎 😎 😎 😎 😎 😎
    a potom si na teba ciatko urcite spomeniem 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov