TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • ja ten New a Ultimate shine, darovala som Seanic (zdala sa mi chlapska vona, ale mne sa nepacila, taka morska) a Jumping juniper (dobre vonal)

• jaaj, slepa som, sorry 😉

• Sponzor fóra
  • mne sa pozdava ten Jumping Juniper a Soft aj ten Ultimate Shine, sakraa , toto je des s tou kozmetikou 😃

• NEW je proti padaniu vlasov, ultimate shine je na lesk - tu v nom trblietky (ale vlasy sa nejagaju😃), jumping juniper je na mastne, Soft na objem..
    treba to preklikat
    http://www.lushcz.cz/e-shop/katalog/31-menu-3.html

aj ked voci ucinkom som skepticka

• ano su rozdelene podla typu vlasov a tak, mas tam na blod vlasy, na mastne, proti vypadavniu, na lesk a potom podla vone, aka sa ti paci...ja som vyberala hlavne podla vone 🙂 mas to tam rozpisane na webe co je naco, pozri cz

• padron, mala som soft, nie seanic a ten soft mi nevonal..vonal ako jar

• dik baby, uz sa tam preklikavam a slintam 😃

• ved to je ten problem, ze ja to potrebujem aj ovonat, bez toho sampony moc nekupujem 😬

• jaaj s tou mastnou vanou ste ma uplne odradili, to ja som moc pohodlna 😃 co take mastne mam v kosiku, nech to vyhodim?
    bell dakujem za skvely rozpis 😉

• eryy - jedine asi Buffy ti moze zasvinit kupelku 😃 Baby Face je tiez mastny, ale to budes mat len ak na rukach a tvari

• asi aj sandstone-mydlo a ten hawai bude mat nabeh na mastenie. ale tie som nemala, neviem, ci to je az take mastne

• ja by som tiez sa z niecim pridala, nejako som este nemala moznost nic vyskusat osobne, ale tolko chvali mi uz neda neoddolat... kedy by ste robili objednavku?

• no zatial nie je toho cloveka, ktory by to objednal😃

• Ahojky, poradíte mi kvalitní, krémovou řasenku, která opravdu udělá krásné řasy, nelepí se a má normální štěteček, umělý nesnášim.Rady, prosím do vzkazů. Díky 😉

• Sponzor fóra
  • ale hawai si nedavas vo vani, toje namiesto kremu uz po osprchovani, tak je to ok a sandstone nie je mastne

• v sandstone su 2 oleje + piesok...neviem, neviem...😃

• ale malo, je to normalne mydlo s peelingom

• ciatko ... preco? nejako nestiham citat dnes vsetko co sa tu popisalo

• casy - co preco? teraz nerozumiem ja.
    pisala som, ze zatial sa nikto neponukol, ze by to objednal. 😃

• noo, ked ja som fakt este zo zahranicia nic neobjednavala 😞 jedine cez inych...

• baby mozem ja objednat, ale az niekedy v auguste, ked sa vratim z dovci 😎

• mozem aj ja objednat kedykolvek🙂

• tiez nemam problem poslat peniazky dopredu....niekomu
    co sa tyka zahranicnych objednavok som este neposkvrnena --- ak sa nerata jedna objednavka z jahody a ktovie, ci dojde 😬 😬 😬 😬

• tiez neposkvrnena a ochotna poslat peniaze dopredu

• blond - takze jahoda bola tvoja premiera? 🤔 tak snad pride balik v poriadku 😉 inak vcera som ti odpisala na otazku ohladom tej spiralky, neviem ci si si odpoved nasla...

• ano, ano.....nasla.....dakovala 😵
    musela som na obe spiralky asi 7x kuknut, kym som nasla rozdiel 😃 😃 😃

• ano, premiera...... 😬 😬 😬
    som si cele mesiace myslela, ze musim kartu registrovat a tak....co mi prislo hrozne zlozite 😒

• super , nzc 😉

som sa snazila najst co najvacsie obrazky, aby si tam videla tie kefky 😬 😃

• a nemusela si? lebo tak ja mam len klasicku debetku, ziadnu kreditku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov