TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • mozno by stacila bublinkova velka, aspon ja mam ploche veci, ziadny kelimok
    doporucene moze byt

• mozno sa to zmesti do klasika a5 bublinkovej obalky...aaale sak to je uz jedno - euro hore dole
    inak dakujem, ze si sa podujala s tym babrat - nabuduce mozem napr. zase ja (ked mi das instrukcie, ze co a ako)...ak by bol dalsi zaujem

• presne, velka vdaka erykah😵vazime si to

• Sponzor fóra
  • ciatko: jj bublinkova=vystuzena, komplikovanejsie som si to pomenovala...

chcela som tuhy parfum, ale netusim-ktory objednat: American Cream, The Comforter Solid, Vanillary??

• hned ako dojdem domov, poslem do ip definitivne, co chcem

• v pohode kocky, mam bohuzial tolko casu, ze by som snad mohla pre vsetky uzivatelky mojesvadby objednavat 😉

• jaaj, lebo su aj vystuzene, kartonove
    http://www.daffer.sk/obchod/images/obrazky/66609400.jpg
    mne sa z tych parfemov pozdava Comforter a Olive branch.
    bala by som sa, ze vanillary bude ako stromcek do auta
    😛

• no ja tam mam aj teglik, to mliecko je teglikove, je to problem? 🤔 😬

• mas to coco lotion? to vyzera fantasticky, bude to ako pinacolada, je tam aj ananas, mnam😵

• ano presne to 😉 som zvedava ake bude 🙂

• ja mam tiez teglik a flasticku, potom uz len take mydielkove...

vanillary - je dost sladka vona, taka ako pri peceni kolacov na vianoce 😃 ale nie autostromcekova 😉

Olive Branch a Comforter su sviezejsie, citrusovejsie 😉

• eryy, urcite ti poslu aj kopec darcekov - vzoriek z kade coho, oni vzdy toho vedia este dost pribalit.... 😉 a ak by objednavocka nechodila, alebo nadali odpoved, ze kedy posielaju, treba im napisat, niekedy maju v tom asi chaos 😃

• http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=60733
    tu je tama o Lush, ak by ste este chceli nieco vediet... 😉

• bell xi, mali by sme sa tam asi presunut, sme to tu zalushovali par stranami 😃
    - asi to risknem s American Cream - kocky chvalia vonu vlasoveho kondicioneru-nakoniec 🙂
    No to dufam, ze za taku objednavku budu aj vzorecky-vsetko poctivo podelim, nech testujeme vsetky 😉

• tak za tie vzorecky a darceky to stoji 😵

• Sponzor fóra
  • posielaju vacsinou tie krajane veci - sampony, mydla, sumigule a tak....

• toto mi raz spravil l´occitane - z tych darcekov som zila pol roka😵 skoda, ze to bolo len raz tolka stedrost

• jj, darceky nenormalne potesia 😃 😵 sak si aj zasluzime pri takom utracani..... 😃 😛

• Baby, potrebujem tip na nejaky hydratacny krem na okolie oci 😉

• ciatko a co ti poslali z loccitanu? 😵

• ryzovu cistiacu emulziu, pletovy olivovy peeling, mydielko, masku z bambuckeho masla -> to bolu minivyrobky a este aj sacikove vzorky samponov.
    ale bol to nakup v predajni, nie na nete.

ianitka - to by aj man zaujimalo. dost si baby chvalia od Avene
    http://www.paramarket.com/images/7581371.jpg

• jaaj jasne, vzorecky som tam dostala aj ja, ale som sa priatelsky podelila so sesterkou a ta sa zamilovala do toho madloveho mliecka 😵

a ked sa o kremoch bavime som sa rozhodla kupit si hydratacny krem od eucerinu , tento :
    http://www.aboutmygeneration.com/Portals/0/AquaP101.jpg

• mala som vzorecku a bol dost podobny tomu biothermu co som chcela 😉

• praveze to neboli vzorecky, vzorku mas na 1-2 pouzitia, ale toto boli normalne flasticky, len mensie 10ml - to je patina balenia, nechapala som🤔

• ciatko - dik
    skusim poguglit ale vyzera dobre

• ianitka
     EUCERIN AQUAporin ACTIVE očný krém
    AVENE Eluage contour des yeux
    La Roche-Posay ACTIVE C očný
    La Roche-Posay HYDRAPHASE YEUX
    VICHY AQUALIA THERMAL yeux roll-on

• ianitka: ak mas moznost objednat zo zahranicia tak super je Burts Bees Royal Jelly Eye Creme-skor na noc, Guinot Hydrazone-aj pod make up, Lancome Primordiale-aj pod make up, Eucerin Aquaporin Active-aj pod make up, potom este skor na noc: Kiehls kremik s avokadom

• ten Lancome Primordiale mozem odporucit aj ja 😵

• ciatko - aha, to som asi zle precitala, tak to by bolo supis,to by som brala aj ja....a ty si vtedy nejako vela nakupila?

• bell dik

Vichy ja nemusim, ale vsetky ostatne sa mi celkom pacia 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov