TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • bell - aha, noo tak, ale som v pomykove ci teda celu sadu potrebujem 😬 😃

• ved ani ja neviem co teraz....alebo sa nato vykaslem a kupim len nieco v DM, aj Balea ma nejaku sun radu na vlasy 😃

• tiez pravda 😃 ako mne by stacil aj ten sampon, ale potom by som cvakala za postovne a to nechcem 😦

• Sponzor fóra
  • bell, mari sa mi to len alebo mas ty skusennost s revlon-om konkretne make-upom?
    ak ano, tak si kupovala v kamennaku alebo na nete? dik 😵

• lucy.ka - kupovala som v drogerke v Londyne 😉 u nas na SVK sa neda zohnat v obchode, iba na nete

• baby nejake tipy na vyrobky po opalovani nemate? 😉

• domi, tento rok olejujem s bio olejmi kokos, sipka, konope 😉 a kupim este panthenol penu

• aha, ty mas tie olejceky, som aj zabudla..ja rozmyslam bud nad pantenolom alebo nejakym kremikom z lekarne...

• domi - poopalovacie si kukni LRP Posthelios, ten je uz aj na spalenu pokozku, v lekarni mi teta povedala, ze ma aj nejaku chladivu zlozku, na rozdiel od ostatnych... Dobry je aj od Lavery sun sensitiv-krasne vonia a potom este mrkni aj na Yves rocher je super

• ery - tu laveru maju tusim v DM-ke, ak sa nemylim, ze? idem si to pridat do zoznamu, co treba kupit na dovo 😃

• jj to 2. sun sensitiv after sun- som myslela... Opalovacie mas ake?

• noo zatial ziadne 😬 este som sa nerozhodla, ze co kupim

• ahojte maniačky,dlho som tu nebola 😃
    hlasim, ze po tom ako moja face chytila troska farbu tak ficim na make-up ator mattitude a vpohodeee, odtien 003, len jemna vrstva a puder este jemnejsie, samozrejme,mineralka v spreji 😉
    ale uz mam objednany na jesen pekne ELdouble wear light a tie som ostala verna podkladove Clarins eclactminute...niekedy, ked mam faktze fajnu plet,tak idem len na nej..len nemali mojodtien 01,tak som zobrala 00

• oprava: astor

• Sponzor fóra
  • luko vitaj spat 😉

takze si presedlala na lacnejsiu variantu na leto 😃 ja som si opatovne zakupila EL double wear light, sice som chcela skusit YSL, ale nakoniec som sa vratila k osvedcenu

nejaku novu vychytavku nemas v zalohe? 😃

• jaaaj baby, uz, aby sme lushovali vo velkom 😃 😛

• domča,jasné..na 2 mesiace si nebudem pořizovat 30a viac eurovy make-up, mne to opalenie dlhsie nevydrzi a dnes drzal astor cely den...ale malasom ho fakt len v jemnej vrstve a pod tym podkladovku

vychytavku novu nemam zaaadnu 😎

• ale EL je uz tiez objednany 😉

• inak mozno budem musiet aj ja prejst na iny mejkup, ked sa vratim po dovo, teda ak ma slniecko trosku "osmahne" 😃

sakraa nisto? tak aspon usetrim 😃

• kociny, balicek od Lush mam domaaaa 😵

• faaaakt? to je rychlost. urcite to vyzera super, takto pokope😵😵

• ey - to naozaj? 😮 jeeeeej tesim sa 😵 😵

• nevriiiim, to co triskacom poslali? 😃 😃 😃

• akurat som ho rozbalila, tesila som sa na vzorecky, ale nic nepribalili 😠 kto objednaval z Lushu-bell?

• mozem poslat dokazne foto, ze som si fakt nic nenechala, prisli akurat 2 krabicky, zelezne, ktore naskocili pri 2 obj. produktoch, tuhy sampon/buffy. Inak na niektore vone si budete musiet velice zvykat, moja mamina teraz ohodnotila vonu produktu ako na psie h...- ale vobec sa v tom nevyzna 🙂

• zadne vzorky??? svinuchy 😠 to coooo...ti verime, neboj 😉

• ery- ved mi ti verime, nemusis nic fotit😃 krabicky su fajn
    ono ked je vela tych vyrobkov pokope, tak to je vonavy misung, vid kamenny obchod, tam ma do minuty zacala hlava boliet.
    ale samostatne je to ok

• krabicky by si si mala nechat ty- ak si si objednala sampon alebo buffy

• jj mamca uz chysta tu krabicu na mole do skrine 🙂 tak trochu som sklamana, som myslela, ze vyskusame este nieco nove popri oficialnych nasich 😠 A take malicke to je, sa mi zdalo, ze budu vacsie niektore produkty 🙂 kocky poslat vam to uz dnes, alebo pockat do pondelka?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov