TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • tak to je hlavne 😉

no v podstate vsetko 😬 😃 sampon, sprej resp. kondis na rozcesanie a mozno aj masku 😃

ok, mne to neponahla, mam este ten "letny" 😉

• tak co je dobre je aj od Schwarzkopf BC Moisture Kick akurat kukam, ze je tu v ponuke aj akcne duo 😃
    http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BC-Bonacure-Moisture-Kick-Duo-Pack
    no a ked si blondave, tak som citala aj velku chvalu na tento sampon -je hydratacny, teda aj na suche vlasy
    http://www.feelunique.com/p/Schwarzkopf-Professional-BLONDME-Reflective-Luminosity-Shampoo-Neutral-200ml

a este od Matrix Biolage aj recenzie ma skvele
    http://www.lookfantastic.com/haircare/shampoo/dry/matrix-biolage-hydrating-shampoo.html

je ich viac, len som ti vyberala v takej "prijatelnej" cenovej 😉

• ery - ten bonacure mam sprej a je super 🙂

a nad matrixom som tiez premyslala...

a v pohode mozes dat aj drahsie, ked som mala uz aj kerastese a ten nie je nejako lacny, takze tak 😉

• Sponzor fóra
  • matrix je fajn znacka.... 😵
    teraz mam uz iba sprej na objem vlasov, ale inak som bola spoko

• ja som mala z matrixu to pomarancovu sadu, tiez spokojnost...

• domi, kolko stoji EL make-up vo fann-ku? rozmyslam odniekadial objednat, ale moj true match uz iba prska, tak asi budem musiet kupit

• blond - ja som ho kupila za 38€ po 10% zlave 😉 aspon myslim ...

• paradoska...lebo mam kupony, tak to zneuzijem na ten make-up - este bude asi aj lacnejsi ako na jahode

• jasne, ja som si ho tak kupila po 1x, vtedy to bolo fakt za facku

• mam znamych, ktori mi kazdy rok daruju fann poukazky...neminaju ich...a potom som ako utrhnuta z retaze :o).
    a teraz sa mi to aj hodi - usetrim 15eciek na tom make-upe :o)

• taka zlavicka vzdy potesi 😉 😃

• jé Eryykah děkuju za odkazy, nakonec jsem si objednala šampón a masku od Loreal expert, příště chci vyzkoušet Kerastese. Taky často střídám, protože mi přijde, že si moje vlasy vždycky na něco zvyknou a pak jsou na to imunní 😃

• lenulka - potom napis ako si bola spokojna s lorealom 😉

• akurat pozeram na strawberry a odtien 2 z EL Double wear light je vypredany, takze tak ci tak musim ist do Fann-ka 🤔

• a tam kolko stoji?

• Sponzor fóra
  • € 36 😠

• ked raz clovek pouzije poukazku a druhy krat kupi za tych € 38, tak je to stale vyhodnejsie, ako objednat z jahody 😞

• jaaj tak to je fakt 😒

• Holky prosím poradte mi dobrý make up ale za přijatelnou cenu prosím

• zalezi, co od make-upu cakas...

• max factor ma fajn make upy - treba si vsak vybrat podla typu pleti

• z bezne dostupnych tiez sa priklanam k Max Factor, hlavne Lasting Performance... no pre moju svetlucku plet je dost problem u makeupov s dostupnymi odtienmi....

• já mám takovou střední barvu pleti bych řekla, možná trochu do světlejšího odstínu..nevím jak si koupit správný odstín? make up téměř nepoužívám a tak netuším.
    a co od něj čekám? aby zakryl drobné nedostatky a scelistvil barvu pleti...chci ho hlavně kvůli svatbě

• na krytie nedostatkov je lepsie kupit korektor, ak tie nedostatky nie su velke, staci potom aj makeup s lahsou kryciou schopnostou, pre prirodzenejsi efekt...
    makeup pri kupovani je najlepsie skusat priamo na tvar, mal by byt cim najblizsi farbe pleti ( ja odporucam skusat v casti lica a tahat smerom ku krku, aby napr. nedostatky v tvari neskreslovali efekt ), teba aj sfarebniu... nikdy neobzerat odtiene pod umelym svetlom v parfumeriach, ale radsej si vyjst niekde na denne svetlo a tak hodnotit....
    ja to uz mam v oku, ale ak je len trosku mozne, tak obcas sa daju hlavne pri drahsich znackach vypytat vzorky, tie poskusat doma a tak sa rozhodnut...

• ak ti ide o svadbu a neplanujes ho dalej pouzivat, nech ta nalici vizazistka
    neskusala by som sa licit sama, ked nemas skusenost s make-upom
    vizazistka zmiesa 2-3 odtiene a ani nepoznas, ze na sebe make-up mas

• ked vo vzorkach je divna farba...vacsinou najtmavsia
    nejake vzorky z casopisov mam doma - a je ich dost...aj kremiky - mozem poslat

• blondiatko: maluju se sama, ale moc nepoužívám make up ani na svatbu nemám v plánu dávat si ho tunu, plet mám dobrou.
    A u nás není moc dobrých kosmetiček a já nemám moc čas

• tak skus mac factor...z nich si urcite vyberies

• blondik - tak EL je zakupeny? 🙂

• zatial nie...ale tento tyzden to spacham 😉
    rozhodujem sa medzi Lancome a EL (ale mam pocit, ze Lancome je vylucne pre peknucke ksichtiky 😒slight_smile:...takze asi idem testnut EL....dufam, ze bude dobry a uz dlhu dobu nebudem musiet hladat vhodny make-up 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov