TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • ten mandlovy je podla mna na zmiesanu plet, so sklonom k masteniu. ja mam suchsiu/citlivu a strasne ma susil, akoby som ani natreta nebola. ale predavacky sa tam vzdy zvyknu opytat, aku mate plet a odporucia vam rad vyrobkov.
    tiez nechapem s tym dopredajom, v nemecku mali bergamot ako stalicu (u nas je bergamot dobre dva roky, to je mi cudna limitovka 😬 )

• Za ten Smashbox to jsou nějaké pálky...na jahodě tolik nestál, ale už ho tam taky nemají...teda mají jen ty líčidla. 😒

• laleeto- nevíš, jestli se špachtličky dají někde dokoupit? Zatím jsem je nikde neviděla.
    mrkněte se na link- to jsem netušila, že se dávají 3 vrstvy pudru 😎 http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/krasna-tvar/15920-licime-se-na-foceni-odbornice-radi

• Sponzor fóra
  • ciatko... ano, Smashbox ma dva balenia... jedno je male cestovne, tusim 15ml, to je balene v tube... plne balenie mam 30ml a je v plastovej flasticke s pumpickou.... ja som videla v Sephore len to velke balenie...

• pavlysek, no to neviem, mozno vo vacsich parfumeriach, alebo tam kde predavaju potreby pre vizazistov, by vedeli poradit... ja som moju mala pribalenu ku kremu Matis, ktory som pred casom pouzivala...

• pavlysek, ja som niekedy kupila ich v Avone... alebo kamaratka pouzivala tie plastove mini palicky na zmrzlinu, tie som videla v obchodoch s domacimi potrebami

• Ahojte,ja pouzivam tiez podkladovu bazu smashbox,kupujem ju za 24eur,na letisku v obchode ju tu u nas irsku predavaju za 40eur 🙂 vyskusala som toho vela kedze pracujem na letisku ale smashbox baza je najlepsia,velka spokojnost 😉

• baby ak mozem pekne poprosit hodte mi prosim, ktoru ta baza od smashbox to je, dik moc 😉

• ano ano pripajam sa k domike, poprosim vas baby ak pisete o nejakom pripravku vzdy hodte nejaky link,-ak to je mozne, dakujem 🙂 🙂

• aj ja presne tuto bazu pouzivam,nemusim ani puder pouzivat,nelesknem sa vobec cely den,super vecicka. 🙂

• velka vdaka casy 😉

• decleor - drahy ale tak prijemny, vyzivny je fakt bozi

• tak sme sa na smashbox navnadili, ja by som to teda aj objednala z allcosmeticswholesale, ak by sa chcel niekto este pridat napiste mi 😉

casy, kde sa tam docitam nieco o postovnom a dodani tovaru? nic som nenasla, opalti sa spojit objednavku kvoli postovnemu?

• bell - ja sa pripajam 😉 😃

• Sponzor fóra
  • bellada, tak postovne ti vyrata nahodením do kosika, ked si vyberies aj typ dopravy... neviem akym systemom to vyratava ich system, no ja si stale nahodim do kosika co chcem a dam preratat postovne... skusila som nahodit 3ks bazy a dalo mi to postovne 15,50dolara... ja si ale davam pozor, aj aby objednavka nebola velka a nedrazdila colnikov... firma mi sice stale uviedla sumu nizsiu ako 22eur(co je u nas hranica pre platenie dph), no neriskujem... ja by som tiez potrebovala uz bazu, tak mozem to pripadne objednat aj ja... podla skusenosti, zasielka mi stale dosla tak do 10-16dni myslim...

• pripadne ak by sa toho chcelo z tejto stranky vziat viac, je rozumnejsie urobit dve alebo viac objednavok... ked si tie sumy rozratate aj tak s postovnym na kazdy kus, tak sa to oplati urcite...

• ja sa tiez pripajam- lesky occ traste sa! 😛

• ery no nazdar, ze sa aj ukazes 😉 😛

• ahoj domi, neboj, stale sledujem 😉

• eryykah... mas tie lesky odskusane? ja som tiez uz na nich pozerala... pri vacsej objednavke bude lepsie to rozlozit aspon na dve objednavky

• casy - to by bolo super keby ze to objednas, ked uz s tym mas skusenost 😉 ja chcem tu bazu Photo Finish Light, to normal balenie , nie cestovne, ine veci asi nie, aby toho nebolo vela pre celnikov 😃 urcite sa teda hlasim na objednavku

eryy - dnes testujem Evinu 😵 😬

• casy - tak ja ta tiez poprosimn tu Photo Finish Light, velka vdaka 😉

• ery - ok, uz som sa zlakla,ze si sa na nas ved vies co 😃 😛

• bellada ak by si predsa chcela aj nieco ine, nie je problem, kedze eryykah by chcela lesky, tak by sa to pekne rozlozilo do dvoch objednavok a postovne na jednu by vyslo 7,80dolara, co si myslim, ze je super vzhladom k cenam co sa tam da a za ake peniaze kupit... inak bellada aj dominika obidve by ste chceli primer na mastna a zmiesanu plet? lebo je aj verzia na suchu plet

• casy - hej na mastnejsiu plet, ja ju mam taku zmiesanu, preto ta light verzia 😉

• ery - a ake lesky to ti chces? 🤔

• casy - na mastnu a zmiesanu chcem 😉 no ja by som teda aj lesky LANCOME Juicy Tube Mini's x 4 chcela a STILA Illuminating Tinted Moisturizer 1 oz u/b - Shade 1 😉 😃 ale to len ak by sa zmestilo do tej objednavky 2 😎

• tak sa to rozlozi na 2 objednavky, ak suhlasite... balicek nebude tak velky a fakt sa tam oplati nakupit aj ine veci... takze mi napiste co by ste chceli do IP a ja to nejako rozumne rozdelim a objednam... 🙂

• ery chcela tie lesky od OBSESSIVE COMPULSIVE COSMETICS

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov