TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • ok, takze mozeme aj nieco ine? 😬 😃 toto nem dobre pre moju penazenku 😃 😃

• oki 😉 dik

• dik casy, som na to potom prisla 😬

• Sponzor fóra
  • domi, ano..

• jj, ok, vdaka, takze ti poslem Ipku 😉

• casy - poslana IP 😉

• pockame este na eriku a mozme objednat, nech nam tie bazy nevyfuknu... 🙂

• casy - aj ja som uz poslala 😉

• uz som pozerala...

• dufam, ze som hodila spravny link? 😮 lebo chcem tu na mastnu a zmiesanu plet 😉

• domi ano, spravny... light

• uuf, som si vydychla 😃

• neviem ci tu erika uz bola, ale nema niekto na nu napr. mail? chcela by som objednat tie vecicky cez vikend, najneskor v pondelok...

• casy - nemam 😞 sa mozno este objavi dnes, zajtra 😉

• ja tiez nemam 😐

• Sponzor fóra
  • a pisala si jej aj Ipku casy?

• uz som jej pisala aj IP...

• tak skus pockat do zajtrajsieho doobedia, ak sa neozve, tak objednaj 😬

• prepacte kocky, o chvilu prispejem svojou objednavkou, ako sa to deli, kto objednava??

• eryykah, bude to na dve objednavky, takze postovne kazdu vyjde 7,8dolara a potom posta podla vahy tu po SR... ok? ja to zajtra objednam a potom vam mozem poslat vyuctovania podla kurzu banky ako mi stiahnu peniazky?

• casy - ok 😉

• casy - suhlasim a tesim sa 😵

• baby, ako na potvoru dnes som mala problemy s netom a podarilo sa mangelovi ho spojazdnit az teraz... ale idem to nejako potriedit do objednavok a snad stihnem aj dnes objednavku poslat.. ak nie, tak zajtra rano urcite a urobim aj vyuctovania.. este raz sa ospravedlnujem 😞

• casy - v pohode 😎 😉

• Ahoj holky, tak jsem si tady procitala v diskuzi chvalu na Lush, ze jsem neodolala a minuly tyden jsem si par kousku taky koupila... a jsem nadsena, rikam si, jak jsem do ted bez Lushe mohla byt!! 😃

• ahoj etcetera a co vsetko si vyskusala z lushu?

• na vlasky mam godivu, na oblicej takove to "uhli" a jeste babyface (to jsem ocenila, kdyz jsem ve ctvrtek byla na zkousce liceni a pak to doma sundavala 🙂 )
    no a dneska tam jdu muzovi pro sampuk proti lupum a sobe pro kremik dream cream a sprchovy krem... 😬

• etcetera: taky souhlasím že je lush vynikající... 😉

• tak vam ticho zavidim, na slovensku lush obchodik nie je.ja som skusila fresh farmacy a mask of magnaminty a uplna spokojnost.

• Barcelonka: ja jsem si par veci objednala z Lush.co.uk, posilaji i do zahranici a cena je temer polovicni, nez u nas... akoratze se nejak flakaji, objednala jsem to minuly tyden a dnes je objednavka porad Pending 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Nikdy nezabúdajte, že ste krásne, v prvom rade je to Vaše vnútro, potom krása viditeľná zvonka. Každá spokojná a usmiata tvár dáva mojej práci zmysel
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov