TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • pocula som ze si objednavajú z uk tak asi vyskusam aj ja, postovne je vysoke?

• myslim, ze do 1kg balicku je postovne 7-8 GBP, kdyz si tam par vecicek objednas, tak uz se to vyplati (mne to i s postovnym vyjde na cca 1300, pocitala jsem to, kdybych to vsechno kupovala tady v Praze, tak je to 2500 minimalne)

• tak to sa ti naozaj vyplati, uz si ma navnadila 😉 , zase si to moja penazenka odnesie

• Sponzor fóra
  • baby, viete poradit nej.dobry tonovaci krem .. ja sa tomu nejak extra nerozumiem, lebo make up nepouzivam .. ale chcla by som nieco na rozjasnenie a zjednotenie pleti .. nieco extra dobre 😃
    dakujem!

• s tonovacim neporadim ,kedze tonovacie kremy nepouzivam

• keira - tonovaci krem alebo make up? lebo to je dost rozdiel...tonovace ani ja nepouzivam, tak neviem a v celku je ich dost malo bezne na trhu k dostaniu

• keira-pozri si avon solution, laura mercier illuminating t.m., dermalogica, viem, ze ma aj nivea novinku-ale ten som neskusala.

• ja zas pouzivam (vacsinou) len tonovaci krem, tento
    http://www.drhauschka.cz/tonovaci-krem-p-401.html
    moj najlepsi kamos 😵 v tube vyzera strasne tmavo, ale prisposobi sa farbe pleti, ja som bledula

• vidim, ze cosi zasa objednavate 😵 som zvedava.

• naaa.....a teraz neviem, ci mam byt smutna, ze som cosi prepasla, alebo pohladkat moju guess penazenku, ze aka je fajna tucnucka, lebo sme usetrili 🤔 😃

• blondiatko - este sme neobjednali, lebo chybali nejake veci na sklade, tak mas este sancu 😃 allcosmeticswholesale.com, my sme chceli hlavne smashbox bazu pod makeup 😉

• blondik - ja som na teba uplne zabudla 😬 aj na ciatko, sorry, ale ved uz sme to vyriesili 😉 😃

• bellada, zohnala som arganovy olej, pouzivam ho asi od stredy mam suuuuuuuuuuuper pokozku, neviem ci to je v hlave(dufam, ze nie), ale ten olej je fakt zazrak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

• dievcata, ako pouzivate ten arganovy olej? ja som si ho doviezla z Maroka a som z toho jelen 😐

• a nie su tam nejake prlis lacne veci? 😬
    myslite, ze su ot originalne produkty a nie nejake fakes? 🤔

• Sponzor fóra
  • blondiatko, je to americky shop, co je uz o inych cenach...ceny su ovlyvnene aj tym, ze nemaju stalu ponuku, vela veci ked sa vypreda, uz vobec nemusia sa naskladnit, vacsinou aj skladove zasoby su o par ks.. napr. ja som tam uz niekolko krat objednavala a nikdy som nemala doteraz problem, zeby nieco bolo fake.. a to ani pri Mac, co je asi najcastejsie falsovana znacka kozmetiky.. ruku do ohna za kazdy vyrobok samozrejme nedam, ale ja som naozaj nemala ziadny problem a viem, ze je to dost vyuzivany shop na nakupy aj v USA...

• aha, tak potom by som asi zobrala tu bazu smashbox na light a lesk na pery revlon :o)
    ked budem na pc, hodim links

• Laleeta - arganovy olej sa pouziva asi rovnako ako aj ine pletove oleje, ja ho momentalne zhanam 😉 a pletove oleje pouzivam tak, ze plet navlhcim mineralkou (Avene, LRP) 3-4 kvapky oleja rozotriem v dlaniach a potom nanesiem na tvar a krk, na telo davam bud priamo, alebo v dlaniach zmiesam s telovym mliekom 😉

blondik - potom IP casy, ona bude objednavat, ak bude tovar na sklade 😉

• ak by niekoho zaujimalo na e.l.f. cosmetics UK je teraz postovne zdarma 😵

• cooo? odtial sme co chceli? 😬 😃

• blondik - skromne zelanie mas 😉 😃

• domi - stetce a podobne, ja som uz urobila objednavku 😃 som tam nahadzala plno hovadin, ale tak za teke ceny.... 😃 😃 😃

• teraz si objednavala? si sa ani nespytala 😞 😛 😃

• domi, no prislo mi zbytocne sa pytat, ked postovne zadara, to lepsie ked si kazda sama objedna a ma to hned doma 😉

• jj, ved jasne, ja len srandujem 😉

• urobila som objednavku za 54€ a mam v nej 18 poloziek 🤔 to ako tu nemam sancu nakupit tolko veci za taku cenu 😃 sa tesim hlavne na tie stetce, hoci zase nemali vsetky co som chcela, ale aspon daco 😬 a rozjasnovace 😵

• teda, riadna objednavisko 😃 ale tak pravda, ked sa to oplati nie je o com 😉

• ak mi nieco nesadne, tak podarujem 😃

• tak potom sa hlasim 😉 😃

• domi, pisem si 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov