TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • casy- já pod něj dávám bázi Satin a přijde mi to jako velmi dobrá kombinace- jen hledám ten nejlepší způsob nanášení- respektivne štěteček. Nějaké tipy?

• Dermacol ma aj novinku speci na kruhy pod ocami - Dermacorrect clinical make-up - odtien cislo 1 je zlty, specialne urceny na maskovanie kruhov 😉 a bude to asi jemnejsie ako cover, ten je naozaj ako malta na tvari 🙂
    lubka131 - ako pisala casy, pod oci si kup nieco speci nato a nedavaj to na celu tvar, kerektor je nenahraditelna vec aj na maskovanie pripadnej vyrazky a na tvar ti potom staci aj lahsi make up co nebude plet zbytocne zatazovat a robit z tvare masku 😉

• baby tak aj ja som nakupila na Elfe, budu nove stetce, tiene, lesk a pudrik 😎

• Sponzor fóra
  • bellada ... 😵

• ahojky
    tak už mám sebium doma a je tam přímo napsané vyhněte se oblasti očí , takže mám abcderm na oči a sebium na zbytek obličeje, je to příjemná voda, vůbec neštípe ani nevoní po mentolu jako ostatní vody na mastnou pleť, zatím jsem skojená

• takze si kupila obe? 😃

• ahojky baby.. ja som si najnovšie kúpila bázu pod make - up od dermaculu pearl-energy a zatial spokojnosť 🙂 po nanesení je pleť vyhladená, zvláštny pocit akoby ani moja nebola 😃

• @pasone
    prave na to ma upozornovali v lekarni, ze ociam sa pri sebiu mam vyhnut 😉 ten ABC derm je dobry tip, ked vyminam tie odlicovace co este mam

• jani - tu abc derm isto skus, ja uz ju mam 2x a spokojnost velka 😵

• domi, ako celu pletovku, alebo len na oci?

• ja ju pouzivam kompletne, na oci vsak vynimocne 😉

• ianitka - ja tiez len ako pletovu vodu na celu tvar tu ABC, oci mi s tym idu tazko, su aj lepsie odlicovace na oci, tak naco sa mordovat 😃 😛

• inak mne zacal hrozne vadit ten dvojfazovy odlicov od balei, strasne ma oci po nom palia 😐 takze asi poputuje do kosa...

• domi to vazne??? a na zaciatku nic? to potom bude nejaka alergicka reakcia 🤔 ja som ho mala uz vela krat a u mna v pohode, som spokojna

• bell vazne, najprv nic, ale potom som si ho dala asi 2x a koniec, normalne mi az oko spuchlo 😴

• Sponzor fóra
  • inak baby co s tym smasboxom? viete niekto nieco nove?

• domi neviem, ale uz by sme mohli objednat si myslim 😃 😉

• som to pozerala, ale tam sa da tusim platit len paypalom a to ja nemam, inak by som objednala aj ja...

• Domi
    jj obe, mla sem predtím i biodermu sensibio ale ta abc derm mi prijde lepší nijak nevoní a oči s ní odlíčím v pohodě, vůbec neštípe, měla sem na oči YR dvousložkový, ale pak mi nějak začalo vadit že mám olejové oči :o( to samé balea i když na voděodolnou řasenku je olejový nej

• pasone - jasne, mne tiez viac vyhovuje ta abc derm 😉 na oci ju nepouzivam, pouzivam klasicku niveu na odlicovanie

• baby, ja mam aj paypal... len je na vas kedy sa dohodnete na tej objednavke Smashboxu...

• ako pre mna za mna aj hned, myslim, ze aj bell a blondik mozu aj teraz, len ery mala nieco co nebolo skladom...

• Ahoj nikde jsem nechápala k čemu odličovač. Když se jdu osprchovat tak plet vyčistím a oči rovnou odlíčím vodou a je hotovo 😉 odličovač akorát štípe, řasenka se rozlíči kolem a je taky zbytečne spotřeba vatových tamponků 😃 To můj názor.

• mautanka: ahojky... tobě stačí na odlíčení jenom voda? tak to mě nee... jasně nejdřív si tvář obláchnu vodou ale pak musim použít odličovací mléko.. doufám že nepoužívaš mýdlo nebo sprcháč 😃 to pleť příliš vysušuje a pleť v okolí očí je hodně tenoučká a citlivá...

• Ja se normalne skoro vubec nelicim a kdyz jsem byla na prvni zkousce liceni a ucesu, tak jsem byla potom prekvapena, ze to nejde dolu a oci jsem odlicovacem "drhla", ze jsem je mela druhy den cervene, jak kdybych brecela 🤔 Takze priste uz jsem byla poucena a sla jsem na ne jemne, ale to profi liceni jsem stejne dostavala dolu snad hodinu, a to mam odlicovac, ktery je dost chvalen 🙂

• mautanka: nikdy som nepochopila ako sa moze niektora odlicit len vodou. Keby som to spravila tak, sa rano zobudim ako ten medvedik s ciernymi kruhmi okolo oci.

kocky u mna stale nenaskladnene 😢 , tak sup objednat, kym je dobry kurz usd - euro 😉

• ja si tiez neviem predstavit neodlicit sa mliekom pripadne vodou na odlicovanie 😬 by ma oci stipali este viac ako potom odlicovaci od balei 😛

tak pockame co na to casy...

• sa uz neviem dockat kedy dorazia vecicky z Elfu 😵

• Na čištění používám Mary kay. Opravdu mi stačí voda. Neupouživám žadné voděodolné řasenky ale. Ja když jsem si očí "šudlila" odličovačem tak sem je měla uplně čevené a řasenku až za ušima 😃 dělám to tak už nějakých 10 let co jsem se začala malovat. Večer používám oční krém a nemám teda problém zatím.

• eryykah.. co som pozorovala, tak par dni tam bol k "mani" len ten Mac ocny tien, co si chcela.. lesky ani jeden.. tak ak by nas bolo 4 na 2 objednavky, mozem objednat... len potrebujem suhlas vsetkych zainteresovanych... a ci len tie bazy

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    svadobné líčenie v Žiline, na každú príležitosť, poradenstvo v oblasti krásy
    konzultácia a výber líčenia.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov