TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • blondik - tak to som mala aj ja, ale po tomto mejkape som nazor zmenila 😉 a je to len fakt na chvilu, kym nedorazi moj milovany EL 😵 😛

• aha, tak nakoniec si to dobre pamatam 😃 😃 😃

• Nemá někdo zkušenost z make-upem od clinque? Měly jse vzorek a byl fajn tak uvazuju o koupení.

• Sponzor fóra
  • podla toho aky clinique....mala som 2 a u mna nie 😴
    radsej este poskusaj (daj si odliat z testeru)....aby si ho pouzivala dlhsie

• bell: ten loreal sampon je tmavo fialovy, vobec neostava vo vlasoch, pouzivam cca kazdych 10dni, 3minuty, niektore kocky si ho davaju dokonca 2x 10min po sebe😃 moja kadernicka z ofi loreal salonu povedala, ze je lepsi ako lumino rada na meliry-ten je skor na farebnejsie a ten z blonde rady je vraj slaby, skor na prirodzene odtiene..

Ja tiez dermacol ee, asi to neprekonam🙂

• Eryykah ano mam od nich tiene,su fantasticke velmi sa podobaju macu a su o nieco lacnejsie,mam od nich podkladovu bazu pod tiene,je super velka spokojnost a mam od nich aj korektor.Bola som s touto znackou licena,bola som spokojna.

• Eryy - ved prave aj ten blonde je tiez tmavo fialovy a tak isto sa nechava 3 minuty na vlasoch, mne funguje teda dobre, si ho davam raz do tyzdna a vlasy nezltnu a to mam farbene, sa mi zda ze je to skoro jedo a to iste, zas len nejaky marketingovy oblb na zakaznika 😃 ja som mala z tej rady aj kondicioner, ale staci davat sampon a kondis uz davam aj iny a efekt je stale dobry 😎

• baby, tak este stale cakam na odpoved od blondiatka, ci chce objednavat s nami... dominika a bellada mi uz potvrdili objednavku...

• bellada: hehe a to som myslela, ze mam nieco extra 😃 kadernicka mi tak mocne silver sampon ponukala, ze sa nedalo odolat.. Castejsie by som ho ani nemohla pouzivat dost vysusuje vlasy /aj ked tie uz su len po melire dost chabe/
    Inak som si spravila radost a kupila tuto mnamku 😵
    http://www.temptalia.com/chanel-rouge-allure-extrait-de-gloss

• Nemáte náhodou skúsenosť s kozmetikou Payot konkrétne na problematickú pleť? Narazila som na ňu v jednej diskusii....

• dakujem za rady, ten dermacol kryci krem vyskusam, len ho tu u nas musim niekde zohnat...heh.
    pozivala som na tie moje hrozne kruhy pod ocami Vichy-dermablend, ten najbledsi odtien, ale neviem, zdalo sa mi, ze mi ich je este viac vidno...

ked tak napiste konkretne znacky korektorov, lebo sa vobec v nich nevyznam....vdaka.

• lubka131: ja používam na kruhy pod očami korektor z Oriflamu obsahuje 3 odtiene v jednom: jeden svetlý, druhý stredne hnedý a tretí zelený (ten sa používa na prekrytie červených miest) a som spokojná.. cenovo je velmi prijateľný, a keďže obsahuje hneď 3 odtiene tak mi príde pre mňa flexibilnejší čo do využitia... 😉

• lubka, na kruhy pod oci skus skor korektor o odtien svetlejsi ako makeup... ja nedam dopustit na Mac Select Cover up a u nas dostupne Max Factor Master Touch v pere... na kruhy a okolie oci odporucam urcite tekute korektory, ktore tak tenucku kozicku v okoli oci nezatazuju...

• lubka - ja ti mozem odporucit, Gosh tekuty korektor, dostat bezne vo fannku 😉 pouzivala som ho prave na kruhy

• Sponzor fóra
  • spetra nevies, ci je este ten korektor, ktory spominas, dostupny?

• riana12: myslím že je ešte dostupný pretože som si ho objednávala tak 2 mesiace dozadu od neterky zo Slovenska lebo ja už žijem v ČR a stojí tak okolo 5 eur možno aj menej keď je v akcii... mne prídu tie tekuté korektory že majú nízku kryciu schopnosť.. viem že pokožka u očí je citlivejšia, ale ten korektor nanášam opatrným vklepaním a on nie je zase až tak velmi tuhý ako tie v tyčinkách...

• a nevies poradit, aky ma nazov? alebo aspon nejaky obrazok, aby som sa vedela riadit pri hladani? obcas totiz je na tych foto v katalogiu tolko veci, ze nie vzdy si clovek vsetko vsimne 😬

• spetra, tak som nasla, ale len v nejakom zozname vyrobkov... http://sk.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCat=makeup&prodFilter=ptmkconcealer&prodCode=15033  je to on, co mas namysli?
    ked som si teraz prelistovala aktualny katalog na nete, tak som si to tam nevsimla 😐

• Eryykah ja mam ten ruz od chanel ruzovej farby,mozem sa ta spytat kolko stoji u nas?

• kati0711: aky mas odtien ja Imaginaire, 33 euro

• riana12: ano to je presne on.. prepáč že som hneď nepripojila ten obrázok 😉 naozaj som s ním spokojná... uvažuješ že ho skúsiš?

• Eryykah ja mam odtien mind,je nadherny.Na SK je vsetko take drahe,ze by som si to nemohla dovolit,esteze mam aj znamosti ked nieco potrebujem 🙂

• Komu z Vás je po 25, 30 a používáte lehké krémy na první vrásky pro tuhle věkovou skupinu, poraďte svůj nejlepší, oblíbený krém. A používáte stejnou jednu kosmetickou řadu? Já nemám žádný oblíbený krém, stále to střídám, i čisticí mléko nebo pleťovou vodu používám, jaká se mi zrovna líbí a ne stejnou značku. Ráda bych to změnila, pokud je to dobré. Díky moc.

• Eryykah pomylila so sa je to odtien ming. 😃

• olusenka - mne je uz po 30, vyskusala som vela kremov na prve vrasky, ale ani pri jednom som stabilne neostala a to nie preto ze by neboli dobre, ale mne nejak kazdy krem po case prestane ucinkovat a ten super efekt, ktory mal na zaciatku sa nejak strati....takze mne sa prave najviac osvedcilo kremiky striedat a vzdy si kupim nejaky novy, nepouzivam ani komplet celu radu z jednej znacky, tu sa mi tiez viac osvedcilo kombinovat, lebo v kazdej znacke som si nasla nejaky produkt ktory mi najviac vyhovoval 😉 toto je samozrejme velmi individualne a u kazdeho to moze byt uplne inak, treba sa zamerat hlavne na hydrataciu, to je najlepsia prevencia na vrasky pre kazdu plet a potom vyber prisposobit typu pleti a samozrejme zaklad tvori dokladne, ale setrne cistenie 😉 ja osobne pouzivam najcastejsie kozmetiku z lekarne, alebo potom z parfumerii, klasicku drogerkovu velmi nepouzivam, narobila mi viac skody ako uzitku 😐

• olusenka: ja súhlasím s bell kozmetika z drogérky nie je až taká dobrá, tiež si kupujem radšej tú z lekárne (na ošetrenie pleti) a pre mňa sú skvelé značky Avene a Bioderma, Vichy mi až tak nevyhovuje a tiež krémy striedam lebo ako píše bell na začiatku tiež pociťujem vždy skvelý efekt ktorý sa postupne vytráca takže potom skúšam niečo nové... 😉

• ked vas tak citam, ja som asi dost nenormalna, kedze mne najviac vyhovuje pletovka Balea a Nivea...

• casy: prečo by si bola nenormálna čo človek to názor... Nivea i Balea sú dobré značky, tiež od nich niečo používam nie na pleť, ale vlasovú kozmetiku a telové mlieka a sprcháče... ja som toho už tolko poskúšala a hlavne ja mám tak velmi citlivú pleť, že sa mi proste kozmetika z lekárne osvedčila najviac 🙂

• nemam nejako citlivu plet, no zase nie vsetko znesiem... dost som citliva na vone a neznesiem napr. nieco na tele alebo tvari bez prijemnej jemnej vone.. viem, ze toto nie je najlepsie riesenie, ale par krat som skusila aj kde ake vzorky z lekarne, kedze tam mam kamaratku, no nejako som nespozorovala nejaky zazrak ... Baleu a Niveu mam rada len pri pletovkach, pri telovej velmi nie...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov, volume riasy 2D-10D,.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov