TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • uz dlhsie sledujem vasu diskusiu a musim povedat, ze je tu fakt zopar "profesionalok" 🙂

hadam budete vediet poradit aj mne: potrebovala by som nieco na vyzivu mihalnic... nejake rady?

dakujem vam vopred velmi krasne 🙂

• @prinzessin  vyživující řasenky jsou takové gelové a většinou bezbarvé, mají je v lepších prodejnách s kosmetikou. To je asi nejkomfortnější řešení.

• @prinzessin   skús na začiatok najlacnejším ricínovým olejom trebárs od Saloos 😉

• Sponzor fóra
  • Souhlas, to je úplně nejjednodušší řešení, podporuje i růst a navíc se Ti vyhladí vrásky kolem očí, protože je hodně hydratační. Sám o sobě je ale hodně intenzivní, kosmetičky ho většinou ředí jinými oleji. Zkus ho raději nejdřív třeba na vlasy, abys měla ověřenou snášenlivost.

• ahojte, najde sa tu nejake zienky s problematickou pletou? ktore maju oskusany nejaky dobry make-up?taky ktori plet nevysusuje ale ani nemasti taky lahsi nejaky.. ja hladam nejaky idealny ale marne..

• Ahojky mám mám trošku mastnější čelo,nosík a bradu a používám Norma Tein od Vichy nedám na něj dopustit....Jinak nic moc nesnesu,tak už jsem toho vyzkoušela hodně moc,ale tohle je 1!!!

• @pmelani  a ako je na tom cenovo ?

• No já ho kupuju přes internet od kamarádky a sotojí 250kč,což je super cena,v lékárnách to je kolem 500určitě...

• @pmelani  dakujem.. skusim sa nanho opytat v lekarni 🙂

• @ankajocka  ked uz budes v lekarni pozri si aj AVENE Couvrance fond de teint fluide make-up, je dlhotrvacny, vode a potu odolny, zmatnujuci a vhodny aj na velmi citlivu plet, ma aj SPF, ja s nim mam dobre skusenosti, hlavne v na leto je super, lebo je lahky, stredne kryci...cena od 16 do 20€ podla toho kde.... 😉

ma niekto nejake skusenosti s kozmetikou od SynCare? konkretne ma zaijima ich BIO rada, pripravky s AHA a OFTAXYL krem na redukciu kruhov pod ocami.... a neviet nahodou kde by sa to dalo kupit? nejaka lekaren v BA, SC?

• @bellada  ahoj bell..na syncare som tu ja 😃 😃 ..ciastocne 😃
    asi moc nepomozem,co sa skusenosti tyka, tie pripravky co pises som nemala, ale naposledy som sa strepala do devinskej aby som si od nich priamo kupila vyrobky-vyhoda bola ze som zohnala vsetko co som chcela ale samozrejme vzdy je dobre vopred si overit ci maju vsetko na sklade...predavaju ich aj v jednej lekarni nedaleko beautyclinic...najdem na nete a poslem ti link...ale na objednavku ich maju cize nemaju cely sortiment stale, tak radsej tam zavolaj

• @pimpulka  ahoj 🙂 tak daj tipy na veci s ktorymi si bola spokojna...a da sa objednat z ich webu? ci to je len pre salony? lebo mne sa teda do Devinskej trepat nechce 🤔 😃

• @bellada  myslim ze sa da aj objednat z devinskej,len ja som chcela usetrit na postovnom a samozrejme som sa dobre oblafla 😐 -to ja vzdy ked chcem na sebe "setrit"...uz tam nepojdem,len objednam ak budem chciet
    mala som totok:
    http://www.syncare.sk/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=27&category_id=5

spokojnost....velmi mi pomohol kedze som nanho presla po sklamani z vichy..to bolo daaaavno samozrejme🙂
    a naposledy som si kupila tento:
    http://www.syncare.sk/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=54&category_id=9

hmmm nestihla som ho dlho pouzivat, lebo uz isla zima a radsej som presla na mastnejsi krem..ale nejak ma nenadchol..zdalo sa mi ze ma plet trosku stipala po naneseni..este ho mam,skusim ho v lete zas, uvidim co to spravi
    pak som kupila alginatovu masku hydratacnu...ok ale ziaden zazrak...ja nemam nejak s hydrataciou teraz problem tak asi preto ma nenadchla a trosku mi vadilo ze sa s tou maskou treba babrat....ale inak je OK

• so syncare viem ze robia salony ustavu lek. kozmetiky..mozno aj ine samozrejme,ale ULK urcite

• @pimpulka  tak presne tie Bio kremy na zmiesanu plet som chcela kuk tiez 😃 , inak do Beautyclinik som objednana o tyzden, takze skocim do tej lekarne a popytam sa tam na tie veci...hlavne tie AHA by som chcela, ten ocny krem a este som u nich objavila aj enzymaticky peeling 😵 uvidim co tam bude za vyber....

• Sponzor fóra
  • @bellada  hehe prave kukam ze to je ten BIO...snad tam na nieco natrafis,alebo tam zavolaj predtym

• @bellada  dakujem za info 🙂

• pouzivate niekto Brush Guard? http://www.thebrushguard.com/ 

• Moje sestra to má, co bys potřebovala vědět? Já mám štětce od t le clerc i ze sephory, myju je v šamponový vodě a dobrý teda....🙂

• no, ze ci to naozaj tak predlzuje zivotnost stetcov... lebo aj moja oblubena bloggerka Helene to velmi chvalila, tak som zvedaf aj na ine ohlasy 🙂 okrem toho chcem teraz zainvestovat do MAC stetcov, tak nechcem, aby mi hned "vypelichali" a stratili tvar.

ktore mas zo Sephory? si spokona? ja mam dva (na oci) - jeden "smudge" a jeden "small eyeshadow" a este taku kefku/hrebienok na obocie... uz ich mam hrozne dlho a som spokojna, su ako nove, na cistenie pouzivam Clinique Brush Cleaner...

• Ahoj, no já jsem na ty mac neslyšela moc chválu právě. Že dost pelichají, i kdyby ses o ně starala sebe líp. Ty ze sephory asi nebudou o nic lepší, ale nejou tak drahé a já na ně mám většinou ještě 30% slevu, když už je jdu koupit. Mám ze sephory štětečky na oči.

Štětec na pudr a tvářenku mám od t le clerc a nemůžu si stěžovat. A to je fakt myju v tý šamponový vodě 😃 Barbarsky.

Prý jedny z nej štětců jsou od Da Vinci a od shu uemury...podívej se na ně, spíš bych investovala do nich, než do MAC. Ta ta cena vůbec neodpovídá kvalitě...😞

• ma niekto skusenost s pouzivanim enzymoveho peelingu?
    som si kupila od SynCare, je skor na profi pouzitie v salonoch, tak som k tomu pristupovala s respektom, ale kedze si myslim ze nieco o tom viem, tak som to riskla 😃 v pribalovom letaku bolo, ze standardne sa necha posobit 7 minut, pri aknoznej pleti az 30 (v kozmetickom salone) mal by v podstate fungovat ako chemicky peeling, takze trosku stipat...ja som si ho dala a nic....tak som ho tam nechala skoro 40 minut a mam pocit, ze to na mne nejak nefunguje 😐 s obyc abrazivnym peelingom docielim lepsi efekt...len som chcela prave ten ezymaticky, lebo mam pocit ze tie klasicke abrazivne tu plet velmi "skriabu" a podla niektorych nazorov mozu na pleti vytvarat mikrotrhliny, co jej skor skodi ako pomaha...
    neviem preco, ale na mojej pleti tie kyseliny nejak neucinkuju, aj Glyco A bol u mna slaby efekt, niekoho to stipe jak slak a mna len tak velmi jemne, tym padom ani efekt nic moc...nerobim niekde chybu pri nanasani? alebo mam v tomto fakt taku odolnu kozu? 🤔 😃 este ma napadlo vyskusat Elicinu na tento ucel, len ci to zas nebude na dve veci... 😃

• bellada ja som sice neskusala ani peeling ani glyco A, z Elicini som mala krem, ktory nie je zase az taky lacny a efekt nebol absolutne ziadny.

• HOLKY, MAM ZAZRAK 🙂)) peeling od biodermy zelena rada,, je nejlepsi, tak haldkou plet jsem snad jeste nidky nemela!!!!

• @strihalka  🙂 🙂 🙂
    ten pocit som mala aj ja... ale len po prvych dvoch pouzitiach - teraz to uz na mna tak zazracne neposobi...

• hmmm, uz ho mam asi 5x a stale lepsi a lepsi...

• Já peelingy vůbec nepoužívám...mám trochu pocit, že není třeba pleť drhnout. Že je jí to spíš z dlouhodobého hlediska na škodu.

Ono ty odumřelé buňky se odlučují furt, už jen tí, že si myjete obličej, dáváte tonikum, krém, utíráte do ručníku..a dokonce i jen tak. Myslím si, že peelingy jsou trochu taháky kosmetických firem.

• @aimirin  ked mas dobru plet tak peelingy su fakt o nicom 🙂 ale vela zien ma rozsirene alebo jednoducho velke pory a tie sa tak lahko neumyju 🙂

• @barcelonka  takze ani Elicina nic? a tak ju ospevuju.... 😃
    @strihalka   mam pouzivam, ale tiez sa mi nezda ze je to az take extra 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova.
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov