TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

17. júl 201876220
  • @champ  fix s pevnym hrotom a naplnou je uplne nieco ine ako tie fluidline... tie su skor gelovitokremovej konzistencie, pigmentacia je super , su v malych kaliskoch, je to pevna konzistencia a nanasaju sa tenuckym stetcom, ktory moze byt aj v tvare pevneho hrotu, ale mne viac vyhovuje tenucky stetcek ako je v tom odkaze od laleety

• moja oblubena make up znacka je make up forever da sa najst u Sephora http://www.makeupforever.com/

produkty trvaju dlho a su fakt kvalitne

inak bezne pouzivam - mascara od maybelline
    Foundation - channel
    eyliner- gel maybelline
    ruz na pery ako kedy vacsinou nude - gosh,ysl,kiko,essence,mac,
    tiene na oci - zoeva-de https://www.zoeva-shop.de/
    primer oci od - http://www.benefitcosmetics.com

• Já mám na gelový/krémový linky tenoučký štěteček ze Sephory, ten angled - placatý - mi moc nevyhovuje.

• Sponzor fóra
  • ahojte, co poviete na pudre Guerlain - terracotta? 🙂

• Mne prave na linky vyhovuje najviac stetec typu angled, placaty a sikmo skoseny, lepsie sa mi s nim robi ako len s takym tenuckym...mam s nim pevnejsie ruku a plynulejsi tah, ale je vhodny asi skor na gelove a kremove linky....

• @bella22  @bellada  ja mam tento http://www.sephora.fr/Accessoires/Yeux/Pinceaux-yeux/Pinceau-Eyeliner-Biseaute-n15/P51637 ale zas je pravda, ze ja si robim linky s tmavym pudrovym tienom, alebo pomocou neho fixujem linku urobenu ceruzkou na oci 🙂 na gelovo-kremove by som si kupila ten MUFE...

@dodorka  ja nic, lebo terracottu nepouzivam, mam rada svoju bledu plet 😉

• @laleeta  Já tenhle: http://www0.shopping.com/Sephora-Sephora-17-Pointed-Liner-Eyeliner-Brush/info

Ale mám i angled od E.l.f. a jak říkáš, zrovna na linky stínem je fajn. Krémový/gelový linky mám ale radši precizním štětcem.

Terracotu mám doma v takový paletce a pro mě to je nepoužitelný, jelikož jsem bledule a ten odstín fakt ne-e. Ale pro opálenou brunetu - proč ne.

• @bella22  ja som praveze blondinka tiez momentalne bleducka, pani z Guerlain ma dnes nalicila s terracotou light urcena prave pre blondinky, mne sa teda velmi pacil tento pudrik, neoddolala som 😬
    @laleeta  

• @dodorka  tak to jo, ten já neznám, já mám nějakou tmavou verzi a to je hodně sytá hnědo-oranžová.

• @laleeta  @bella22  presne angled od e.l.f. mam aj ja 😃 najcastiejsie si aj ja robim len linky tmavym praskovym tienom a sem tam aj kremovym, alebo gelove linky a mne sa s nim robia dobre, tekute nepouzivam vobec, lebo vzdy ked som to skusala, tak z toho vznikla skor vlnovka ako linka 😃 mne sa nejak trasie ruka pri tom, vobec si to neviem pekne nakreslit 😐 mozno este vyskusam nejaku fixku, to by som mohla zvladnut...

• @bellada  tak já už mám za ty roky cvik a právě nejradši mám tekutý s tenkým štětečkem. Fixky vůbec, s tím neumím udělat pěknou linku. E.l.f. má některý štětce fakt dobrý. Třeba jejich studio powder brush nebo blending brush - super.

• prave dneska ma Helene na blogu nove video "ako malovat ocne linky" a hned v uvode hovori, ze bohuzial, ziadny grif ani ziadne tajomstvo na to nema, len trening, trening, trening... 😐 😃 ja som uplny zaciatocnik, urobim sem-tam vlnovku aj s pudrovou linkou 😃 a potom pouzijem nejaky smudge stetec, a rozotriem to, akoze to tak ma byt 😃

• @laleeta  dáš link? 🙂 🙂 ďakujem

• @bella22  ja mam skoro celu zbierku studio elfikov a naposledy som si zobrala aj cestovny set tych bambusovych, mne sa tie stetce pacia a dobre sa s nimi robi...mam nejake aj od Gosh a Sephory a su bud na rovnakej urovni, alebo je elf aj lepsi 😉
    @laleeta  ved presne to...aj ja sa tvarim, ze som akoze chcela taku linku rozmazanu do stratena 😃 ale asi si kupim aj tu tekutu a zacnem trenovat 😃
    cez vikend som bola vyuzit akciu co maju teraz vo Fannku a kupila som si po nejakom case zase Bourjois licenky, som uz aj zabudla ake su fantasticke 😵 jednoznacne najlepsie z toho co sa da u nas zohnat za relativne dobru cenu 😉 rozmyslam, ze si este skocim po jeden odtien, nech mam pekne trio 😃

• @bellada  já mám štětce od Everyday Minerals, NYX, Coastal Scents, Sephora, E.l.f. a teď čekám na Sigmy🙂.

• Sponzor fóra
  • @bella22  ahoj ty štětce E.l.f. objednáváš přes net?

• @pipik  jasne cez net, bud UK, alebo uz aj CZ by mala mat vlastnu webku 😉

@bella22   NYX objednavas odkial? ja co som pozerala, tak vsade je dost vysoke postovne 😐

• baby,mam moznost si dat doniest nieco z MAC....viete mi odporucit nejaky "nefarebny" zazrak?nejaky primer atd...primer na oci...a z licok, nemate niektora nahodou doma blush Pinch O´Peach alebo Peachykeen?
    dakujem,mozte aj IP samozrejme

• @pipik  jojo, z britský stránky. Zrovna mám na cestě balík, byla akce na poštovný zdarma.
    @bellada  dřív jsem ho brala z Mimibazaru od jedný paní, ale teď z Cherryculture, protože jsem brala i Milani atp. No poštovný bylo velký, ale tak co no...

• @pimpulka  pinch o'peach nemám, ale mám jí na "wishlistu" a koukala jsem na ní - je to moc krásná růžová, spíš s teplým podtónem, taková ta "english rose".

• @bella22  můžeš mi prosím napsat odkaz na stránky

• @pipik  jasně, ale vyleze ti to i v googlu

• @bella22  díky.
    holky hledám líčení na svatbu-oční stíny.chtěla bych výrazné oči-buď do šeda a nebo hnědo zlaté.Můžete mi nějaké doporučit?

• @pipik  Já mám paletku od NYX Champagne&Caviar a to jsou tak nádherný barvy! Stejně tak jejich paletka Nude. No a nebo zkusit něco od MAC - zrovna mám na sobě jeden jejich pigment a ty perfektně drží a vypadají skvěle.

• @bella22  díky mrknu na to.ty paletky od NYX jsem viděla na MMB.

• @bella22  teply podton myslis? ja som studeny typ...tak mam hladat dalej? 🤔

• @bella22  ty pigmenty dáváš rovnou na bázi?

• @pimpulka  myslím, že je to u týhle tvářenky úplně jedno a sedne každýmu, ale je to spíš teplá růžová. Studená mi přijde Pink Swoon.
    @pipik  jo, rovnou na bázi. Pokud není báze, tak na cokoli, co "lepí" - nějaký krémový stín atp.

• @palicka23  ja sledujem tieto baby na you tube 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=gTqS_D0T0ac

• @sarah777  Já taky!! Sam a Nic jsou super, na youtube asi nejlepší.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Ponúkam svadobné, príležitostné a denné líčenie. Pracujem v Malinove a okolí.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov