Airbrush maleup

Ahoojte, prosim vas najde sa tu niektp, kto ma skúsenost s airbrush makeupom? Ako dlho vam vydrzal, co vsetko vydrzal ( burlivy tanec, plac, teplo atd) a zaroven aky bol na tvari. Mali ste pocit ze mate na sebe kilo niecoho neprirodzeneho pod cim ste sa citili "mastno" ? Hlavne v teplom pocasi. Ci sa vam po case leskla tvar a ci vyzerala prirodzene cely den a noc. Ja nechcem nejaky extra silny a vyrazny makeup ale toto ma laka trosku. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Asi budem za blbu ale co je to za make-up? Airbrush viem čo je ale make-up? to sa ako nanasa prosím ta?
Odpovedať
@mischela255 nanása sa to pnie statcami ako klasicky make-up ale presne tak ako ked si predstavis airbrush napriklad pri malovani- cize nastrekom. Na inetrnete je aj niekolko videi. Princip ke v tom ze ziadny stetec, hubka ci podobne pom9cky neprichadzaju do kontaktu s tvojou pletou a teda ide o menej bakterialny sposob nanasania ( kedze ked raz nanesies puder stetcom niekomu na tvar, hoci aj ten stetec vyumyvas, vydezinfikujes bakterie na pudroch uz ostavaju tie neumyvas, napriklad). 🙂 A malo by ist o ovela kvalitnejsi a trvacnejsi makeup. Ale osobne som ho este nemala takze neviem po edat recenzie. Ale clanky a videla som aj jednu babu na youtube ktora ho testovala a zevraj je to fajn vec.
Odpovedať
ja som ho u nas uz popzerala, ale neviem nejak som mala fazu, ze by som aj skusila no potom ma to nejak preslo. no na svadbu to nemusi byt zla varianta, pocula som, ze celkom pekne drzi
Odpovedať
ja som pocula tiez ze dobre drzi ale osobnu skusenost nemam, musim si pozriet tie videa ako sa to nanasa
Odpovedať
ak aj do niečoho takéhoto ísť, tak si budeš musieť asi priplatiť za kvalitu, proste si asi budeš musieť nájsť niekoho overeného, aby nenastal s tým makeupom nejaký neočakávaný problém
Odpovedať
@aljusa332 ja uz mam vizazistlu ktora s tym pracuje a z toho co som videla aj pocula na nu tak ma kvalitnu pracu a cena je v podstate fakt rovnaka ako za obyc makeup... je tam minimalny rozdiel az skoro ziadny. Ale skor hladam skusenosti od ludi, ktori sa s tym stretli a maju to odskusane, ze ako sa to realne chova na plati a podobne pretoze od skutocnych zien som nikde na internete nenasla recenzie 🙂 Ale dakujem za komentar.
Odpovedať
moja kamaratka si ho velmi pochvalovala, davala si ho robit este pred koronou na jednu oslavu a musim fakt povedat, ze vydrzal vsetko slzy pot, proste aj rano vyzerala ako cerstvo namalovana
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte baby 🙂 Venujem sa svadobnému makeupu už niekoľko sezón a kedže ja aj nevesty, ktoré si ma vyberajú ako svoju svadobnú vizážistku preferujú čistý a veľmi prirodzený nadčasový make-up, hľadala som stále nové a nové vychytávky ako to docieliť 🙂 až som sa dostala k airbrushu a je to úplne nový level♥️ Ako tu už bolo uvedené, na pleť sa nanáša “nástrekom” a vďaka tomu je veľmi prirodzený, ľahký a dá sa vrstvit len na problematické partie (ak niekde sú). Tým, že sa “sprejuje” na pleť sú aj prechody veľmi mäkučké a plynulé 🙂 Niekto chce licenie výrazné a pleťovku plne kryciu “instagramovú” a niekto (vačšinou sú to baby, ktoré sa v bežný den líčia len výnimočne alebo jemnučko) preferujú tento prirodzený finish- ale teda s adekvátnym a DLHOTRVAJÚCIM krytím 🙂 Dám vam sem nejaké ukážky, ale najviac nájdete na mojom insta tu: https://www.instagram.com/paula_pokor... Majte sa krásne, Paula ☺️
Odpovedať
moze to byt super, len sa treba zverit do ruk odbornicke, ktora s tym vie velmi dobre robit, aby bol vysledok tak povediac prirodzeny, ze si to nik ani nevsimne
Odpovedať
mna tato forma make upu teda dost zaujimna no osobne zatial nepozam nikoho, kto by nieco take skusil. prosim vas neotiera sa nejak velmi? napriklad ak sa zienka aj spoti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?