Hľadám kaderníčku a vizážistku, 4.7.2020, Zázrivá

Ahojte neviete mi niekto odporučiť kaderníčku a zároveň aj vizážistku, termín svadby je 4.7 2020 v zazrivej tak najlepšie zázrivá a okolie ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karinkitasova dobrý deň, robím makeup & účes. Som z Martina, ale za klientkami cestujem. Pripájam pár foto mojej práce. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať telefonicky alebo správou. Budem sa tešiť. Nicki ☺️
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@beautystudioniky dobrý deň, prosím aká je cena svadobného licenia s účesom? Ďakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ako svadobná vizážistka pôsobím 8 rokov. Vyrazím z Bytče. Tento deň mám ešte voľný. Zabezpečím účes aj líčenie nielen neveste, ale aj svadobčanom, dokonca so zľavou, keďže pre moje nevesty poskytujem svadobné balíčky a tak Vás povedzme cesta vyjde zdarma ☺️ Mám akreditované vzdelanie a bohaté skusenosti, vytvorím dobrú atmosféru a budem šťastná, keď budem s vami v tento deň. Kontaktujte ma ideálne telefonicky, alebo cez online formulár na mojej webovej stránke, ktorým si môžete záväzne zajednať čím skôr termín a ja sa Vám následne ozvem a dohodneme detaily. Odporúčania na mňa , kontakty, aj fotky práce nájdete všade. (TU, FB, IG, GOOGLE...) Budem sa tešiť. Mari
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Som profi vizážistka zo Žiliny s vlastným štúdiom. Klientky chodia ku mne do štúdia alebo ja cestujem za klientkami. Venujem sa len líčeniu a celkovej vizáži. Pracujem s kozmetikou najmä značky NYX, ale aj iné určené pre profi použitie. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.číslo, e-mailom alebo navštívte moju stránku web stránku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?