Hľadám kaderníčku, kozmetičku - Bytča, Žilina

Dievcata, viete poradit nejaku dobru kadernicku popripade na jednom mieste aj kadernicku a aj kozmeticku v okoli BY alebo ZA? ;-)
Odpovedať
Ahoj, poznám v PB kaderníčku Majku, v salóne je aj kolegyňa, ktorá maľuje... Mňa bude česať Majka a namaľuje ma Elen (elenvision), príde aj domov. Bližšie kontakty ak chceš ti napíšem do správy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som vizážistka a vlasová stylistka. Som z Martina. Posielam pár foto mojej práce na ukážku. Ďalšie foto ako aj info ohľadom rezervácie nájdete v mojom profile, prajem ešte krásny zvyšok dňa, s pozdravom Nicki :-)
Odpovedať
@helenka09 dakujem, mohla by som poprosit blizsie info do spravy?
Odpovedať
@beautystudioniky kraaaasa, len kusok daleko. a hlavne cez Strecno :D kedy byva cez vikendy zatvorene, neviem ci by to nebol problem. Ale inac naozaj krasa, ste sikovna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika154 ďakujem krásne 🙏🏻❤
Odpovedať
@helenka09 mohla by si mi prosim ta, poslat kontakt na spominanu Majku, ktora cese?Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, ak by niekto hľadal túto tému aj na koniec roka 2020 a rok 2021, tak mne sa rozrástli svadby v okolí Bytče, Trenčína, Žiliny, Martina. Vyrazím na miesto príprav zo Stiavnika a robím makeup aj vlasy neveste a svadobným hosťom ☺️ Budem sa tešiť na ďalšie nevesty
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
@mariavisage dobrý deň chcela by som sa Vás opýtať či ešte stále češete a malujete na svadby ďakujem 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@iva_hulinova som rada, že nakoniec budete moja nevesta, svadby v tomto kraji sú naozaj jedinečné! Veľmi sa teším. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?