Hľadám vizážistku na 20.5.2017, Trnava, Hlohovec

Profilova fotka
Ahojte, prosím Vás zháňam nejakú fakt dobrú vizážistku na termín 20.5.2017, nakoľko moja mi oznámila, že v deň mojej svadby musí ísť nakoniec líčiť členku svojej rodiny :/ Budem vďačná za každú radu, je to urgent, neviem nikoho zohnať...resp. nikoho schopného...ĎAKUJEM :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som makeup & hair stylistka. Pôsobim najmä v Bratislave, čo je kúsok od HC,TT, posielam pár foto mojej práce na ukážku. Ďalšie foto spolu s info ako si môžete svoju vysnívanú vizáž rezervovať nájdete v mojom profile. Prajem ešte krásny zvyšok dňa. S pozdravom Nicki :-)
Odpovedať
Dobrý deň. Aj ja som vizážistka,stylistka ak mate zaujem. Najdete ma na fb andyvajdova. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Som makeup_artist. Pochádzam z Trnavy. Venujem sa profesionálnemu líčeniu. Nakoľko pôsobím v Trnave, nie je problém pre mňa prísť aj mimo Trnavy. V prípade záujmu si pozrite môj facebook alebo profil: http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Ak by bol záujem, kľudne ma môžete kontaktovať a budem Vám k dispozicií. Želám Vám pekný deň :) S pozdravom Peťušš
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?