Make-up a účes, 5.9.2020, Nitra, Hlohovec

Ahojte, vedeli by ste mi odporučiť niekoho na make-up a účes z okolia NR, HC, prípadne osôbku, ktorá by bola ochotná prísť ku nám domov.. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jana1305 je to este aktuálne? :-)
Odpovedať
@mrstrue áno, ešte je to aktuálne..dostala som zatiaľ k trom babám, ktoré som oslovila a čakám na detailnejšie info od nich
Odpovedať
Profilova fotka
@jana1305 tak pisem správu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jana1305 dobrý deň, robím makeup & účes. Som z Martina, ale za klientkami cestujem. Pripájam pár foto mojej práce. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať. Budem sa tešiť. Nicki ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Janka :) Som make-up artist z Bratislavy - robím makeup aj vlasy a taktiež chodím v deň svadby za klientkami domov :) Môj štýl líčenia je čistý, precízny a nadčasový- aj v deň svadby, aj keď sa pozriete na svadobné fotky o 5, 10 či 30 rokov :) Ak vás zaujíma svadobný deň so mnou ako vizážistkou, pozrite info u mňa na profile (nájdete tam aj moj insta s viac ukážkami práce :) Ak vás moja práca zaujala, napíšte mi a rada s vami preberiem detaily :) Pekný deň, Paula :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ďakujem vám veľmi za ochotu a kontakt.. :-) inzerát však momentálne už nie je aktuálny.. keby sa niečo zmení.. určite sa vyskúšam ozvať..Jana
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?