Máte už vizážistku na rok 2020?

Profilova fotka
Ahojte nevesticky, je tu nejaká z vás čo bude mať svadbu budúci rok a chcela by/bude mať vizážistku Denisku Strapkovu? Máte už rezervovaný u nej termín na rok 2020? Ďakujem za odpoveď ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pokiaľ chceš mať jednu z tých najlepších, tak rozhodne áno - čím skôr, tým lepšie. Termíny sa nám plnia. Hlavne mesiace, kedy je svadobná sezóna v plnom prúde. Tie, ktoré prácu nemajú a majú voľné na poslednú chvíľu (=2/3 mesiace pred svadbou) , buď len začínajú (na tom nie je nič zlé), alebo na to dôvody sú iné... bývajú lacnejšie, nemajú až také dobré meno, ale treba aj napríklad rátať s tým, že v pohode zrušia termín, sú nezodpovedné atď. Rozhodne si bookni termín u šikovnej a tej sa diár už plní ☺️😉 Ako si vyberať a podľa čoho dopredu spoznať kto je profesionál a kto nie nájdeš napríklad aj tu v tomto blogu pre nevesty ☺️ https://mariaillova.sk/
Odpovedať
Odporúčam všetko, čo chceš, si rezervovať tak skoro, ako sa len dá. Ja som mala rezervované všetko okrem pedikúry. Myslela som si, že z tých neviem koľko salónov u nás v meste sa nájde aspoň jeden, ktorý mi dá termín dva mesiace/mesiac pred svadbou. Najprv som si obvolávala tie najlepšie a NIČ :-O všetky mali minimálne na tri mesiace dopredu už termíny obsadené. Potom nakoniec som našla jeden, ktorý mal termín voľný, ale s pedikúrou som až tak spokojná nebola... Lebo hlavne som chcela francúzsku na nechty a to mi pedikérka odmietla spraviť, vraj sa bojí :( No chápala som, bola v meste nová, ale odchádzala som odtiaľ sklamaná bez nalakovaných nechtov. Tak keby je namne tak si určite minimálne polroka dopredu objednám aj pedikúru...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz mam, a suhlasim ze vsetko je treba rezervovat cim skor. Potom aspon nebudes v strese ci ta tvoja vizazistka zoberie alebo nebudes musiet vstavat na 6 ranu na vlasy. :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?