Permanentný make-up. Aké máte skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, uz dlhsie sa pohravam s myslienkou dat si spravit permanentny make-up (pery a ocne linky)- kedze to vydrzi minimalne dva roky, trochu sa bojim, ze to nevyjde podla mojich predstav... Mate s tym skusenosti? Poznate baby, co to absolvovali a su spokojne/nespokojne?
Odpovedať
1
4
5
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte, nema niekto z vas skusenosti z odstranovanim permanentneho make upu obocia? Zaujimalo by ma, ci sa nenarusi rast chlpkov, kezde mi obocie dlho dorastalo. Dakujem
Odpovedať
@greentulip ahoj, davala si si potom tetovanie odstranovat? Tiez niesom si svojim spokojna a uvazujem nad lejzrovym odstranenim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, ja mám čerstvo urobené PMU obočie - púdrové, zatiaľ to vypadá celko brutálne, keďže ja som žiadne obočie skoro nemala - ale kozmetička ma ubezpečila, že to vybledne. Chcem sa však opýtať ako je to s ošetrovaním, pani mi hovorila, že obočie si mám očisťovať antibakteriálnym mydlom, jemne servítkom osušiť a potom dať jemný film masti, ktorú mi dala po tetovaní. Varovala ma pred kúpaním, úmývaním vlasov, ale očistenie mi kázala. Tu však čítam, že sa nesmie vôbec namáčať :O Som zmatená, raz som si ho takto ošetrila, že som ho aj očistila, bojím sa to urobiť znova, keď na väčšine stránok čítam, že sa to nesmie namáčať. Teraz neviem, či som zle počula, alebo čo. Ako ste postupovali vy? A čo šport? Aktívne športujem, behám, vtedy sa potím a dlhší výpadok si nemôžem dovoliť :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte. Dá sa odstrániť PMU z horných očných liniek aby sa nepoškodil zrak?( Okrem pretetovania). Ďakujem.
Odpovedať
Ahojte. Mala som PMU linky aj obočie. Robila mi ho jedna kozmetička. Mám ho síce vyše 6 rokov, no už bolo modré a čím som bola staršia, tým som si začala všímať, aké bolo nekvalitné. Jedno iné ako druhé. A bola len čiarka :-| doteraz nechápem, ako som tak mohla chodiť. Našťastie mi moja najlepšia kamarátka/svedkyňa dala darček, obočie. Robí to mladé dievča, a nerobí to čiarkovanou metódou a ani nejakou konkrértnou, ale ako klasické tetovanie. Je to 100 a 1. Krása. Som maximálne, nadmieru spokojná. Všimla som si, že dokonca "krásne" čiarkované..tak vyzerá len na fotke. Po zahojení to vyzerá hrozne - česť výnimkam. No zatiaľ som sa nestretla s pekným, preto som otáľala dať si ho "prerobiť". Mám vytetované aj očné linky, už nikdy viac. Radšej si to kreslite. Na chvíľu pekné, bezstarostné..ale potom?
Odpovedať
Ahojky, ja mam urobene obocko uz 4 roky a vyzera super, oba uplne rovnake, v peknej farbe.Ale zalezi aj od toho,ako telo znasa farbu, lebo naozaj niekomu nieze obocko ale aj kerky zmenia farbu na basisticku modru.Ja mam keriek vela, a vsetky su rovnako krasne ako prvy den.Cize ozaj vela zalezi aj od toho.Darmo krasna praca ked ma clovek chodit modry po case
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tetovanie neodporúčam,málo kto naozaj vie,čo robí...ja som mala nielenže úplne kryvé to obočie(mimo tvaru môjho plus jedno bolo totál mimo) a ešte k tomu modré.Vyzerala som hrozne a musela som stým niečo robiť.Podstúpila som 2x Rejuvi metódu odstraňovania,ktorú tiež neoporúčam,lebo je tam dlhá doba hojenia-minimálne 3-6 mesiacov(ako u koho) a to vyzerá ako keby ste boli obliate kyselinov.No nedá sa stým fungovať,chodiť medzi ľudí(ja som nosila clip ofinu,bez nej by som nevyšla z domu) a plus som podstúpila asi 5x také odstraňovanie,že vám "vyplavujú" tú nežiaducu farbu(neviem presne ako sa to volá).Je to už vyše 5rokov a stále sa toho neviem zbaviť a na žiadne odstránenie už nejdem-to keby ste toľko krát zažili,tie dlhé hojenia no otras 😒 a to nehovorím koľko peňazí ma to stálo 😫...po tých rokoch som našla už techniku,ako si to prekrývam,čo iné mi ostáva 😏(foto po odstráneniach a 5 rokoch,ako to mám teraz,keď som odlíčená.Neukážem obe,iba to horšie)
Odpovedať
Ahojte. Chcela by som sa opytat tych z vas, ktore ste podstupili PMU obocia ciarkovanou metodou na uz davnejsie tetovane obocie (plnou metodou). Ak je tu taka, prosim napiste mi vase skusenosti. Chytili vam ciarocky na davnejsie tetovanu pokozku? Ja som si totiz davala tetovat obocie v nemenovanom salone v BA a ani na 3. krat mi farba nechytila. Kozmeticka sa vyhovara, ze ona vopred nemoze vediet vysledok, otrasny pristup. Tak sa chcem opytat, ci mate podobnu skusenost. Dakujem.
Odpovedať
Ahoj Daudau. Aj ja som si chcela dať spraviť obočie microbladingom ale kozmeticka mi ho neodporučila ,lebo mam veľmi mastnú pórovitú pokožku. Možno preto ti nechytilo. Mamina aj sestra si ho tam dali spraviť a je uzaaasneee. Úplne prirodzene ako chĺpky. Pani Zuzka tetuje aj v Dubaji a preto ma dosť plno. Cena tiež prijateľná. Myslím, že platili 110€ Páčilo sa mi, že ma upozornila, že mi nebude tetovanie držať a veľké plus,zdarma parkovanie pred hotelom Melrose,kde je aj salón.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj Skleroza. Tak toto je trefa do cierneho! Prave u tejto pani som PMU absolvovala. Na nic ma pred zakrokom neupozornila.Som velmi nespokojna a uz dost nahnevana. Neupozornila ma na mozne problemy s "chytenim" pigmentu, isla do toho uplne naisto. (hoci som jej vopred polozila otazku, ako to vidi, a ci to bude OK). Teraz tvrdi, ze to bolo pre mastnu a provitu pokoznu, prip. kvoli starsiemu tetovaniu. Tieto kontraindikacie vsak mala zhodnotit vopred a nie, ked uz je neskoro:( Ale dakujem ti za skusenost a nazor.
Odpovedať
Budem vdacna za dalsie nazory, prip aj skusenosti so salonom p. Pritrskej.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
Ahojte baby, bola som na pudrovom obočí ,len mám to veľmi hrubé nepasuje mi to k tvári cítim sa hrozné 😑 Taterka mi vravela ze musim vydržať a že to bude tenšie a svetlejšie mňe hlavne ide o to či to bude tenšie, stalo sa tiež niekomu to? Ma niekto skúsenosť stým?ďakujem za každú radu 😔
Odpovedať
@daniela_gaziova ano ono to niekedy vyzera hned po aplikacii take vyraznejsie, no ono to vybledne, ked sa to zahoji.. podla mna si robis zbytocne starosti, chce to len trocha casu
Odpovedať
Profilova fotka
@hannaha040 ďakujem za podporu , Ja stoho mam depky je to hrubé tmave je mi zle zo mňa 🙄 ma niektorá skúsenosť mala hrubé obočie ? A dasa to s tenšit ? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj, já osobně jsem měla malé a nevýrazné rty a proto jsem šla nejprve na zvětšení kyselinou, poté jsem si přála mít rty výraznější a proto jsem zavítala do toho salonu https://radchenko.cz/permanentni-make... a jsem velice spokojená, párkrát aplikace zaštipkala ale nic co by se nedalo vydržet, jakmile otok spaskl výsledek byl úchvatný, takže za mě permanentní makeup rtů doporučuji já už jsem se sebou zase o něco víc spokojená 🙂
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?