Poznáte šikovnú vizážistku v Trnave a okolí(svadba 4.4.2020)?

31. jan 202020

Asi idem na poslednú chvíľu, kaderníčku už mám dohodnutú, ale potrebovala by som ešte šikovné ruky kozmetičky 🙂 ďakujem za odporúčania, v TT sa nevyznám!

• Pozdravujem tiež z Trnavy, skúste pozrieť na fb Paulína Horváthová makeup & kozmetika. Milá slečna, ktorá pekne líči aj robí účesy.
    Ak by ste mali záujem, alebo potrebovali ešte nejaké vecičky na svadbu, mám toho ešte doma veľa 🙂
    Mám na predaj ŠPZ s nápisom mladomanželia 4 ks - z umelej hmoty. Použité len na našej svadbe. Ak máte o niečo záujem kľudne napíšte 🙂 /svadobné topánky biele č. 36, popolnočné šaty červené č. 36 , svadobná šípka, nápis svadba, tabulky na fotenie, tabula na zasadací poriadok, podbradníky a veľa iného 🙂 Pekný deň 🙂

• Ja som mala klaudiu krivosudsku, 100bodova! https://makeup-artist.sk

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Predstavte si dokonalé svieže líčenie, ktoré po konzultácii spoločne prispôsobíme k Vášmu charakteru, ktoré bude šik a roztomilé zároveň.
    Ponúkam profi líčenie a účesy v pohodlí Vášho domova- prevažne západné a stredné Slovensko, ale za svojimi klientkami som ochotná cestovať kamkoľvek.
    Ponúkam profesionálny make up a vlasy na všetky udalosti v pohodlí vašeho domova.
    Chodím ku klientkám domov vrámci Bratislavy a okolia DS,SC,PK.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov