Svadobný účes a líčenie 29.8.2020 Žilina

Hľadám niekoho na svadobný účes a líčenie na 29.8.2020 Žilina. Ideálne keby chodila ku klientkam domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, @ajka0510 Som vizážistka a vlasová stylistka. Som z Martina a za klientkami cestujem. Pripájam pár foto mojej práce. Ak máte záujem alebo akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať telefonicky, správou alebo e-mailom. Prosím aj s termínom o ktorý máte záujem. Budem sa tešiť, Nicki ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Som profi vizážistka zo Žiliny s vlastným štúdiom. Klientky chodia ku mne do štúdia alebo ja cestujem za klientkami. Venujem sa len líčeniu a celkovej vizáži (dokážem poradiť, aj čo sa týka oblečenia). Pracujem s kozmetikou najmä značky NYX, ale aj iné určené pre profi použitie. Vyštudovala som módny dizajn, takže čo sa týka celkovej vizáže, dokážem zladiť a skombinovať postavu, oblečenie aj samotné naličenie klientky. Všetko samozrejme prekonzultujeme, aké predstavy má klientka, tak aby všetko sedelo a ladilo a bolo perfektne pripravené. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.číslo, e-mailom alebo navštívte moju stránku web stránku.
Odpovedať
Profilova fotka
Mám 11 ročnú prax v prípade zájmu, ak by Vás bolo viac osôb aspoň 4, viem k Vám prísť. Prácu nájdete tu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?