Vizážistka 15.2.2020

28. jan 20202

Ahojte,
Hľadám vizážistku, ktorý by ma prišla nalíčiť na svadbu do Bešeňovej do penziónu kde budeme ubytovaný, prípade nejaké odporúčanie 🙂 Ďakujem

• @dooori  dobrý deň, ja som vizážistka aj vlasová stylistka. Som z Martina, ale za klientkami cestujem. Pripájam pár foto mojej práce. Ak máte záujem alebo akékoľvek otázky môžete ma kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo správou. Budem sa tešiť, Nicki ☺️

• Dobrý deň, Dori 🙂
    Som make-up artist z Bratislavy - robím makeup aj vlasy a taktiež chodím v deň svadby za klientkami domov 🙂 Môj štýl líčenia je čistý, precízny a nadčasový- aby bola nevesta krásna v deň svadby, aj keď sa pozrie na svadobné fotky o 5, 10 či 30 rokov 🙂 Ak vás zaujíma svadobný deň so mnou ako vizážistkou, pozrite info u mňa na profile 🙂
    V prípade záujmu mi napíšte a rada s vami preberiem detaily 🙂
    Pekný deň, Paula 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ahojte nevesty 🙂
    Volám sa Paula a som profesionálna make-up artistka a hairstylistka. Pozrite si moju prácu a uvidíte či je to to, čo hľadáte 🙂
    Milujem svoju prácu a teším sa na každú ,ktorá sa vloží do mojich rúk. Make up, účesy,regenerácia a predĺženie vlasov,3D-5D riasy,maska Glaukonit,.
    Svadobné líčenie a účesy v salóne v Bratislave, alebo v pohodlí Vášho domova na území celého Slovenska.