Aká je cena svadobnej kytice

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby, len informatívne, koľko vás vyšla vaša svadobná kytica?
Odpovedať
1
2
@soave Významnú položku ceny kvetov tvorí doprava, ktorá cenu poriadne navyšuje. Stačí si porovnať cenu kvetov u susedov v Čechách, kde sú kvety lacnejšie kvôli kratšej vzdialenosti a zároveň nižšej dph na kvety. Nemci možno majú vyššie ceny za nájom (aj keď tie naše tiež nie sú najnižšie), ale do Holandska to majú na skok a tým pádom majú aj nižšie nákupné ceny. Mal som možnosť navštíviť burzu v Holandsku, takisto aj kvetinový trh v Amsterdame. Predajná cena kvetov pre bežných zákazníkov na trhu je nižšia ako nákupná cena vo veľkoskladoch na Slovensku.
Odpovedať
@missmars moja bola tiež trošku drahšia a stále 80eur ale už aj plus pierko. Je to o dohode a podľa toho aké kvetiny chceš mať v svadobnej kytici
Odpovedať
@ammi takze ked su ceny pohonnych hmot na najnizsej urovni za posledne 3 roky, malo by sa to logicky prejavit aj v cenach za transport kvetov. len mam pocit, ze sa to akosi ku koncovemu zakaznikovi nedostane. je fascinujuce ako si slovenski podnikatelia vzdy najdu argument, preco poskytuju nadstandardne ceny za podstandardne sluzby
Odpovedať
@soave ides nato velmi dobre a logicky, kedze to je tak s pohonnymi hmotami tak by to tak veru malo byt ale ze sme si to este vobec nevsimli. Ceny nikde neklesaju :(
Odpovedať
@. Tiež by ma zaujímalo,prečo z dôvodu poklesu cien pohonných hmôt, za posledné roky neklesla cena kvetov vo veľkoskladoch, nepoznáš nahodou odpoveď ? ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Kyticu budem mať látkovú a budem si ju robiť sama takže očakávam max 20e na materiál..Ale kamoška mala klasicku takú strdnú kyticu a vyšla ju cca 40e. Všetko záleží od toho z akých kvietkov ju chceš mať, akú veľkú, koľko ozdôb na nej ešte plus... A samozrejme či daný druh kvietkov je v danej dobre ľahko dostupný.. Poradím ti však , keď si už vytýčiš cenu, vždy si k nej pripátaj aspoň 10e navyše aby si ku koncu nebola prekvapená :-D
Odpovedať
@mo_tylik zial vsetko s privlastkom "svadobna, svadobne" je automaticky s priplatkom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, peknú kyticu môžeš mať za 50€ aj za 200€. Cena kytice záleží od veľa faktorov. Tu je pár z nich: - veľkosť kytice - to je asi jasné .) - konkrétne kvety - napríklad, plnokveté anglické ruže bývajú aj trikrát drahšie ako obyčajné - sezónne kvety - keby som chcela mať ja v júli amarylisy, tak platím asi 5krát toľko, ako v januári, keď sú v sezóne .)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Moja ide stat 70€ plus pierko a 20€ výzdoba auta tak ma to vynde 90€
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?