Akú kyticu ku krátkym puzdrovým svadobným šatám?

Ahojte! Poraďte mi, akú kyticu mám zvoliť ku krátkym puzdrovým svadobným šatám z krajky, farba slonová kosť alebo šampaň (ťažko vyjadriť odtieň). Mám 41 rokov, 172 cm, krátke hnedé vlasy, zelené oči, som silnejšej postavy - konf. č. 44. Nie som zaťažená na žiaden druh kvetov.
Odpovedať
v prvom rade gratulujem k výberu - puzdrové svadobné šaty, to je niečo, nad čím moje srdce, nefandiace tortám, plesá! :-) myslím si, že krásne budú vyzerať všetky menšie a kratšie kytičky - nič visiace, gigantické. ja ako milovníčka tulipánov a obdivovateľka pivoniek by som išla touto cestou, ale fantázii sa medze nekladú :-)
Odpovedať
@marci176 Ďakujem. Nemáte k dispozícií nejaký obrázok ako inšpiráciu pre mňa, aby som ako laik mala predstavu?
Odpovedať
@hallie Ďakujem, všetko sú to krásne kytice. Do bielej alebo prevažne bielej asi nepôjdem, myslím, že to by mi nešlo k farbe tých šiat. Je mi ťažko sa rozhodnúť.
Odpovedať
@barrilla na nete je veľmi veľa inšpirácií, napríklad "small wedding bouquet", "simple wedding bouquet"... a aj tu majú mnohé nevesty v albumoch prekrásne kytice :-)
Odpovedať
@hallie ďakujem za odpoveď. Ale to čo sa hodí jednej neveste (napr.štíhlej alebo vysokej alebo drobnej alebo s romantickými dlhými šatami) , sa nemusí hodiť mne. Preto som si pýtala radu konkrétne pre mňa - moju postavu a moje svadobné šaty.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?