Svadobná kytica zavesená na ruke

Ahojte. Veľmi sa mi páči kytica v tvare gule prevesená cez ruku. Viem, že to častejšie mávajú družičky, nie nevesta, ale mne sa to zdá ako dobrý nápad. Nemali ste to niektorá? Príp. nemáte vo svojich inšpiráciách takú fotku? Nepodarilo sa mi nič schopné vygúgliť. Ďakujem.
Odpovedať
Mne sa ten nápad celkom pozdáva ;-) bolo by to také " iné" ja milujem všetko čo je " iné" jak majú ostatné :-D ..takže ja som jednoznačne za! :-)
Odpovedať
@mimonka8859 Sto ľudí, sto chutí a ty si moja chuť :D Áno, aj ja mám rada "nestádovité" veci. Hlavne, mne celkovo svadobná kytica ako doplnok "nevonia". Príde mi to hrozne neprirodzené mať celý deň niečo v ruke. Preto sa mi zdá zavesená na ruke praktickejšia :D Brala by som ju tak ako šperk, ako náramok, niečo, čo ma dopĺňa, nie mi zavadzia... Ale nevidela som to ešte na nijakej "obyčajnej" neveste :D Iba v zahraničných katalógoch na nastajlovaných modelkách. Tak asi budem prvá.
Odpovedať
Tak a možno ja budem druhá :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnešná doba praje originálnym nevestám a netradičným svadbám, nebojte sa vybočiť z radu, nakoniec ešte budete inšpiráciou pre mnoho ďalších neviest. Kvetinový náramok je určite praktický a zároveň rafinovaný spôsob, pri kytičke v tvare gule zavesená na rúčke, stužke, či retiazke je jedna nevýhoda, že kôli aranžovacej hmote napitej vodou,aby kvietky vydržali váží očosi viac, hlavne keď visí na ruke. Preto je dobré zvoliť ľahší typ kvietkov, aby ešte svojou vlastnou váhou nepridával.
Odpovedať
@flordeluxe prosim vas a nezaspinia sa saty ked sa to takto nesie zavesene na ruke?... inak je to moc moc fajn;)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to krásne a originálne, takže naozaj skvelý nápad :) Nezašpinenie šiat by vyriešila látková kytica, ktorá je jemná a šaty nezachytí ani nezafarbí.
Odpovedať
Profilova fotka
pokiaľ tam nebudete mať kvietky s peľovými tyčinkami zašpinenie nehrozí- tzn. ľalie a pod. kvietky sú nevhodné, ale ruže a pod. sú úplne vporiadku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?