Basta Pajstun 2015

Profilova fotka
Ahojte zienky. Chcem sa opytat či uz máte niektora zarezervovany termín svadobnej hostiny na Baste pastuj na budúci rok. Ja rozmyslam nad tymto miestom ale aj nad penzionom Lagan v Nz. Nakolko som sa zatial nedovolala do bašty, chcela by som vediet aj od zienok ktoré tam uz malí svadbu kolji ich to stalo, akt majú vyber menu, costoji vyzdoba a aj ako to tam je s alkohom a zakuskami. My budeme mať cca 60 ludi a každé euro sa nám táta. Dakujem
Odpovedať
Ahoj,také jsme na ně koukali,ale budeme mít 35 lidi a vycházelo nás to draho,pro více lidí to vychází výhodněji.ale na to mě majitel upozornil už v prvním telefonátů.
Odpovedať
Ahojky, my to mame na buduci rok uz rezervovane. Ak chces mozem ti poslat priblizne ceny na 60 ludi. Ale obavam sa ze uz maju vsetky soboty obsadene, nakolko ja som to riesila este v lete a vychytavala som posledne letne terminy.
Odpovedať
Baby keď tak skúste aj MOTEL "M" (pre Malackách) tiež je tam pekné prostredie. Ale tiež majú dosť skoro obsadené.
Odpovedať
@miandre ahoj, mohla by si sj mne poslat prosim? Tiez zvazujeme Bastu s mame cca 60 ludi. Dakujeeem :-)
Odpovedať
kludne poslem, das mi tvoj mail pls?
Odpovedať
Profilova fotka
Bastu treba rezervovat tak rok dopredu. Je to atraktivne miesto s relativne fajn cenami, takze sa im to rychlo plni. Tiez sme nad Bastou uvazovali, ale na koniec sme vybrali hotel West v Bratislave na Kolibe a velmi toto miesto odporucam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj kočky a miandre :) prosim mohla by si poslat to nacenenie aj mne na mailik? u nas svadba leto 2016 tak chcem mat prehlad ... dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@miandre Ahoj Miandre, mohla by som aj ja poprosit o cenovu ponuku? Moj email: sifonik1@gmail.com Dakujem
Odpovedať
@miandre Ahojte, môžem poprosiť zaslať cenovú ponuku aj mne? (anetta.biresikova@gmail.com) Ďakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak mate zaujem o cenovu ponuku v Baste staci im napisat mail a poslu vam :-) mne ponuku sice este nevedeli poslat lebo chceme mat svadbu az 2017, ze az niekedy v aprili poslu, ale na 2016 uz urcite maju tak kludne napiste :-) Ale s terminom sa poponahlajte lebo napriklad ked som sa pytala na nas termin v lete 2017 povedali ze uz je obsadeny takze su asi celkom vytazeni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my budeme mať pravdepodobne svadbu v Bašte. Boli sme tam v Januári tohto roku a termín máme predbežný na október. Nebolo už veľmi z čoho vyberať - to je pravda. Čo sa týka ponuky, nie sú lacní, ale dá sa to. My keď sme posielali ponuky aj do iných reštík, miest atď tak sa to vyrovnalo. A vzhľadom na miesto, fotky, výzdobu a celkový dojem si myslím, že v porovnaní s ostatnými (kde cenovo to vychádzalo rovnako) nie je o čom rozmýšľať...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@miandre Ahoj, prosim, mohla by si to poslat aj mne? monikatesarikova@gmail.com Tiez ratame s poctom hosti cca 60 a ponuku maju zaslat az v maji, tak by som rada uz teraz zhruba vedela okolo akej ciastky sa asi hybeme :-) monikatesarikova@gmail.com
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lulusy23 Ahoj, my sme tam boli akurat minulu nedelu s priatelom dohadovat svadbu na leto 2017, chceli sme jun, ale volnu nam dali az v sobotu v juli. Su strasne vybookovani. Kazdopadne, vedela by si mi prosim poslat tu kalkulaciu? Nech mam zhruba predstavu :-) monikatesarikova@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @monka1901. Ako som pisala napisali mi ze az zhruba v aprili mi poslu kalkulaciu takze bohuzial ti nepomozem lebo mi nic este neposlali :) Ani neviem ze ci este poslu ale tak uz je to aj tak neaktualne pre mna lebo nakoniec sme si rezervovali Castel Mierovo :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?