Bašta pod Pajštúnom - 2014

12. sep 201470

Ahojte baby, máte niektorá rezervovaný termín na rok 2014 v Bašte pod Pajštúnom?
Moja snaha je ísť na termín August alebo September, máte tam niektorá zaplatenú už aj rezervačku? 🙂

• ahoj. my mame rezervovany termin na 2014 na baste🙂

• rezervuj čím skor leo my sme chceli tento rok a na sept. a bolo volne až v novembri. a to sme si chceli rezervovat termin skoro 10 mes.pred.

• my už máme rezervovaný termín 30.8.2014 🙂

• Sponzor fóra
  • my na 21.6.2014🙂

• baby kolko vas vychadza tato basta na osobu? a pitie si mozte priniest svoje?

• Aj ja by som rada vedela priblizne ceny 🙂

• Ahojte nevestičky, taktiež budeme mať svadbu v Bašte. Chcem sa spýtať tých, ktoré ste tam už svadbu mali či stačilo nealko, ktoré bolo v ponuke a koľko cca ste platili naviac ako bolo nakalkulované pred svadbou. Pekný večer a ďakujem za info. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov