Biele Studničky na Dargove

17. nov 201210

Ahojte baby zaujímal by ma Váš názor na Biele Studničky na Dargove. Mala ste tam už nejaká svadbu? Vonkajšie prostredie sa mi páči, ale vnútorné priestory sa mi zdajú nejaké malé na svadbu. Čo si myslíte o tom že ľudia sedia v jednej miestnosti a tancuje sa v druhej? Prosím o rady. Pomôžte lebo sa neviem rozhodnúť.

 • Ahoj, ja som tam svadbu nemala, ale bola som tam na svadbe mojej kamarátky. Prostredie vonku je krásne, dali by sa tam urobiť super fotky ale dnu je to trošku malé podľa mojho vkusu, ale tiež záleží od počtu hostí, ja som tam bola na svadbe kde bola tak cca 50 ľudí, presne neviem ale zdalo sa mi, že sme tam strašne natlačený a plus nie je tam veľa možností ako usporiadať stoly a tiež to tancovanie v druhej miestnosti sa mi veľmi nepáči, lepšie je podľa miestnosť kde je aj parket aj sedia ľudia, majú to tam pekné ale toho parketu v druhej miestnosti je škoda. Ja by som na tvojom mieste zvolila iný hotel ale reštiku, napr. Sporcafé v Sečovciach, ale rozhodnutie je iba na tebe a tvojom budúcom manželovi 🙂 😉 Ak sa ti to tam páči tak na názoroch iných nezáleží, je to tvoja svadba tak si ju urob tak ako chceš ty 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Vila Etelka
  Bratislava
  Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
  Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov