Castel Mierovo - svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, som strašne zvedavá, ktoré z vás chystajú svadbu v roku 2013 na tomto úžasnom mieste :-). Bola by som veľmi rada, ak by sme mali miesto na spoločnú diskusiu o prípravách, radách, tipoch, proste mali priestor len tak si poklebetiť. Teším sa, že Vás aspoň takto spoznám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mh200877 ahoj, veru zo zaciatku aj nas tento fakt trosku mrzel, ale napokon to vobec nevadilo. Tiez sme mali uradny obrad najprv na matrike, ale paradoxne si ho zapamatame asi o to viac, lebo to bolo maximalne intimne, obaja v civile, ja kabela na pleci, :D sme si povedali pred tymi uplne najblizsimi ano. :) malo to svoje caro a mala som zimomriavky. potom v mierove to uz bolo take bez stresu, ale o nic menej krasne. :) ale samozrejme, ako komu vyhovuje. :) @andydi @andrejkaladvinka baby dufam, ze budete spokojne a ze vam vsetko vyjde, ako si predstavujete. :)
Odpovedať
@juljul Ahoj, uz sa nam ta svadba pomaly blizi, akurat riesim ubytovanie v Casteli.Nevies prosim Ta, ci je tam vytah, lebo tam budu aj starsie osoby.Diky Ako sa citis ako vydata pani? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andydi ahoj, no ako vydata pani sa citim uplne skvelo, dakujem. :) vytah tam veru nie je, kastiel ma dve poschodia a je tam take mierne zatocene schodisko, ale je to stara budova, takze moderne vymozenosti tohto druhu tam zial nie su. :(
Odpovedať
Ahojte dievcata, mala by som na Vas nasledovnu otazku: ako ste riesili/budete riesit situaciu - prebieha oslava vonku pod stanom, je krasne teplo, ked tu zrazu z nicoho nic, zacne liat, samozrejme sa ochladi,pripadne fuka silny vietor...da sa ten stan nejak zatvorit? Da v tom stane "zakurit" vdaka nejakym prenosnym vyhrevnym telesam? Mozno vam pridu moje otazky trocha zvlastne,ale este som nebola na osobnej prehliadke a preto si neviem predstavit,ako by sme sa vysporiadali s opisanou situaciou.Budem preto rada vsetkym odpovediam. Dakujem!
Odpovedať
Ahoj, my sme mali dost silnu burku akurat ked sme jedli polievku, dali sme si pauzicku, DJ spustil pre deti detsku diskoteku, kym castelaci zatvarali stan, cize da sa zatvorit a potom tam nefuka. Na zemi bolo naprsane, ale o chvilu to uschlo. Co sa tyka kurenia, to neviem, ci je mozne tam riesit myslim, ze pod 20 stupnov sa ide dovnutra. Kebyze nemame otvoreny stan, tak by sme si burku v stane asi ani nevsimli, tesne pred nou bolo hrozne dusno, tak sme si ho dali otvorit. snad som pomohla:-)
Odpovedať
@eriiika Dakujem moc za tvoju odpoved, velmi si mi nou pomohla,pretoze mna prenasledovala predstava,ze nam pod stan napriklad naprsi,alebo nam ho odfukne silne vetrisko...No ale vidim,ze vy ste burku prezili v zdravi a bez ujmy 😊😉a neprikladali ste jej ziadnu dolezitost a dobre ste robili,ze ste sa zabavali dalej.
Odpovedať
Som rada, ak som pomohla, skutocne sme to v pohode prezili a bola to veru necakana a dost silna burka. Drzim palce, nech vam pocko aj vsetko ostatne vyjde:-)
Odpovedať
ahojte, ja mam termin 12.10, ako ste riesili obrad? mal niekto z vas p. Farkasovsku? ja som ju na zaciatku nechcela tiez sa mi to zda byt sila 300eur ale bohuzial uz som taka zufala, neviem ako inak to spravit ... nikto tam z ineho uradu nechce ist takze neviem...ja budem mat hostinu vnutri a vecer este aj kamaratov tak nas tam bude celkom dost :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fefe2704 ved sa zober niekde na úrade alebo vonku v prírode....dávať niekomu do vačku mi príde dosť blbé...a ešte aj za hrané divadielko
Odpovedať
@fefe2704 ahoj, my sme tam mali svadbu v juli, vsetko vyslo nad ocakavania, je to uzasne miesto. My sme mali sobas na urade a potom nam brat s priatelkou spravili obrad v Mierove. Bolo to pekne, napisali sme si sami, co sme chceli, aby sa tam hovorilo. A tym padom to bolo take uvolnene a nie oficialne. Hlavne som nechcela prekvapenia typu, ze" pridu aj tazke chvile", svadba ma byt radostna udalost :-) Alebo popros nejaku kamaratku.My sme to mali dokonca aj v nemcine a vyslo to fajn. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@timejka1224 my tu máme svadbu 31.05.2014
Odpovedať
@fefe2704 ahoj, my sme mali pani Farkasovsku a od hosti mam spatnu vazbu, ze tak krasny civilny obrad este nezazili. Je vidno, ze je proficka, ze ma skusenosti aj z radia alebo tv, spravila nam to skutocne pekne.Ale uznavam, ze 300e nie je malo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
My mame svadbu v Casteli za par dni, 20.09 :) Oddava nas p. Farkasovska, ale oficialny/uradny obrad mame vo stvrtok... Len dufam, ze nam vyjde pocko, mame to mat vonku v stane, tak snad to bude fajn..Termin sme si tam bookli niekedy januar/februar 2013 a bol to v podstate posledny volny piatok, vsetky soboty uz mali vybookovane davno...Komunikacia s Julkou je fakt super, je velmi ustretova, takze som zvedava, snad nam vsetko dobre dopadne :)
Odpovedať
@sue99 Ahoj držím palce, aby sa Vám páčilo a hlavne aby vyslo pocasie.Je to tam uzasne.Daj potom vedieť aka bola svadba :-)
Odpovedať
ahojte , nakoniec mame obrad v primacialnom palaci v bratislave a velmi sa z toho tesim :) sice nas to bude stat raz tolko ako p. Farkasovska ale je to palac a je to raz za zivot :) drzte palce v sobotu - uz teraaaaz 12.10 :))) hostina a party bude v mierove ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky,boli sme sa pozriet v Castle Mierovo a nezdaju sa vam priestory vnutri trosku stiesnene? Mali ste tam uz niektora svadbu? Dalo sa tam v pohode tancovat? Dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
@mignone1 záleží od počtu ľudí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte je mozme tam mat malu svadbicku ze obrad a obedik tak max do 15ludi mozno menej.napapat dat torticku a domov.to by potom aj menej vyslo ci?
Odpovedať
Profilova fotka
@andromeda10 presne tak....je to tam krásne aj na malé útulné svadby :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
To fakt tam nesobasia "na zivo"? To je teda sklamanie :-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte, chcela by som znova otvorit tzv. "novy rocnik" diskusie svadba v castel mierovo :) kedze posledny prispevok je z minuleho roku. neviete nahodou, ci sa nieco zmenilo hlavne co sa tyka realneho civilneho obradu priamo v areali kastiela? alebo este stale z obce mierovo odmietaju sobasit mimo matrky? Dik, plus samozrejme nove postrehy, skusenosti z nedavno realizovanych svadieb su velmi vitane :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahoj @nawuell civilný obrad sa nezmenil, stále ho robia iba na oko a odporúčajú pani Farkašovskú. Boli sme sa tam pozrieť včera a veľmi sa nám páčilo, aj prostredie aj pani Nagy - vyzerá že vie o čom hovorí a že svadieb už urobila veľa. Mne ako tej, čo sa nechce veľmi vyberať mašličky a ozdôbky príde úžasné, že toto vedia vyriešiť za mňa :) dokonca aj koláčiky vedia dodať a kvetinovú výzdobu (čiže nemusím zvlášť chodiť do kvetinárstva a cukrárne).
Odpovedať
@mpu2016 Ahoj kedy tam planujete svadbu v tom Castel-i?
Odpovedať
@mpu2016 ahoj. s tym obradom sa to asi ani nezmeni, my sme sa aj napriek tomu rozhodli ist do toho a rezervovali sme na buduci jun. myslim, ze to bude stat za to :) este ale neviem, ako to nakoniec s tym obradom vymyslime
Odpovedať
@liliuska asi júl, no zatiaľ máme iba nezávaznú rezerváciu. Veľmi sa mi tam páčilo, ale je to prvé a jediné miesto, ktoré som zatiaľ videla, takže váham, či sa ešte neísť pozrieť inam a či rodina zvládne svadbu v iný deň ako v sobotu (keďže tie sú v lete beznádejne obsadené) :-) ale je to naša svadba a my sme aj za iný deň
Odpovedať
Svadba v piatok? Aké môžu byť nevýhody? Aký ste si vybrali dátum?
Odpovedať
@liliuska 4. júl 2016 - pondelok s tým, že 5. je sviatok. Výhodou je, že my dvaja (nevesta a ženích) dostaneme platené voľno. Nevýhodou je, že všetci hostia si budú musieť zobrať dovolenku - teda najmä ženy, ak budú chcieť stihnúť kaderníka - muži by to stihli aj po práci asi. Aj vy ste sa rozhodli pre Castel? :) @nawuell určite to bude stáť za to :) držím prsty. Ak by ste niečo zaujímavé s tým obradom vymysleli, mohla by si poradiť. Ja už som počula aj taký názor, že na cirkevný obrat si môžeme dotiahnuť hocikoho, kto má právo oddávať, že nemusí byť z toho okresu. Musím vyzistiť, či to naozaj je tak.
Odpovedať
@mpu2016 jeeeej vy ste ti co ste boli pred nami :D sme sa tam s niekym vystriedali. My sme si zobrali termin v Piatok 8. jula 2016 Budeme tam mat aj obrad na zahrade aj hostinu aj ubytovanie. Tak hadam sa nam to vsetko podari podla predstav. Inak ochota a milost personalu ma velmi pozitivne prekvapila.
Odpovedať
@liliuska celkom náhoda, že sme to boli pozrieť v podobnom čase a aj dátum ste si vybrali veľmi blízko k nám :) Tiež sa mi veľmi páčila ochota a ústretovosť. Aj prostredie, aj izby - ale tie si asi moc neužijeme. Vy budete mať cirkevný obrad?
Odpovedať
@mpu2016 nie....budeme mat civilny priamo u nich na zahrade.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?