Castel Mierovo - svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, som strašne zvedavá, ktoré z vás chystajú svadbu v roku 2013 na tomto úžasnom mieste :-). Bola by som veľmi rada, ak by sme mali miesto na spoločnú diskusiu o prípravách, radách, tipoch, proste mali priestor len tak si poklebetiť. Teším sa, že Vás aspoň takto spoznám. :-)
Odpovedať
@mpu2016 my cirkevny neplanujeme, lebo nie sme krsteni... este uvazujem, lebo zijeme obaja v zahranici, ze sa mozno vezmeme tu a potom v mierove urobime naozaj len divadielko. alebo to budeme kombinovat v den svadby s matrikou bud u nich alebo den predtym u mna v rodnom meste, co ale zasa je odveci, lebo to bude vsetko v iny den a uz to neni "to" :( ale mozno to vobec nebude vadit. vy teda si objednavate pani farkasovu?
Odpovedať
svadbu v Castel odporúčam všetkými desiatimi. Profesionalita a milí personál. Pani Júlia to má vymakané, poradí vie o čom to je. Osobne mi príde tam robiť obrad iba fakt ako divadielko, lebo je to úradne neplatné, tak toto si zvážte, či chcete za to ozaj platiť. Inak budete spokojné, len to nie je na veľké množstvo hostí, bolo by to potom už nepohodlné.
Odpovedať
@nawuell my tiež ešte nevieme ako to vybavíme. Zatiaľ nechávam tú pani Farkašovskú ako poslednú možnosť, viac by sa mi páčilo, keby tam mohol byť naozajstný obrad. Prípadne predposledná možnosť bude obrad inde aj s hosťami a presun na hostinu do Castelu. Ešte máme pár mesiacov čas :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
stale sa to s tym obradom nezmenilo? :/
Odpovedať
uz sa to neriesi? ja som tam bola na svabe, ale ako pisete, s tym obradom to bola taka fraska, skoda!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, dalsi pokus o obnovenie temy.. kto ma v Castel svadbu v lete 2017?
Odpovedať
Ahojte... My budeme mať v Casteli svadbu piatok 4.8.2017 :-N ešte sme neriešili obrad, ale fakt ho tam nikto za tie roky nemal oficiálny? A je tu niekto kto mal obrad v kostole v Mierove? =-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojtee, my budeme mat hostinu v Casteli v auguste 2017 :) ale obrad mimo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mat buduci vikend, s obradom bohuzial stale ziadna zmena. :-( Budeme mat pani Farkasovsku. Snazili sme sa to povedat co najmenej hostom a berieme ten sobas ako naozaj kedze inak sa to nedalo :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, mame mat v Casteli svadbu a mame aj cennik, ale som z toho magor - ide mi hlavne o vyzdobu. Ak by sme si nimi nechali urobit vyzdobu, tak oni ju urobia a sami to nacenia, alebo im mam dat max. sumu, ktoru sme ochotni zaplatit alebo ako? Lebo tam v tom cenniku boli napr svietniky a neviem co a ako popravde, niektore ceny mi prisli ako keby som od nich kupovala, nie poziciavala. Snazime sa vsetko spocitat a bojim sa ze okrem alkoholu, ktory je u nich tiez priserne drahy, nam aj vyzdoba dost potrapi penazenky...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@dadamelllie Ahoj, chcela by som sa opýtať, keďže v Castel už plánujete svadbu, stále u nich nie je platný civilný obrad?Ja som s nimi teraz začala riešiť, že čo a ako... Nemohla by si mi prosím preposlať cenovú ponuku? Zatiaľ mám len nejaké info od nich... Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?