Cube Club, Trnava - negatívna skúsenosť

4. júl 2018130

Milé nevestičky, dobre si to premyslite kde budete mať svadobnú hostinu. Cube Club - NIE!!! Začalo to v piatok pred svadbou, keď nás majiteľ upozornil, že keď má DJ zapnutej viacej aparatúry, vyhadzuje im poistky. Jednoducho pán majiteľ za to neručí, hodil to na našu zodpovednosť.
Rozpíšem vám naše negatívne príhody. Začneme od hlavného chodu, mne ako neveste chýbal príbor, hosťom chýbal prípitok (neviem koľko ml sa dáva na prípitok ale keď je trochu na dne pohára, tak to je asi málo, či?). Dvaja svadobný hostia prišli neskor (už sa jedlo hlavné jedlo), a chceli si vypýtať polievku a čašník ich hneď odbil, že NIE, už je po funuse. Až po mojom dohováraní im ju priniesli. Svadobný tatko musel osobne roznášať džbány vína + alkohol po stoloch a neskor aj zbieral prázdne fľaše. Ani ta posratá 0.5l vody (čo je v cene) im nestála zato, aby ju dali na stoly. Obsluha roznášala hlavný chod asi hodku ( dvaja čašnici na 85 ľudí, každý nosil max. 2 taniere, bežne nosili po jednom tanieri). Vrchol všetkého bolo, keď zmiešali naše praclíky s pagáčmi z inej akcie, ktorá sa konala asi pred týždňom. Takže si viete predstaviť aké boli tvrdé -jak šlak. Boli sme dohodnutý, že pri krájaní svadobnej torty (o 19:00 hod.), prvý rez spravíme my a zbytok nakrája čašník. Ten debil nám ju priniesol na parket a utiekol do kuchyne. Zase sme my ich museli napomínať, že čo majú robiť a vrchol všetkého bolo, že on ju kompletne rozkrájal a rozniesli rad radom. Vobec sa nepýtali či má niekto záujem, prázdna stolička nikto tam nesedel ale tortu dostal, miesta nachystané pre gratulantov, pre folklórny súbor, takisto dostali tortu. Druhý chod sme si rozkázali rezne o 22:00 hod. Rátali sme na osobu 2 rezne, t.j. 190ks. Mali sme 10 deti, ktoré odišli skor a aj 4 hostia museli odisť skor - okolo 21:00. Ak rátame 71 ľudí 190 rezňov. Minimálne 12 ľudom sa neušli rezne. Tak mi povedzte kde sú , kam sa podeli, alebo koľko ich ten debil spravil. Ženích zase musel ísť osobne povedať, aby doložili šalát, lebo žiadny čašník si to nevšímal. Nemali ani obyčajné servítky na servírovanie, tak nám dali kuchynské papierové utierky. Mali sme 3 chody jedál, všetko bez chuti a studené. No jednoducho katastrofa!!
Na WC chýbal toaletný papier, utierky na utieranie a všade špiny. Zase po našom upozornení to museli napraviť.
Jednoducho obsluha, príprava, ochota 0 bodov!!! Nedeľné ráno sme sa pýtali, či nám neostalo nejaké jedlo, bolo povedané, že nie. V nedeľu večer, nám majiteľ volal, že si možeme prísť po zostávajúce jedlo. V pondelok ráno išlo asi viete kam...(svinkám).
Ak vám možem odporučiť, do Cuby nikdy viac!!!

 • wau... nestíham sa čudovať... našťastie ani netuším, kde sa daný podnik nachádza, ale je mi ľúto, že vám takto znepríjemnili deň, ktorý mal byť najúžasnejším vo vašom živote... skutočne by som to reklamovala na vašom mieste - minimálne tie porcie čo nesedeli, nech vám odrátajú - to je už najmenej, čo by seriózny majiteľ mal urobiť...

 • Katastrofa vidno ze casnikom sa nechcelo a bolo im to jedno. 😞

 • Dobrý deň, Vaša skúsenosť ma veľmi mrzí. Je naozaj smutné, ako nezodpovednosť a neochota dokáže pokaziť tak významný deň. O Cube som už počula veľa negatívneho za posledný čas, zjavne to tam ide dolu vodou. Určite si pýtajte za všetko nejaké penále, prípadne nezaplatte plnú sumu.

 • Sponzor fóra
 • @ivkaa77   ĎAkujem za info, máme tam svadbu už o tri týždne : ( 9.7. ale vďaka tvojej správe som to tam dnes zrušila , aj keď som prišla o zálohu 300 eur čert ich zober...napodiv som zohnala na poslednú chvíľu miesto na UCM v Trnave u Svátka , bola som milo prekvapená s ochotou prevázdkara , ktorý si môj žiaľ vypočul : ) a zrušil pre mňa akciu ktorú nemal ešte na 100% potvrdenú na obedy pre 130 ľudí : D že ich dá niekam inam : ) Je mi ľúto že Vám pokazili svadbu : ( v poslednej dobe som na nich nečítala nič pekné ale stále som tomu nejak nechcela veriť, lebo som tam v minulsoti bola na pár svadbách a bolo to TOP , no je tam zmeneý prevázdkar a od tej doby to ide s nimi dole vodu ...

 • @ivkaa77
  Dobrý deň,
    chcem reagovať na príspevok ivkaa77 nakoľko je veľmi zavádzajúci, nepravdivý a zámerne poškodzuje naše dobré meno a snahu.
  Taktiež jej urážky a nadávky si myslím, že sú naozaj nevhodné pre iteligentné, slušné osoby a komunikáciu medzi nimi.
  - Prvá neadekvátna pripomienka v jej komente:
  Moje vyjadrenie: ako majiteľ som nevestičku upozornil na to, že keď si parket presunú na druhú stranu svadobnej miestnosti, kde nieje jeho štandartná pozícia kvôli dobrej akustike, špeciálnemu vyrobenému DJ stage na mieru a všetkým vhodným dispozíciám pre kvalitnú reprodukovanú hudbu, možu nastať problémy, ona s tým však vedome súhlasila. Tým pádom si Dj bude naťahovať predlžovací kábel A môže sa stať to, že im bude vyhadzovať poistky. Zásuvky pre DJ a svetlá sú na druhej strane miestnosti.
  - Áno jedno priznávam, žiaľ na svadobnom stole chýbala vidlička. Bola to naša chyba, za ktorú som sa ospravedlnil, a ktorú som im aj finančne kompenzoval značnou zľavou. Sme ľudia a nie stroje, malé chyby sa stať môžu aj keby sme sa snažili na 200%.
  - Prípitok nebol naliaty len pri mieste pre deti /pri detskej stoličke/. K množstvu 0,1l sa nebudem vyjadrovať, je to štand. Dávka, stačí si to overiť.
  - Polievka dvom hosťom bola po zohriatí ihneď prinesená na stôl!
  Alkohol a víno nebolo v našej kompetencii roznášať po stoloch nakoľko nebol od nás! V inom podniku by vám to neumožnili vôbec..
  Aj tak to náš personál spravil a GRÁTIS!
  Ak si dakto objedná jedlo, ktoré pozostáva z 5tich častí, je logické že nebude možné ho kvalitne naservírovať za 10 minút na stoly. Na to som tiež upozornil!
  - Za pagáče som sa ospravedlnil, neboli to pagáče zo starej akcie ale, z akcie, kt. sa priebežne konala vedľa v bare, pomiešali sa rovnaké krabice. Chyba bola v momente odstránená, jednalo sa o pár dezert tanierikov. Napokon, bolo to finančne kompenzované!
  -K svadobnej torte sa tiež nebudem vyjadrovať nakoľko si tu tiež nevestička protirečí.
  -Počet rezňov som osobne kontroloval a bolo ich dokonca 195 ks. I tak som im rezne navyše NEÚČTOVAL!
  -Šalát bol dokladaný priebežne, nechýbal.
  -Servítky boli celý čas k dispozícii, cca okolo 2:00 hod. ráno, bolo asi len 15ks papierových obrúskov doložených na stôl, ktoré boli zložené do ihlanu. Aj za toto som sa ospravedlnil a bolo im to finančne kompenzované.
  Neviem či sa dajú spraviť rezne a pečené kura bez chuti a studené. Je zaujímavé, že keď sme sa pýtali nevestičky a hostí, s jedlom boli spokojný a žiadny problém nikto nespomenul..až pri platení zrazu nastali problémy, kde neboli doposiaľ...
  -Na WC nechýbal toaletný papier ale útierky keďže dakto zo svadobných hostí ich použil ako toaletný papier a zapchal WC. Na osušenie rúk, sú na WC elektrické sušiče. Upchaté WC bolo do 5 min čisté.
  Ráno pri ukončení akcie personál oznámil svadobnému otcovi, že v kuchyni majú odložené jedlo, ktoré zostalo. Spýtali sa, či im ho majú zabaliť (pečené kurence a šalát) odpoveď svadobčanov bola, že to sa vyrieši potom a odišli bez slušného pozdravu. Sám som im na druhý deň volal, či si prídu po zvyšné veci, ich odpoveď znela, že až v pondelok.
  K pomenovaniu „debil“ sa nebudem viac vyjadrovať. O všetkých nadnesených problémoch som sa dozvedel, až pri vyúčtovaní.
  Vďaka klientom ako táto nevestička, sa žiaľ len potvrdzuje, že sa neoplatí všetkým ľudom vychádzať v ústrety nad rámec ponuky, času a možností..
  Napriek tomu, že dostali grátis prestretie sály deň pred akciou. Grátis návleky na stoličky. Roznesenie ich vlastného alkoholu, možnosť si prinesenia bezplatne komplet vlastného alkoholu. Za všetky tieto možnosti nad rámec ponuky som musel platiť na vlastné náklady personál, ktorý tam pracoval navyše.
  Finálne pre spokojnosť klientov som značnú časť z výslednej sumy odrátal, čo je zaujímavé, že nevestička v príspevku nespomenula..svadby robíme úspešne už 20 rokov ale takéto urážky a nepravdy nás určite netešia ani v ničom pozitívnom neposunú.

 • @1kriosa1  
  Dobry den, čo konkrétne negatívne ste o nás počuli? Radi to napravíme ak napíšete o čo sa jedná. Nevesta z príspevku kompenzáciu dostala.
  S pozdravom Cube team

 • @zuzu108  Dobry den, uz sme sa k prispevku vyjadrili, mozete si precitat fakty z nasej strany. Zneprijemneny den urcite nikto nemal a ani sa tak pocas akcie nikto netvaril.

 • No som velmi zaskocena z prispevku ivkaa77
  O Cube restauracii som pocula iba same chvaly.nikdy sa nikto nestazoval.Podla jedneho prispevku negativneho predsa nebudete sudit restauraciu.Moxno nemala nevesta svoj den.blbo napisane.ale asi to tak bolo.ked dokazala tak ociernit personal.Neverim tomu.!!!

 • Uz dlho sa chystam sem napisat.Svadbu sme mali minuly rok v Cube a bola super.so vsetkym.co k nej patri.Obsluha ochotna.mila.upravena.majitel nam isiel v ustrety.jedlo vynikajuce.cistota.poriadok v celom arealy Cubu.Nemame.co by sme vytkli...len..ze za vsetko im este raz dakujeme a vrelo.vrelo odporucam Cube club!!

 • Naša svadba v Cube? Niečo užasnė!
  Tak sme si to predstavovali.Čašničky super..spravili všetko.čo nam videli na očiach.jedlo perfektne.veduci Cubu jednotka.
  Všade čistota.utulne.pekne.
  My sme si uživali.
  Alena a Miňo 👍👍👍

 • Rada by som napisala par peknych slov na nase stravene krasne chvilky v Club Cube.Partia bola TOPKA všetci boli zohrany tak ako to ma byt pri tolkom pocte ludi (cca 100) organizacia na uplnu jednotku. Nič nechybalo všetko bolo tak ako sme sa predom dohodli. Casnicky stale lietali na cele s hlavnou Luckou. Nic nam nechybalo na nic nezabudli este oni nam to tam zorganizovali a poradili ked sme nevedeli... tak to ma vyzerat na spravnej svadobnej hostine. DJ Blesak bol topka roztancoval nam ludi a kopec znamych co si presli uz kopec svadbami tak povedali ze na lepsej neboli.. osvetlenie proste ako pre princeznu Fashion Sound aj ked financne viac narocnejsie ja by som to odporucila kazdemu, nemusela som sa onic starat a chlapci boli zohrany ze vedeli po jednej vete ako to chcem a ako si to predstavujem... co nato dodat... vela ludi ma strasilo ze vzdy na "organizovanej" svadbe sa nieco vyvrbi ...no ja mozem povedat aj za mojho manzela ze sa nam take nic nestalo a vsetko ako sme si predstavovali a naplanovali tak to tak aj bolo... este raz DAKUJEME AJKA a LEO

  takze ak to zhrniem jedna zla recenzia svadobnej nevesticky ktora bola upozornena na veci ktore sa mozu pokazit a nakoniec to aj tak spravila... nezatieni vsetky SKVELE recenzie ktore ludia pisu sem aj na FB aj do inych portalov...ak by ste niekto mali otazky kludne mi napiste ja sa rada svami podelim o moje pocity z toho vsetkeho...

 • @ivkaa77  

  zdravim, jedna zla recenzia nevestičky ktorej nevyšli veci tak ako si ona naplanovala aj ked bola upozornena na kopec veci nevymaze tie vsetky ostatne dobre recenzie !!!

 • Ďakujeme veľmi pekne! 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
  Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov