Dúha - stredoškolský internát v Michalovciach

25. feb 201310

Ahojte, má niekto nejaké skúsenosti s Dúhou- odporúčate, ci radsej nie, mne je zvlástna cena je o 8 e. lacnejšia než hoc kde inde. prosím poradte.

 • Ahoj,

  síce nemám skúsenosť priamo so svadbou, ale bola som v Dúhe pri inej príležitosti. Je to korektné prostredie, jedlo je v poriadku a obsluha vtedy tiež bola. Myslím, že je to lacnejšie preto, že často obsluhujú študenti, pre ktorých je to prax. Závisí asi od toho, čo od reštaurácie očakávaš, ale ak to mám porovnať napríklad s Ideou, lepšie som sa cítila v Dúhe. Okrem toho pri Dúhe bývam a svadby a plesy sú tu viac-menej pravidelne, takže to vyzerá ok. Ak vám priestory vyhovujú a stačia, asi by som do toho šla. 😉 Jasné, že to nie je žiaden veľký interhotel ani päťhviezdičková reštaurácia, ale hovorím, je to korektné.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Château Šarkan
  Nové Zámky
  Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

  Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov