Hľadám sálu pre 100 ľudi v Bratislave a v okolí

5. mar 2015130

Ahojte,
prosím vás o pomoc. Padla nám miestnost na svadobnu hostinu, a velmi rýchlo potrebujem zohnat miesto pre cca 100 ludi....

Dakujem 😞

• Hotel Baronka ma dobre priestranne priestory. Tam by sa 100 ludi malo bez problemov zmestit.

• ja mozem odporucit RVS Studene, ale to nie je zahorie...

• ja Bastu Pajstun - myslim, ze maju taku kapacitu. Neodporucam Pegas.

• Sponzor fóra
  • @zuzanka1707  svadbu sme mali v Holiday Inn (malo nás byť 120 nakoniec bolo 99). môžem odporučiť - nenájdem nič čo by som skritizovala.

• Hotel Hradna Brana, tam mame my. Do Baronky sa 100 ludi nezmesti.

• @ninusz   Do kongresovej sály v Barónke sa 100 ľudí zmestí 🙂 Iba reštiky sú menšie

• ahojte, my budeme mat 100 ludi a budeme v kongesovej sale technopol.

• skus sa pozriet na hotel eva v juri, tam sme mali svadbu , vyse 100 a v pohode

• ahojte, my sme mali v Barónke. Je to tam super. 100 ľudí sa v pohode zmestí, kamoška mala 90 + 50 kamarátov a úplná pohoda...

• Dakujeeem za odpovede....no musim pokukat 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @hviezdicka007  mne by si mohla poradit 🙂

• ahoj, skus restauraciu park v Bernolakove, pekne priestory, super obsluha a vyborne jedlo
    www.park-kacabar.sk

• @moni6663  nic v zlom, ale ta prva fotka vstupu ma rozhodne odradila. so strieskou corgona.....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov