Hľadám sálu pre 120 ľudí v okolí Spišského Štvrtku

2. feb 2013150

zivotu dolezita rada pre rodenu petrzalcanku 🙂 velmi by pomohli odporucania na salu pre cca 120 ludi v okoli spisskeho stvrtka.....vopred dakujem za kazdu radu, nazor a tip!

• @bubakovci13   hotel metropol SNV, hotel čingov, nič viac ma nenapadá 🙂

• @bubakovci13  ja som z Ba a tiez som sa vydávala v týchto končinách. My sme mali svatbu v hoteli Čingov, ale pre 120 ludi by tam bolo podla mna tesno .... odporúčam ten Metropol v SNV a aj Redutu v SNV alebo potom mestke divadlo v Levoci...tam je krasna sala 🙂

• V hoteli Čingov je nádherná sála 🙂 Ja by som si určite pri takom počte vybrala Čingov 🙂
    Ešte aj do Reduty sa vojde cca 120 ľudí, aj tam je pekne 🙂

• Sponzor fóra
  • @vcielka114   dakujem, cingov napadol aj mna, ten je asi najznamejsi...... 😉

• @kamila.k.   🙂 🙂 😉 🙂 dakujem za radu, 🙂

• @baronessa   hmm budem musiet pozriet fotky , dakujem za tip, este to aj prediskutovat s drahym, on je odtial ale akosi sa voooobec necini a nepomaha.....

• @bubakovci13  aj my budeme mat na Cingove 😉 zvazovali sme aj Floru,ale ta je pre 120 ludi mala 😉 ... este mozes uvazovat nad Redutou alebo Metropolom 🙂

• podľa mňa je Reduta o ničom, Čingov pre 120 ľudí nie 😒 , jedine Levoča-Kongresová sála 🙂

• @patricia33  dakujem, na cingov som pocula same chvaly, no tiez ze pre 120 ludi je to asi male...... este uvidime, vyskusame redutu a metropol..... a samozrejme aj Levocu 🙂

• @kocika  dakujem, ano, a zevraj aj kostol je tam krasny..... 🙂

• @bubakovci13  120 ludi na Cingov nie je vela 😉 zalezi to od toho,ci chces okruhle stoly alebo klasicke, ja budem mat okruhle a to budeme mat 100 ludi, takze 120 ludi s klasickymi stolmi je uplne v pohode 😉 🙂

• @patricia33   mne sa velmi pacia okruhle, no uprednostnujem klasicke, je to trosku praktickejsie..... hej, tym padom sa tam zmesti vacsi pocet ludi 🙂

• @bubakovci13  ja som chcela okruhle stoly za kazdu cenu 😉 strasne sa mi to paci a ten efekt je nadovsetko 🙂

• @patricia33  hej vyzera to krasne 🙂 tak posh 😉

• my budeme mat v konkresovej sale mestskeho divadla v levoci. ak chces vediet cenu, pripadne ine info napis ip.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov