Hľadám sálu pre 120 ľudí v okolí Spišského Štvrtku

2. feb 2013150

zivotu dolezita rada pre rodenu petrzalcanku 🙂 velmi by pomohli odporucania na salu pre cca 120 ludi v okoli spisskeho stvrtka.....vopred dakujem za kazdu radu, nazor a tip!

• @bubakovci13   hotel metropol SNV, hotel čingov, nič viac ma nenapadá 🙂

• @bubakovci13  ja som z Ba a tiez som sa vydávala v týchto končinách. My sme mali svatbu v hoteli Čingov, ale pre 120 ludi by tam bolo podla mna tesno .... odporúčam ten Metropol v SNV a aj Redutu v SNV alebo potom mestke divadlo v Levoci...tam je krasna sala 🙂

• V hoteli Čingov je nádherná sála 🙂 Ja by som si určite pri takom počte vybrala Čingov 🙂
    Ešte aj do Reduty sa vojde cca 120 ľudí, aj tam je pekne 🙂

• Sponzor fóra
  • @vcielka114   dakujem, cingov napadol aj mna, ten je asi najznamejsi...... 😉

• @kamila.k.   🙂 🙂 😉 🙂 dakujem za radu, 🙂

• @baronessa   hmm budem musiet pozriet fotky , dakujem za tip, este to aj prediskutovat s drahym, on je odtial ale akosi sa voooobec necini a nepomaha.....

• @bubakovci13  aj my budeme mat na Cingove 😉 zvazovali sme aj Floru,ale ta je pre 120 ludi mala 😉 ... este mozes uvazovat nad Redutou alebo Metropolom 🙂

• podľa mňa je Reduta o ničom, Čingov pre 120 ľudí nie 😒 , jedine Levoča-Kongresová sála 🙂

• @patricia33  dakujem, na cingov som pocula same chvaly, no tiez ze pre 120 ludi je to asi male...... este uvidime, vyskusame redutu a metropol..... a samozrejme aj Levocu 🙂

• @kocika  dakujem, ano, a zevraj aj kostol je tam krasny..... 🙂

• @bubakovci13  120 ludi na Cingov nie je vela 😉 zalezi to od toho,ci chces okruhle stoly alebo klasicke, ja budem mat okruhle a to budeme mat 100 ludi, takze 120 ludi s klasickymi stolmi je uplne v pohode 😉 🙂

• @patricia33   mne sa velmi pacia okruhle, no uprednostnujem klasicke, je to trosku praktickejsie..... hej, tym padom sa tam zmesti vacsi pocet ludi 🙂

• @bubakovci13  ja som chcela okruhle stoly za kazdu cenu 😉 strasne sa mi to paci a ten efekt je nadovsetko 🙂

• @patricia33  hej vyzera to krasne 🙂 tak posh 😉

• my budeme mat v konkresovej sale mestskeho divadla v levoci. ak chces vediet cenu, pripadne ine info napis ip.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov