Horáreň Nový Tekov

2. jún 201910

Ahojte dievčatá, budúce nevestičky alebo čerstvé novomanželky 🙂
Máte niekto skúsenosť so svadbou v Horárni Nový Tekov? Ako sa vám pozdávali priestory, jedlo a obsluha?
Ďakujem pekne za rady a skúsenosti.

 • Toto zariadenie nikomu neodporúčam. Mali sme tam 19. 5. 2019 prijímanie,všetko čo sme mali mať sme nemali nápojový stôl, stôl na vlastných zákusky-nič nebolo a ani po viacerých upozorneniach sme sa nedočkali.Mali sme rezerváciu na 13,00.Polievku nám priniesli o 13,20 a na druhé jedlo sme čakali do 14,15, navyše bolo studené.Čašník prišiel len keď som bola za ním že niečo chceme a aj to prišiel až na druhé zavolanie.Prevádzkar sa ospravedlnil ale to nadrzlé jednanie po ním zle zorganizovanej akcii v telefóne je des a jeho neschopnosť tiež! Nikdy viac a ten pán čo si hovorí akože prevádzkar nech ide vykladať tovar do tesca, pretože sme sa museli hanbiť pred celou našou rodinou. NIKDY VIAC A NIKOMU NEODPORÚČAM!
  Keď to prevádzkovala p. Ráczová bolo to dokonalé mali sme tam viac akcií a všetko bezchybné teraz ako je tam tento to stojí za ----- . Ak sa chcete vyhnúť problémom s lenivou obsluhou, studeným jedlom a arogantným prevádzkarom tak radšej hľadajte niekde inde.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Hotel 21
  Bratislava
  Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
  Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
  Castel Mierovo
  Dunajská Streda
  “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
  Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
  Články od našich partnerov
  Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Archív článkov od partnerov