Svadobná hostina v reštaurácii (pizzérii) Persia v Banskej Bystrici (nachádza sa na Fončorde, ul. Družby)! Prosím, máte nejakú skúsenosť s touto reštikou ? Chceli by sme tam mať svadobnú hostinu, ale nemám sa koho opýtať ako boli spokojní. Ďakujem vopred veľmi pekne za akékoľvek reakcie. Pomôžete mi, ak sa vyjadríte :-).
Ahoj. Bohužiaľ túto reštauráciu vôbec nepoznám. Ale my sme mali svadbu 2 týždne dozadu na hoteli Šachtička a bolo to vynikajúce. Personál bol profesionálny, všetci boli veľmi milí, ústretoví. Krásne vyzdobili miestnosť a jedlo aj pekne vyzeralo aj bolo chutné :-).
teším sa, že ste boli spokojní ;-) .. ide o to, že my budeme mať len 20-25 ľudí a nájsť v BB priestor na svadobnú hostinu pre tak málo ľudí je dosť problém :-(