hostina vonku - postrehy

17. sep 202170

Ahojte, začíname pomaly plánovať svatbu na august 2022, bude nás cca 40 a budeme ju mat vo veľmi peknej vinici, vonku. Chcela by som sa spýtať hlavne tých ktorí ste mali alebo ste boli na takejto svadbe na nejaké vychytávky, niečo čo sa Vám páčilo, alebo Vám naopak chýbalo. Nikdy sme ja ani priateľ na takejto vonkajšej svadbe neboli, takze si vôbec nevieme predstaviť načo by sme nemali zabudnúť. Kľudne aj ak niekto o nejakom článku alebo blogu vie, môže posunúť.
Ďakujem krásne

• Treba mat dobre prichytenu vyzdobu. Boli sme u kamaratky na svadbe a ked zafukalo, vyzdoba lietala po celej zahrade 🙂 To je taky moj postreh

• @rybienka  super, ďakujem, určite na to budem myslieť 😊

• @rybienka  vidííš, to je aj vec, na ktorú podľa mňa málo kto myslí. Ono je to ťažko s takými to svadbami hlavne teda kvôli počasiu, keďže to fakt človek nevie ovplyvniť

• Sponzor fóra
  • @klarika666  tá vinica má aj pekné vnútro, takže počasie máme poistené, ale bola by škoda nevyužiť ešte krajšie prostredie vonku 🙂
    Skôr mi ide o také veci, že nachystat hosťom vejáre ak by im bolo príliš teplo, alebo deky na večer keď sa ochladí a budeme sedieť vonku, a podobné vychytávky ☺️

• august zvykne byt uz premenlivy, tak treba mat aj plan B v pripade dazda 🙂

• my sme nad nou tiez uvazovali, no nakoniec sme sa vybrali klasickou cestou svadby vo vnutri. hrozne som sa bala pocasia

• @jarunielka  hmmm je to také. človek nedokáže počasie moc ovplyvniť a treba si proste pri takejto svadbe pod holým nebom spraviť aj záložný plán aspoň vo forme nejakého párty stanu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov