Hotel Kamila v r. 2015

Ahojte, je tu niekto kto má aktuálne tohtoročné skúsenosti so svadbou v hoteli Kamila na Čiernej Vode? či si držia kvalitu? lebo som počula, že sa vraj trochu pohoršili, tak si to chcem overiť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikuliatulik skúsenosti so svadbou tam nemám ale tiež sme zvažovali, ale boli sme tam pozrieť vonkajšie priestory a moc sa nám to tam nepáčilo ako doma na dvore :D
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikuliatulik ja som pocula dobre ohlasy, ale pravda, ze je to tak 3 roky dozadu :( najlepsie je sa prist pozriet a ochutnat jedlo :) @tdz vy ste uz mali testing menu? :)
Odpovedať
pozrieť sa určite ideme, tak uvidíme, len proste sa neviem dopátrať žiadnej svadby z tohto roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikuliatulik svadba tam určite bola, lebo raz keď som išla domov niekedy teraz cez leto tak som odtiaľ videla vychádzať nevestičku :-)
Odpovedať
boli sme sa tam pozriet, len bohuzial chystali svadbu vnutri, nie pod stanom, takze som to nevidela v plnej parade... stale nie som na sto percent presvedcena, ale ked sa to vyzdobi podla predstav, tak by to mohli byt fajn :) ale stale cakam na nejaku nevesticku, ktorá tam mala svadbu tento rok a da mi recenziu :)
Odpovedať
Stále nikto, kto mal tento rok svadbu v Kamile :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja by som velmi chcela nejake info o svadbe v Kamile z tohto roku:), chystame sa tam mat svadbu v decembri, sme pred podpisom zmluvy.....PLSSSSS, napiste niekto :-) ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte, niekto vie nieco o tomto hoteli? Zmestilo by sa tam tak 60-70 ludi? Dakuejm ;)
Odpovedať
my tam budeme mat v juli svadbu, tak asi 80 ludi, ale vonku. ale myslim, ze aj vnutri vpohode 6O - 70 :)
Odpovedať
mali sme tam firemku - 80 ludi
Odpovedať
wykyy, a firemka bola vpohode? daj aspon takúto skusenost :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?