Hotel Medium 2014

Ahojte nevesticky, Mali ste niektora svadbu v hoteli Medium v BA 2014 / resp. 2013? Kolko hosti sa tam pohodlne zmesti? Chceme mat 120 ludi a neviem, ci to je priestor dost velky. :-) Ako ste boli celkovo spokojne? Vase odporucania? Dakujem!!
Odpovedať
Profilova fotka
@gingerie Robil som tu svadby-100 hosti sa v pohode zmestilo....su tu dve samostatne miestnosti-oddelene len zatahovacimi dverami- ,dost velke na tanec i sedenie,obsluha i kuchyna su velmi dobre...a mam tu zahranicnu svadbu aj v r.2015,takze kvalita je zodpovedajuca ...
Odpovedať
gingerie, skus oslovit aj hotel Premium v Ruzinove, je to kusok od Media. Maju vynikajuce ceny na svadby a hlavne ludsky pristup. Za mna vybavili vsetko, tak som nemala stresy. Inde ked som sa bola pytat, tak vsetci chceli po mne jasnu predstavu, aby vedeli, co maju robit. A kedze som mala pred svadbou a ta je raz za zivot (vacsinou ;-) ), tak som nevedela. Premium bol super v tomto. Aj priestory prijemne. Skus a uvidis. Hotel Medium je taky komacsky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som mala v Hoteli Medium stuzkovu, to bolo ale davno :D zmestili sme sa pohodlne na kruhovych stoloch, bolo nas do 100, neviem ci sa zmestite aj 120. na stuzkovu to bolo fajn, ale svadbu by som tam nechcela. podla mna je v BA a okolí vela iných dobrých možností aj pre veľkú svadbu. ale dohodni si obhliadku a sama sa potom rozhodnes.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?